Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

Opona 225/40

Będzie ok parametry takie jak na moim letnim setupie. Nic Ci nie będzie tarło :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko chcę założyć monoblocki 17" do mojego avanta i et45 wiem ze podejdą ale opona to lepiej 215/50/17 czy jednak 215/45/17 wcześniej były na 225/45/17 z góry dzieki za informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam obecnie na aucie 18" na 8J, ET 42 i opony 225/40. Do tego auto jest obniżone dzięki sprężynom H&R -35mm. Szczerze to wkurza mnie to ET bo koła są dosyć mocno schowane. Jakie polecacie dystanse do takiego setupu? Tylko nie chcę żeby mi obcierało (a czasami zdarza się zapakować komplet pasażerów i bagaż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: Czy koła 8,5J x 18" z ET30 będą pasowały do Audi a4 b6? Będą na równo z nadkolem? Gleba -30 wystarczy do tego żeby to jakoś wyglądało? Jeśli ktoś ma taki setup u siebie, prosił bym o foto. Opony do tych kół to 225/40

Edytowane przez Fugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam obecnie na aucie 18" na 8J, ET 42 i opony 225/40. Do tego auto jest obniżone dzięki sprężynom H&R -35mm. Szczerze to wkurza mnie to ET bo koła są dosyć mocno schowane. Jakie polecacie dystanse do takiego setupu? Tylko nie chcę żeby mi obcierało (a czasami zdarza się zapakować komplet pasażerów i bagaż).

Witaj,

Na Twoim miejscu na front dałbym 7 mm. a na tył 12 mm.

Powinno być idealnie :D

Pozdrawiam!

Witam, mam pytanie: Czy koła 8,5J x 18" z ET30 będą pasowały do Audi a4 b6? Będą na równo z nadkolem? Gleba -30 wystarczy do tego żeby to jakoś wyglądało? Jeśli ktoś ma taki setup u siebie, prosił bym o foto. Opony do tych kół to 225/40

Witaj,

W B6 8,5 szerokości przy ET30 to za dużo. Będzie przycierać.

Na zachodnich forach zalecają do felg 8,5 szerokich ET między 35-38 mm

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam obecnie na aucie 18" na 8J, ET 42 i opony 225/40. Do tego auto jest obniżone dzięki sprężynom H&R -35mm. Szczerze to wkurza mnie to ET bo koła są dosyć mocno schowane. Jakie polecacie dystanse do takiego setupu? Tylko nie chcę żeby mi obcierało (a czasami zdarza się zapakować komplet pasażerów i bagaż).

Witaj,

Na Twoim miejscu na front dałbym 7 mm. a na tył 12 mm.

Powinno być idealnie :D

Pozdrawiam!

Dzięki :) Boję się tylko, że te 7mm z przodu nie będą miały rantu centrującego i będzie lipa dlatego myślałem o 12mm na przód i 15mm na tył ale jeszcze przemyślę sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to się bałem. Dzieki za odpowiedź.

Edytowane przez Wihajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to się bałem. Dzieki za odpowiedź.

Zobacz sobie w moim wątku jak wygląda na et 29 18" 8,5J, guma 225/40. Mnie nic nie trze :) przód praktycznie idealnie z nadkolem. Minimalnie wystaje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanko jak na 17" załoze te oponki 215/50/17 a mam zawieszenie s-line to nie bedzie obcierało jak będzie komplet osób w aucie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanko jak na 17" załoze te oponki 215/50/17 a mam zawieszenie s-line to nie bedzie obcierało jak będzie komplet osób w aucie??

Nie będzie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :) to fajnie hehe właśnie będę kupował nowe wiec wolę być pewny:)

Jaką masz szeroką felge? Jak 7J styknie Ci 205/50/17 jak 7,5J to można pchać 215/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie ile obniżyć samochód by dobrze wyglądała felga tj 8,5 x 19 ET 32 z opona 235/35/19??

wysłane z mojego Sony Xperia Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a nie będzie to tarło o nadkola przy tym ET i szerokości opony? A żeby to dobrze wyglądało to tylko gwint bo na samych sprężynach raczej nie będzie to dobrze wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :) to fajnie hehe właśnie będę kupował nowe wiec wolę być pewny:)

Jaką masz szeroką felge? Jak 7J styknie Ci 205/50/17 jak 7,5J to można pchać 215/50/17

wybite jest 7,5J więc pcham 215/50/17 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziesz zadowolony.

Ja śmigam na takim rozmiarzena letnich i sobie chwalę.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olx.pl/oferta/felgi-5x112-opony-zimowe-195-65-r15-7-5mm-CID5-ID8S6p1.html#f1cd37749c

takie pytanie czy te oponki wejdą na audi a4 b6 w avancie 1.8t Q bfb chodzi mi o ET czy nie jest za duże, koledzy mi pisali ze mają et 30

jestem koło tych i cena w sumie spoko jak za opony z flegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...