Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka pojemnosc zbiornika ?


Giezo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie może ktoś mi pomoże w tym temacie > a mianowicie jestem posiadaczem audi a4 b6 sedan 2.5 tdi 180 km quatrro.Mam pare pytan :

- jaki zbiornik paliwa mamy w tym cacku (66-65 L ??? ) ostatnio gdy rezerwa sie zapalila a wskazówka oparła sie o dno (fis pokazuje 0 ) wlałem 55litrow ropy i mialem full pod korek ..... i tu nasuwa sie kolejne potanie czy rezerwa ma 10 litrów ??

-kolejne pytanie to ile wam pali ? ( u mnie 7 - 9 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srednie spalanie po 800km 10.1, 4 podroze po 60km do krk, po krakowie i spowrotem do domu. Ok 300-400km po miejscowosci gdzie mieszkam bardzo krotkie odcinki.

- jak jechalem 70km/h przez 10km w ciagu aut, spalanie 5.9 (prawie gazu nie dotykalem chyba nizej nie zejde)

- jezdze po miescie malym, bardzo krotkie trasy (do 2km), odpalanie, gaszenie i krotkie odcinki - 11/12

- jade w trase 50-100km w zaleznosci od tego ile wyprzedzania robie i jak agresywnie jade 7-8.5

Zakladam ze za 50zl robie 100km, czyli ok jak na automat i 180koni w 10 letnim aucie.

pytanie: czy oplaca mi sie 500zl inwestowac w czipa/wirusa ? (cena kolegi z okolicy) O ile zmniejszyc sie moze spalanie? 1l/100km?

@giezo

Rezerwa bedzie miala ok 10 litrow albo ciut wiecej, okolo 100km max powinienes zrobic , ja poki co zrobilem 85 na rezerwie i jakos sie nie balem ze braknie, zatankowalem za 50zl i wskazowka wskoczyla ponad rezerwe na 15-20km jazdy (potem spowrotem rezerwa)

Edytowane przez ilear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas praktycznie trasy robię 940km w tym 800 autostrady niemieckie predkość praktycznie cały czas 180-220. Spalanie 9-10 litrów. Średnie ogólne z 1tys km wychodzi 8.5 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście 11-12 na uszkodzonym wtrysku sterujacym 19-22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...