Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmieniacie juz opony na letnie


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.

U mnie rano padał śnieg więc na letnie jeszcze za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już nie usprawiedliwiajcie tego, że macie jeszcze zimówki :decayed: U mnie aktualnie około 10-12 na plusie, ptaszki śpiewają, słońce świeci :kox: Nie oszukujmy się - szkoda zimowych opon na taką pogodę.

Ale to nie grzech jeździć na zimówkach wiec nie wiem dlaczego miałbym się usprawiedliwiać. Bywały i w kwietniu czasami opady wiec nie zdziwie sie jak i tym razem coś może wyskoczyc bo w tym roku praktycznie zimy nie było a bilans musi wyjść na zero :wink: Az tak klimat sie nie ocieplił że teraz będziemy mieli po 3 tyg zimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jednak skusiłem na letnie jak spadnie śnieg to będzie szybki pit stop i z powrotem koła zimowe wlecą. Ale fakt faktem autko wygląda o niebo lepiej na alu niż na stali:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również na weekendzie wskakuje na letnie kapcie :) kurier z felami nowymi w drodze także trzeba przymierzyć obowiązkowo:naughty: A na powrót zimy sie nie zanosi ten rok wiele cieplejszy :D A zimówek szkoda zwłaszcza nowych:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już nie usprawiedliwiajcie tego, że macie jeszcze zimówki :decayed: U mnie aktualnie około 10-12 na plusie, ptaszki śpiewają, słońce świeci :kox: Nie oszukujmy się - szkoda zimowych opon na taką pogodę.

Szkoda zimówek ? Co masz na myśli? Zimówka do +7st C w 100% spełnia swoje wymagania.

Ja się wstrzymam jeszcze z tydzień z wymianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asfalt suchy w dzien 10stopni to szlak trafia zimowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Riczmond może jest i 10 ale w lubelskim w dzień tylko 2 stopnie.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Riczmond może jest i 10 ale w lubelskim w dzień tylko 2 stopnie.:naughty:

Tylko że Riczmond też jest w lubelskim i jakieś 60km od Lublina :naughty:. Wiec Kowi co wy tam jaracie że macie taka temperature :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy z tymi sniegami, ale u mnie jestnpogoda na letnie i do tego ruch sie zaczal na wulkanizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda póki co rzeczywiście jest ładna - gorzej jak coś się nagle zmieni; mi tam nie chce się co 2 dni zmieniać kół - już lepiej jeszcze z tydzień, góra dwa, poczekać i wtedy wymienić;

to oczywiście moje zdanie a każdy robi jak mu lepiej - wiadomo, że po zimie jest ochota zobaczyć wóz na letnim zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku zmieniam w marcu, rok temu tylko sie nie dalo bo mielismy o tej porze zime, w tym roku jest juz normalnie i watpie by byla taka zima jak na wielkanoc zeszloroczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w nocy jest około zera. Do pracy jadę na 6. Więc zimówka jeszcze potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mocno powiało tutaj tęsknotą za latkiem i buchnęło optymizmem :decayed:

Samych słonecznych i cieplutkich poranków Wam życzę koledzy :grin::whistling:

Moje zimówki jeszcze popracują sobie z miesiąc :wink:, a letnie jeszcze niech poodpoczywają ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły fele, zakupione oponki więc od wczoraj na letnich latam. Gdybym miał komplet wcześniej to już dawno bym zmienił, ponieważ ja wyjeżdzam z chaty ok 9.00 i po nocach się nie włuczę :grin:, żadnej trasy nie planuję a pogoda zapowiada się całkiem ok, ale temperatury jeszcze nie są za ciekawe więc jak ktoś wcześniej wyjeżdza lub po nocy lata to zmiana jeszcze nie wskazana. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam latam po nocy i nie widze jakisproblemów:whistling: juz nie przesadzajcie, wystarczy sie przejechać kiedys na letnich w kiepskich warunkach, naprawde sie da:whistling: a zimówka na mokrym hamuje znacznie gorzej w plusowych temperaturach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...