Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no u mnie po staremu,19t ,dp był i jest,był przelot 2.5'' z przejściem na 2X2,25'' i na trzech tłumikach przelotowych i boost 1.15 ze spadkiem na 1 jak pamiętam i maf 220-225

doszedł tylny napęd Q i za tym seryjne tłumiki i od tej pory miałem wrażenie że autko słabiej jedzie,dziś jechałem z kompem i tak zerknąłem sobie no i lekki schok

wcześniej s6 299 lub 310KM nie dawało rady a teraz już jest problem i to spory po tym zabiegu z seryjnymi puszkami

Opublikowano

najprościej zrobić logi, ale samo quattro też obciąża sporo układ napędowy, no i auto sporo więcej teraz waży

Opublikowano

wiem ze logi ale jechałem z kompem i miałem podgląd na mafa i czasy wtrysków bo przepływkę zmieniałem/sprawdzałem

Opublikowano

Mam pytanie do ludzi w temacie-planuje wywalić Katalizator i wstawić DP ale zastanawiam się czy warto owijać go bandażem/taśmą termoizolacyjną??

ma ktoś już z jakieś doświadczenie z bandażami ???

Opublikowano

warto, tylko jakimś porządnym bazaltowym ;)

Opublikowano

Konkretnie zbudowany wydech ;-) ciekawe jak to będzie brzmiało...

mam pytanko- wczoraj zmieniałem kata na DP i przy wyciąganiu Kata wypadła taka tulejka

d159bc9219c0.jpg

d920b18f152b.jpg

4b7e3ec30f54.jpg

wie może ktoś gdzie to mogło być ??

Edytowane przez ?uki28.08

Opublikowano

tam jest takie mocowanie ze sprężyną przy skrzyni i ona tam się znajduję

Opublikowano

tam jest takie mocowanie ze sprężyną przy skrzyni i ona tam się znajduję

mocowanie wydechu czy czegoś innego?? możesz mi bardziej wytłumaczyć??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam zamontowany DP i tłumik końcowy remusa i chciałbym uzyskać trochę agresywnego dźwięku co polecicie zrobić??

Opublikowano

wyciąć środkowy :D

Opublikowano

I co za niego jakiś tłumik przelotowy czy rura tylo żeby dalo się tym jeździć

Opublikowano

Ja mam DP 2,75 , zamiast srodka rurki i koncowe ori :)

na żywo dźwięk jest głębszy , jak cos moge jeszcze inne nagrać :)

akurat ten nie byl nagrywany w celu zamieszczenia :D ale jakoś oddaje barwe dźwięku :)

Edytowane przez STANIV

Opublikowano

No tak tylko Ty masz dwa wydechy końcowe a dźwięk fajny

Opublikowano

Ja mam DP 2,75 , zamiast srodka rurki i koncowe ori :)

na żywo dźwięk jest głębszy , jak cos moge jeszcze inne nagrać :)

akurat ten nie byl nagrywany w celu zamieszczenia :D ale jakoś oddaje barwe dźwięku :)

Czyli tłumiki z tyłu masz ORI ? A nie buczy Ci w środku auto bez tłumika środkowego ? U czy przy prędkościach 90-130 nie ma takiego jednostajnego buczenia ? Mój środkowy tłumik będzie wymagał wymiany na 100% (zaliczyłem krawężnik) i zastanawiam sie czy nie wy***ać i po prostu rurę wstawić :)

Opublikowano

Wstaw rure glosniej bedzie nie licz na cuda

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mam DP 2,75 , zamiast srodka rurki i koncowe ori :)

na żywo dźwięk jest głębszy , jak cos moge jeszcze inne nagrać :)

akurat ten nie byl nagrywany w celu zamieszczenia :D ale jakoś oddaje barwe dźwięku :)

Czyli tłumiki z tyłu masz ORI ? A nie buczy Ci w środku auto bez tłumika środkowego ? U czy przy prędkościach 90-130 nie ma takiego jednostajnego buczenia ? Mój środkowy tłumik będzie wymagał wymiany na 100% (zaliczyłem krawężnik) i zastanawiam sie czy nie wy***ać i po prostu rurę wstawić :)

Tył jest ori , nie , nie buczy (sama przyjemna praca silnika) jak dla mnie:D średnica jest taka sama tylko po prostu rura :D no jak gaz w podłoge to brzmi jakbym jechał subaru czy coś z tłumikiem basowym , no ale cały czas gazu w podłodze nie trzymam :)

Opublikowano

A ja walcze z chalasem .teraz sie zastanawiam po co budowalem kwasa 66mm

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

DP 2,75>2,5" środkowy przelot AWG 88cm, i końcowy wmsport z nierdzewki! Narazie tak to gada. Jutro ogarnięcie wieszaków i nagram coś lepszym sprzętem, i na drodze!

Nowy film!

https://youtu.be/DgeQoR_XYSY

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Docki95

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.