Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zegarki nosicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chrono bike'i jakos tylko na kauczuku do mnie przemawiają wiadomo kwestia gustu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Casio :-)

Opublikowano

SEIKO Sportura ... już jakieś 10 lat :)

Opublikowano

To i ja się pochwale( choć nie wiem czy jest czym). W zależności od okazji:

Longines Admiral HF, Omega Seamaster, JL, Atlantic Worldmaster Super. :)

Edytowane przez Bednar1991

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

22kr3xrp.jpg

Tyle co się dowiedziałem narazie że jest albo złoty albo pozłacany, ważne że po 10 latach w szufladzie nakręcilem go i działa, oczywiście nie mój tylko mojej baby, dostała pio babci, nie jestem w wstanie określić jego wieku

way68em5.jpg

way68em5.jpg

Działają te zdjęcia?

DSC0072JP_sphnnsw.jpg

Opublikowano

Vostok Europe Maxim Gorky

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

22kr3xrp.jpg

Tyle co się dowiedziałem narazie że jest albo złoty albo pozłacany, ważne że po 10 latach w szufladzie nakręcilem go i działa, oczywiście nie mój tylko mojej baby, dostała pio babci, nie jestem w wstanie określić jego wieku

way68em5.jpg

way68em5.jpg

Działają te zdjęcia?

DSC0072JP_sphnnsw.jpg

jak jest złoty to musi mieć punce na deklu od wew strony. Zrób zdjęcie mechanizmu to Ci powiem z jakich lat jest ten zegarek.

Opublikowano

A ja taki:

pymnepab.jpg

Opublikowano

Bednar jutro wrzucę

DSC0078JP_sprrnex.jpg

Nie wiem czemu obraca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bednar jutro wrzucę

DSC0078JP_sprrnex.jpg

Nie wiem czemu obraca

Nie znalazłem takiego mechanizmu w innych zegarkach tej marki, może za słabo szukałem. Na samym mechanizmie nie znalazłem żadnych oznaczeń manufaktury możliwe, że to pasówka. Żeby się więcej dowiedzieć musisz iść do zegarmistrza albo zapytać się na jakimś forum zegarkowym np. http://zegarkiclub.pl/forum/forum/175-pytania-o-stary-zegarek/

Edytowane przez Bednar1991

Opublikowano

Po lewej stronie u góry jest numer 1601 a po prawej na dole 1624095, za słaba jakośc żeby tu zobaczyć oczywiście patrząc na zegarek na zdjęcie które nie jest przekręcone na bok

Opublikowano

Nie rdzewieją ale trzeba uważać na kroniki :wink:

Opublikowano

w tym sprawa iż korniki nie straszne im ....ale bajer fajny ..taki inny

Opublikowano

Ja od kilku lat mam casio edifice ef-521

20100105161939.jpg

Opublikowano

Ja mam od wczoraj Sony SW2 ? Myślałem nad Motorolą 360(najładniejszy jak na razie)ale jeszcze ma choroby wieku dziecięcego i bateria ledwo 1 dzień...

Opublikowano

ja mam taki wzór nr 5, troszke głośne trybka wewnątrz -kwestia wygłuszenia, wskazówka płynie jak audi na trasie. bateria dobrze trzyma. polecam na prezent :P

http://allegro.pl/zegar-scienny-audi-super-samochod-na-prezent-24h-i5330716078.html

Opublikowano

Tzw. Okazyjnie zakładam bo szkoda;

Cartier Roadster

360547CD

2510

:)

Troszku ciężki....

Chyba ze 6lat i bezawaryjne...

A na codzień;

Adriatica titanium

1130.8171.2

:)

1zyk55y.jpg

Edytowane przez PrzemoS4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.