Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, DivaynEays napisał:

bedzie pasowac tylko potrzebujesz jeszcze pierscienie centrujace z 66.6 na 57.1 :)

To będzie cos takiego? Sa jakies lepsze gorsze czy to nie ma znaczenia?

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
47 minut temu, 1szewczi90 napisał:

To będzie cos takiego? Sa jakies lepsze gorsze czy to nie ma znaczenia?

ALLEGRO.PL

 

tak cos takiego. Tez kupowalem na allegro za 12 zl komplet, jezdzi juz drugi rok i zero problemu =)

Opublikowano
11 godzin temu, DivaynEays napisał:

tak cos takiego. Tez kupowalem na allegro za 12 zl komplet, jezdzi juz drugi rok i zero problemu =)

Ale ocierać nic nie bedzie?

Ori b7 fele chyba maja et43 a te jak dobrze kojarze z b8 et45? Bedzie ok?

Opublikowano
13 minut temu, 1szewczi90 napisał:

Ale ocierać nic nie bedzie?

Ori b7 fele chyba maja et43 a te jak dobrze kojarze z b8 et45? Bedzie ok?

Tak będzie ok. 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam..mam pytanko..czy moge zalozyc do quattro 2 rozne szerokosci kol? Fele 19 cali et33 8.5 cala a tył et 43 9 cali...quattro na torsenie w a4b7....

Opublikowano
2 godziny temu, matyss___ napisał:

Witam..mam pytanko..czy moge zalozyc do quattro 2 rozne szerokosci kol? Fele 19 cali et33 8.5 cala a tył et 43 9 cali...quattro na torsenie w a4b7....

Nie szerokość, a obwód kół na osiach powinien być taki sam. Dopuszcza się różnicę max 1,5-2% pomiędzy osiami.

Opublikowano
21 godzin temu, matyss___ napisał:

Witam..mam pytanko..czy moge zalozyc do quattro 2 rozne szerokosci kol? Fele 19 cali et33 8.5 cala a tył et 43 9 cali...quattro na torsenie w a4b7....

tylko obwod kola sie liczy w odniesieniu do napedu.

Opublikowano

Czyli granica bledu to kilka milimetrow te 2 %.To lepiej nie kombinowac bo jeszcze cos sie wysypie i bedą problemy..dzieki za odpowiedz

Opublikowano
4 godziny temu, matyss___ napisał:

Czyli granica bledu to kilka milimetrow te 2 %.To lepiej nie kombinowac bo jeszcze cos sie wysypie i bedą problemy..dzieki za odpowiedz

szerokosc felgi nie ma wplywu na obwod kola, poza tym 2% przy standardowym rozmiarze opony to 4cm na obwodzie

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

A ja mam pytanie jakie ciśnienie stosować przy oponie 235/40 R18 95Y na feldze 8.00x18 5x112.0 ET35 ? 

Opublikowano
Godzinę temu, adam749 napisał(a):

A ja mam pytanie jakie ciśnienie stosować przy oponie 235/40 R18 95Y na feldze 8.00x18 5x112.0 ET35 ? 

2,2 bara z przodu 2,5 z tyłu bodajże przy małym obciążeniu auta. Zobacz naklejkę o zmiennikach i ciśnieniu opon na słupku.

Opublikowano
2 godziny temu, dekiel 13 napisał(a):

2,2 bara z przodu 2,5 z tyłu bodajże przy małym obciążeniu auta. Zobacz naklejkę o zmiennikach i ciśnieniu opon na słupku.

No właśnie na słupku nie mam ciśnienia dla 18 cali :(

Opublikowano

Pytanie za 100pkt. Z góry zaznaczam, że były podobne pytania, ale takiego nie znalazłem. Chce kupić felgi z oponami do mojej A4 B7 Avant. Zawieszenie mam oryginalne, nic nie zmieniane. Chce kupić felgi w rozmiarze 18, 8j, et35/40 i do tego opony 225/45. Miał ktoś może taki zestaw i czy się sprawdzał? Powinno być wszystko ok?

Edytowane przez mentos92

Opublikowano
9 godzin temu, mentos92 napisał(a):

Zawieszenie mam oryginalne, nic nie zmieniane.

To znaczy jakie ???

1BA,1BE czy 1BV ?

Jak to pierwsze to osiemnastki sobie odpuść bo nie będzie to ładnie wyglądało.

Opublikowano

No mam czarne sprężyny więc obstawiam, że 1BA. Czyli rozumiem, że 17 szukać?

Opublikowano
6 minut temu, mentos92 napisał(a):

No mam czarne sprężyny więc obstawiam, że 1BA. Czyli rozumiem, że 17 szukać?

1be i 1bv też są czarne ,zobacz jakiego koloru masz kropki na sprężynach

Opublikowano

Rozkoduj wlepkę na aucie to bedziesz wiedział jaki zawias masz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam 1ba, kolor na sprężynach biały różowy różowy różowy. Na prawdę 18" i oponka 225/45 odpada?

Opublikowano

Po prostu nie będzie to ładnie wyglądać.

Opublikowano

Cześć.

Zakupiłem felgi 17 o nr seryjnym 4G0601025L. Szukam odpowiednich opon pod ten model. Mam dylemat jaki rozmiar opon kupić. Czytałem wyżej, że najlepiej sprawdzą się tutaj 225/45, ale niektórzy polecają iść w fabrykę i brać 235/45. Może ktoś z Was jeździ na podobnych felgach i ma jakieś doświadczenia, którymi mógłby się podzielić? Mnie osobiście bardziej przekonuje jednak 225 (Nexen N'Fera Sport 225/45 R17 94 Y XL) ze względu na lepsze prowadzenie w koleinach. 

 

Pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.