Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje pomocy. Czy felgi z ET 20 będą pasowały do b6? Nie będą obcieraly o nadkola itd?

I jeszcze jedna sprawa w sumie najważniejsza. Średnica piasty w felgach które mnie interesują to 56,6 a widzę że w b6 jest 57,1 czyli klapa mam rozumieć???

Witaj,

Wszystko zależy od szerokości felgi ale i tak ET 20 jest za niskie do B6/B7.

Przy feldze 7,5 szerokiej z tyłu możesz zejść bezpiecznie do ET28 (nic nie przyciera) a z przudu przy 7,5 do ET33 i jest :thumbup1:

PS. Do B6/B7 wchodzą felgi z otworem centralnym 57,1.

Wchodzą też z większym otworem np. 66,6 ale przy zastosowaniu pierścieni cemtrujących.

Także 56,6 odpada.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, a co powiecie o feldze 17" z et28 7,5J przód i tył opony 225/45 . Do b6 z zawiasem sline 1be, może z czasem -30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi z tego tematu (takie szukam) do a4b6 sedan na gwincie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308246-18-adr-85-et-35/

miałem 17 z oponą 225/45, chce zamienić na 18 z oponą 35.

mam zamiar podnieść auto 1 może 2 cm.

zdjęcie auta na zimówkach 15" opona 195/65

uuhv3yJ.jpg

Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na kupno takich felg?
http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-cali-audi-vw-passat-rozstaw-5x112-7-5j-et45-CID5-ID8MJIp.html#239d4a220c
Koszt renowacji to ok. 100zł za sztukę tak?

U kogo w Krakowie można to zrobić, żeby było porządnie, ale nie drogo? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, kupiłem takie w idealnym stanie z oponami za 850 zł w tamtym roku.

650 za te felgi do renowacji to z deka przesada.

odnZJA7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje porady... Kupiłem właśnie Felgi 18' ET 43 8 cali szerokości, chce zamontować dystanse 8 mm tak aby ET wyniosło 35. Ale teraz mam pytanie. standardowe dystanse to 10 mm 15 mm itd. czy po założeniu 8 mm dystansów i odpowiednich do tego śrób wszystko bedzie ok z trakcją itd. Jestem zielony w tym temacie więc bez Hejtów poproszę i od razu przepraszam za tak laickie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tracer123, super cena, ale ciężko coś takiego znaleźć jak przeglądam allegro czy olx. Nie masz może w planach sprzedawać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat sprzedaje :D

Póki co kumpel zaklepał.

Jak zmieni zdanie to na pewno felgi pojawią się w dziale "sprzedam" :)

Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje porady... Kupiłem właśnie Felgi 18' ET 43 8 cali szerokości, chce zamontować dystanse 8 mm tak aby ET wyniosło 35. Ale teraz mam pytanie. standardowe dystanse to 10 mm 15 mm itd. czy po założeniu 8 mm dystansów i odpowiednich do tego śrób wszystko bedzie ok z trakcją itd. Jestem zielony w tym temacie więc bez Hejtów poproszę i od razu przepraszam za tak laickie pytania.

Witaj,

Na front daj dystans 8mm a na tył 13 mm i będzie :D

Polecam Dystom: bdb jakość, lekkie i w dobrej cenie.

W komplecie masz zestaw odpowiednio dłuższych śrub kulistych do audi,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy felgi z aukcji http://olx.pl/oferta/17-s-line-audi-7-5-j-5-x-112-et-56-stan-jak-nowe-opony-zamiana-CID5-ID9eZFD.html#c37fb037a9 podejda do a4 b6 kombi 2003r?

Czy et bedzie paswało?

Mogłbym kupic od znajomego inne et45 fajny wzór ale dwie były spawane i troche mnie to przeraża ... co powiecie na temat spawanych felg alu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam taki dylemat, zastanawiam się nad zakupem felg 17'' z a6 c6 (et 43 szerokość 7,5J, otwór centrujący: 57) i opon w zalecanym przez producenta rozmiarze: 235/45/17 (dane z naklejki na słupku), czy koła te podejdą do a4 b6 1,9 tdi Avant -autko obniżone ok. -20 no może -30 mm czy nic nie będzie obcierać itp. ? czy zakup bardzo odbije się na komforcie , czy bardzo zwiększy się spalanie ? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Edytowane przez pawex01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam taki dylemat, zastanawiam się nad zakupem felg 17'' z a6 c6 (et 43 szerokość 7,5J, otwór centrujący: 57) i opon w zalecanym przez producenta rozmiarze: 235/45/17 (dane z naklejki na słupku), czy koła te podejdą do a4 b6 1,9 tdi Avant -autko obniżone ok. -20 no może -30 mm czy nic nie będzie obcierać itp. ? czy zakup bardzo odbije się na komforcie , czy bardzo zwiększy się spalanie ? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Witaj,

Koła o ww. parametrach są jak najbardziej ok. do B6/B7 przy tym obniżeniu.

Nic nie będzie trzeć. Odnośnie komfortu zależy z jakimi kołami porównujesz.

Na foum chwalą sobie opony 215/50/17.

Podobno komfortowe i nie wożą w koleinach, ale są trochę droższe.

Do tego zestawu warto dokupić dystanse: na front 7 mm a na tył 15mm

Polecam Dystom,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam taki dylemat, zastanawiam się nad zakupem felg 17'' z a6 c6 (et 43 szerokość 7,5J, otwór centrujący: 57) i opon w zalecanym przez producenta rozmiarze: 235/45/17 (dane z naklejki na słupku), czy koła te podejdą do a4 b6 1,9 tdi Avant -autko obniżone ok. -20 no może -30 mm czy nic nie będzie obcierać itp. ? czy zakup bardzo odbije się na komforcie , czy bardzo zwiększy się spalanie ? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Opona i felga podejdzie bez problemu, ale przy szerokości 235 będzie:

- zdecydowanie większe spalanie

- zdecydowanie słabszy samochód

- ciężej pracowała pompa wspomagania

- pływać na koleinach.

Polecam sprawdzone 205/50 lub ostatecznie 215/50 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś fotkę opon 215/50/17 na zawiasie 1BA? Najlepiej na feldze 8J.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się z ciekawości może jeszcze dla porównania 205/50/17 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...