Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wymiany tarcze hamulcowe bo maja bicie i chce zamowic http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-hamulcowe-przod-audi-a4-b8-i5549866462.htmlmyslicie, ze to dobra opcja?

Na przodzie z wczesniej mam klocki hamulcowe Hella i nie sa zuzyte ale sie zastanawiam czy wymieniac od razu klocki pod tarcze zimmermana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wymiany tarcze hamulcowe bo maja bicie i chce zamowic http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-hamulcowe-przod-audi-a4-b8-i5549866462.htmlmyslicie, ze to dobra opcja?

Na przodzie z wczesniej mam klocki hamulcowe Hella i nie sa zuzyte ale sie zastanawiam czy wymieniac od razu klocki pod tarcze zimmermana?

Podeslij VIN, sprawdzę Ci czy dobry rozmiar wybrałeś.

Klocki obowiązkowo nowe, Ferodo Premier i będzie bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj vin WAUZZZ8K29A042665

Dzik, prowadzisz sklep z hamulcami? :) Jesli tak to chetnie od Ciebie kupie bo nie chce sie bawic w allegro i przynajmniej bede mial pewnosc co do czesci :D

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie tarcze na przód do mojego?

VIN: WAUZZZ8K4AN026089

Pakuj 320/30 bo to co masz jest straszną biedą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako ze niedawno wpadło kilka "nowych" kucy do mojego avanta, chce wymienic seryjne hamulce na cos mocniejszego. Na poczatek mysle o swapie przodu z 314mm na 320mm (rozumiem ze zaciski i jarzma do wymiany) + tarcze OZ sport + klocki ferodo DS, dodatkowo nowe tarcze i klocki tyl (tez OZ + ferodo)? Widze ze duzo forumowiczow od razu idze w 345mm przy ~200KM, ale mam zimowki 16" i narazie nie chce wymieniac). Czy takie taki bedzie zestaw OK na poczatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Tesciu sobie zanabyl a4 b8 lift 2013r 2.0 tdi 143KM - jakie ona tam ma rozmiar hebli przod/tyl ? C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy zestaw na przód 320 wejdzie pod felgę stalową ori "16" (mam takie na zimę)?

Mam do wymiany tarcze i klocki przód tył i zastanawiam się nad swapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000km temu wymiana kompletu - tarcze i klocki przód/tył

z przodu zimmermann sport + ferodo, z tyłu zimmermann + ferodo

Pojawiło się bicie kierownicy przy hamowaniu z wyższych prędkości (jazda po autostradzie etc).

Diagnoza serwisu - tarcze przednie przegrzane.

Nie wiem tylko kiedy i jak mogłem je przegrzać, nie miałem nawet żadnego awaryjnego hamowania...

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywe lub zle wyczyszczone piasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sie bierze z kijowego serwisowania. Ja przy wymianie tarcz najpierw sprawdzam bicie piasty, jak jest w normie to zakladam tarcze i sprawdzam bicie tarczy na piaście. Czyszczenie to w ogole pomijaj bo to chyba oczywista oczywistosc ale wiekszosc nierobów w PL tego nie robi. Nawet jak tarcza jest malowana farba ochronna przed korozja moze przy mocnym dokreceniu odksztalcic sie i zejsc w pewnym miejscu i bedzie bicie. Druga sprawa ze czesto tarcze prosto ze sklepu hurtowni itp sa krzywe, czasami nawet 0,07 jest bicie i od razu trzeba takie gowno reklamowac, mialem kilka przypadkow z ate i textarem, teraz jestem uczulony na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mialem za duzo problemow z Ate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...