Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Naucz dziecko być twardym a nie miętkim - nie oszpecaj samochodu ciemnymi szybami :thumbdown:

Ewentualnie zamontuj mu roletki :naughty:

a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. :whistling:

sorry za OT Mirek:hi:

Opublikowano
Naucz dziecko być twardym a nie miętkim - nie oszpecaj samochodu ciemnymi szybami :thumbdown:

Ewentualnie zamontuj mu roletki :naughty:

a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. :whistling:

Nie mam kompleksów. Mam wyśmienity gust. :decayed:

Opublikowano
Naucz dziecko być twardym a nie miętkim - nie oszpecaj samochodu ciemnymi szybami :thumbdown:

Ewentualnie zamontuj mu roletki :naughty:

a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. :whistling:

Nie mam kompleksów. Mam wyśmienity gust. :decayed:

O gustach się podobno nie dyskutuje :whistling:

Opublikowano

Na forum jak najbardziej się dyskutuje :decayed:

Nie zapominajmy, że to samochód Mirona :naughty:

Opublikowano

ladnie sie prezentuje twoja 5tka;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki - Twoja też niczego sobie - fajnie było spotkać po trasie - chyba się troche zdziwiłeś jak tak zwolniłem na wprost Ciebie co - widziałem lekkie zdziwienie w stylu " co ty koleś chcesz" :decayed:

Opublikowano

no bylo lekkie zdziwienie hehe ale potem zauwazylem tez ramki

Opublikowano

Furka oblukana na żywo i jest :kox:

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 21:47 ----------

Coś do Twego wozidła :naughty:

10328122_739997069355934_328318405_o.jpg?oh=36aacf2393b3bd3cd46a0bd3d0131f02&oe=5366B7F9&__gda__=1399227689_7f626dde3ce0d96404ac42abf4f383d7

Opublikowano

Stara kierownica? Wkładaj już coś z modeli 2012.

Opublikowano

witaj, dobra fura nie wiele ustępująca poprzedniej B8 czyli generalnie, zasadniczo dobre i na weseliska ;):decayed:

Opublikowano

Jak tam A5 już po programie???

Opublikowano
  • Autor

niestety nie - na razie temat nr 1 to zwolnić jeden z garaży bo jak na razie to w jednym stoi A5 a w drugim w dalszym ciągu A4 :decayed:

Opublikowano

miron - za symboliczne 1PLN wezmę - i wilk syty będzie i owca cała :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szybki przyciemnione - oczywiście folia od kilku lat niezmiennie 3M Fx35 (oczywiście zgodnie z przepisami bez przodu)

Opublikowano

haha taka mala rekompensata dla dziecka za 20 calowe felgi i twardy zawias :decayed::grin:

Opublikowano

od razu twardy

przejedzie parę km i się przyzwyczai :wink:

Opublikowano
  • Autor

włąśnie nic a nic nie jest twardy - no chyba że w trybie dynamic - nawet nie wiedziałem że ten mały guziczek tyle zmienia i w twardości i w wspomaganiu kierownicy - różnica kolosalna

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Ostatnio trochę pośmigałem moim B8 to najbardziej w A5 brakuje mi hamulców i foteli - reszta zdecydowanie lepsza w A5

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

a utrzymanie w czystości białego to pryszcz w porównaniu z czarnym

Opublikowano

z tym utrzymaniem czarnego to święte słowa

kumpel kupił Volvo S60, czarne

załamka

chodzi i mięsem rzuca ......

a w międzyczasie myje :grin:

Opublikowano

Ostatnio trochę pośmigałem moim B8 to najbardziej w A5 brakuje mi hamulców i foteli - reszta zdecydowanie lepsza w A5

nie myślałeś żeby przemienić hamulce?

Opublikowano

Ostatnio trochę pośmigałem moim B8 to najbardziej w A5 brakuje mi hamulców i foteli - reszta zdecydowanie lepsza w A5

nie myślałeś żeby przemienić hamulce?

+1 :naughty::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.