Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

podejda, to fabryczne parametry z salonu często

no i d*pa nie podejdą :(

trą o wahacz a jak damy dystanse będą dużo wystawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejda, to fabryczne parametry z salonu często

no i d*pa nie podejdą :(

trą o wahacz a jak damy dystanse będą dużo wystawać

Za duże ET jak widać. To chyba nie jest ori audi b6?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy do zestawu 235/35 R19, felga 8J ET35 wcisnę jeszcze jakiś dystans czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zakupem felg, niestety rozmiary zaczynają się od 19 '' 8,5 J ale w tym rozmiarze występują już trzy rozmiary et 35,40,45 stąd moje zapytanie

czy coś takiego uda mi się wcisnąć w A4 B6 avant ??

ewentualnie podpowiedz odnośnie konfiguracji jak to powinno wyglądać?

czy ma może ktoś zdjęcie 19 o podobnych parametrach (chodzi mi o zdj poglądowe)

z góry dzięki za odp

pozdrawiam

Edytowane przez Motyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, otóż posiadam felgi 17'', i komplet nowych opon 225/45/r17 i kiedy licznik mi wskazuje 100km/h w rzeczywistości jadę 92km/h. da się to jakoś zaprogramować? Rozmiar opon chyba dobry mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to najlepszy rozmiar.

Powinno być 235/45/17 lub jego idealny zamiennik czyli 215/50/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy do zestawu 235/35 R19, felga 8J ET35 wcisnę jeszcze jakiś dystans czy nie ma szans?

Trzeba by założyć i spasować ale pewnie jakiś 7-10 mm by wszedł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam zamiar kupić koła od A8 oryginale. Tylko rozmiar jest taki 255/40/19 et 45. Czy to wejdzie do b6 z zawiasem 1be?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam zamiar kupić koła od A8 oryginale. Tylko rozmiar jest taki 255/40/19 et 45. Czy to wejdzie do b6 z zawiasem 1be?

Sprawdź sam

http://www.willtheyf...set2=40#content

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam zamiar kupić koła od A8 oryginale. Tylko rozmiar jest taki 255/40/19 et 45. Czy to wejdzie do b6 z zawiasem 1be?

Witaj,

Do a4 B6/B7 do 19" felg odpowiedni rozmiar opony to 235/35/19. Jeśli dasz szerszą i wyższą oponę licznik będzie zakłamywał prędkość i będzie przycierać opona o rant błotnika.

Pytanie jak szeroką masz felgę?

Przy 8 cali ET powinno być ok. 35. Przy 8,5 ET ok. 43.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie et mogę zrobić z przodu i z tyłu tak aby nie obcierało przy komplecie ludków na pokładzie w mojej a4 b6 sedan, zawias 1BE koła przód 235/40/18 z tyłu 245/40/18 szerokość felg 8J et43 najlepiej jakby było równo z nadkolem ale nie wiem czy przy tylnych oponach mogę sobie na to pozwolić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.felga jest 8.5 cala i jest oryginalna od A8 takie sloneczka et jest 45. Opony sa 255/40 i na pewno będą zmieniane tylko chodzi o to czy da radę to założyć i przejechać się na tych kołach bez żadnej obcierki. Drugi komplet mam okazje to rs4 245/40/19 8.5 cala et43 i teraz nie wiem jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie et mogę zrobić z przodu i z tyłu tak aby nie obcierało przy komplecie ludków na pokładzie w mojej a4 b6 sedan, zawias 1BE koła przód 235/40/18 z tyłu 245/40/18 szerokość felg 8J et43 najlepiej jakby było równo z nadkolem ale nie wiem czy przy tylnych oponach mogę sobie na to pozwolić?

Witaj,

Przy 8 calowej feldze ET 35, zmień te tylne opony bo to zły rozmiar do B6/B7 i będą trzeć przy niskim ET,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie et mogę zrobić z przodu i z tyłu tak aby nie obcierało przy komplecie ludków na pokładzie w mojej a4 b6 sedan, zawias 1BE koła przód 235/40/18 z tyłu 245/40/18 szerokość felg 8J et43 najlepiej jakby było równo z nadkolem ale nie wiem czy przy tylnych oponach mogę sobie na to pozwolić?

Witaj,

Przy 8 calowej feldze ET 35, zmień te tylne opony bo to zły rozmiar do B6/B7 i będą trzeć przy niskim ET,

Pozdrawiam

opony 245 jeszcze sezon wytrzymają później zmieniam na 215 bądź 225, czyli na obecną chwilę przy 235 z przodu i 245 z tyłu mogę zrobić et 35 i z przodu i z tyłu tak? Czy dopiero jak wrzucę na tył te 235 i na przód 215 bądź 225?

Edytowane przez patryk10015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ogarniam felg więc mam pytanie... Warto zaopatrzyć się w felgi firmy Kunzite? Fajne felgi mają i tak się zastanawiam nad kupnem (na lato). Dane techniczne felgi która mnie interesuje:

Średnica - 17"

Szerokość - 7,5"

Rozstaw szpilek - 5x112

Osadzenie (ET) - 38

Podejdą one bez problemu do A4 B6 (2002r)? I jakie opony do takiej felgi najlepiej wpakować? O ile są one czegoś warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ogarniam felg więc mam pytanie... Warto zaopatrzyć się w felgi firmy Kunzite? Fajne felgi mają i tak się zastanawiam nad kupnem (na lato). Dane techniczne felgi która mnie interesuje:

Średnica - 17"

Szerokość - 7,5"

Rozstaw szpilek - 5x112

Osadzenie (ET) - 38

Podejdą one bez problemu do A4 B6 (2002r)? I jakie opony do takiej felgi najlepiej wpakować? O ile są one czegoś warte...

Podejść podejdą bez kłopotu, z ET możesz zejść przy tej szerokości felgi do 30. Oponkę proponuję 235/45/17

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponkę proponuję 235/45/17

A jak dla ciebie będzie za szeroko to idealnym zamiennikiem jest 215/50/17

Na niej jest więcej komfortu i auto tak nie myszkuje na koleinach.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie et mogę zrobić z przodu i z tyłu tak aby nie obcierało przy komplecie ludków na pokładzie w mojej a4 b6 sedan, zawias 1BE koła przód 235/40/18 z tyłu 245/40/18 szerokość felg 8J et43 najlepiej jakby było równo z nadkolem ale nie wiem czy przy tylnych oponach mogę sobie na to pozwolić?

Witaj,

Przy 8 calowej feldze ET 35, zmień te tylne opony bo to zły rozmiar do B6/B7 i będą trzeć przy niskim ET,

Pozdrawiam

opony 245 jeszcze sezon wytrzymają później zmieniam na 215 bądź 225, czyli na obecną chwilę przy 235 z przodu i 245 z tyłu mogę zrobić et 35 i z przodu i z tyłu tak? Czy dopiero jak wrzucę na tył te 235 i na przód 215 bądź 225?

black4 dostanę ostateczną odpowiedź? I przy et35 jakiej długości szpilek szukać 35mm, 40mm,45mm? Bo ori szpilka ma chyba 27mm z tego co się nie mylę tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...