Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Panowie podpowiedzcie proszę jakie śruby idą do tych fel, kula czy stożek? Felgi ori nie Taiwan:)

176302117_7_644x461_felgi-do-audi-a4-b6-

Edytowane przez Cezarrr

Opublikowano

Kula.

Opublikowano

Kula.

Dzki

Opublikowano

Będą strasznie schowane, no i TYLKO 7cali szerokości. Ori 17" ma 7,5 i ET45.

Opublikowano

Czegoś nie kumam bo a tytule aukcji jest 8J a w opisie raz 8J a linijkę niżej, że 7" więc chyba gościu powinien przesłać fotkę oznaczeń na feldze żeby wszystko było jasne ale jak jest 8J to bym brał ;)

Opublikowano

Panowie trzy pytania dotyczące felg RS6 Ronal 8x18 ET43 (tzw "łopaty"):

1. Felgi bardzo będą schowane? Pewnie potrzebny będzie dystans na przód 10mm, a na tył 15mm żeby to jakoś wyglądało?

2. Śruby... Całkowicie o nich zapomniałem :facepalm: Miałem próbować przykręcić felgi śrubami które mam teraz w 16-stkach, ale chyba kupię drugi komplet. Jakie powinny być? Mają jakieś oznaczenia?

3. Opony 225/40 będą OK czy lepiej wziąć 235/40? Oczywiście wlecą sprężyny Eibach ProKit -30 :hi:

Opublikowano

3. na pewno 225/40

Opublikowano

Czegoś nie kumam bo a tytule aukcji jest 8J a w opisie raz 8J a linijkę niżej, że 7" więc chyba gościu powinien przesłać fotkę oznaczeń na feldze żeby wszystko było jasne ale jak jest 8J to bym brał ;)

W tym przypadku chodzi o kod modelu TT, a nie szerokość felgi :wink:

Opublikowano

Witaj,

Wzór felg b. ładny. Upewnij się, że to oryginały.

Sprawdź stan felg, ich szerokość i ET

Zauważyłeś, że gumy zimowe?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Zastanawiałem się nad nimi - fajne :wink:

Ja jestem na nie nagrzany ... ale tymi konkretnie ^_^ ? mało tego, ciekawe czy oryginał. Może by pogonił same, bez opon bo zimówki 18" to przegina :grin:

Zastanawiałem się nad nimi - fajne :wink:

Ja jestem na nie nagrzany ... ale tymi konkretnie ^_^ ? mało tego, ciekawe czy oryginał. Może by pogonił same, bez opon bo zimówki 18" to przegina :grin:

Dzwoniłem do gościa i bez opon woła sobie 2700zł...

Edytowane przez vincent-1987

Opublikowano

Zastanawiałem się nad nimi - fajne :wink:

Ja jestem na nie nagrzany ... ale tymi konkretnie ^_^ ? mało tego, ciekawe czy oryginał. Może by pogonił same, bez opon bo zimówki 18" to przegina :grin:

Zastanawiałem się nad nimi - fajne :wink:

Ja jestem na nie nagrzany ... ale tymi konkretnie ^_^ ? mało tego, ciekawe czy oryginał. Może by pogonił same, bez opon bo zimówki 18" to przegina :grin:

Dzwoniłem do gościa i bez opon woła sobie 2700zł...

Zgadzam się, 18" w B6/7 na zime to przesada :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

A ja mam 18" na zimę i się nie zgadzam, że to przesada :P

Opublikowano

ja zimą jezdziłem na 19 letnich w b6 avancie i nie narzekam :banan:

Opublikowano

Panowie czy ta felga to jakiś ori wzór audi? Czy chińczyk?

Felga to 18" et35 8J

Jak to bedzie wyglądać na aucie?

http://zapodaj.net/87240b9a42667.jpg.html

Edytowane przez kukiz18

Opublikowano

Nie znalazłem tej felgi w spisie, więc moim zdaniem to podróba, ale niech ktoś potwierdzi. Jest tylko coś podobnego, ale z ET51 :arrow2:http://original-felgen.com/5g0601025g88z.html

Opublikowano

Panowie czy ta felga to jakiś ori wzór audi? Czy chińczyk?

Felga to 18" et35 8J

Jak to bedzie wyglądać na aucie?

http://zapodaj.net/87240b9a42667.jpg.html

Wzorem podchodzą pod R8... Ale ori to to raczej nie jest

spyshots-2013-audi-r8-facelift_17.jpg

Opublikowano

Też stawiam, że to jakaś podróbka... pytanie tylko jakiego pochodzenia bo nie koniecznie musi to być chinol :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.