Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym popatrzył na fotki to też bym powiedział że fajnie ale bez szału - ale na żywo jest PIĘKNIE

To są 20 cali ori z RS5 9' ET26 + opona 265/30r20

Musiałem coś kupić na szybko bo fura byłą na zimie - koła kupione w mega dobrej cenie więc to nic innego jak lokata - a jak z czasem się znudza i będzie kasa na coś konkretnego (np. Vosseny) to się zmieni - na razie mam to co na żywo powala, coś ori coś co zawsze chciałem a do B8 nie dało się wsadzić :wink:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Ps. jest to 4 kpl ROTORÓW w moim wykonaniu i w najlepszej konfiguracji jaka tylko jest możliwa

Chłopaku - a co Ty masz już napisać, jak całe forum się czepia o te nieszczęsne koła :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W d*pach się poprzewracało. Biały sport na 20 calach i się im koło nie widzi :polew:

Miron jest zaje..... Potrzymaj ją dla mnie z 5 lat :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne - Mirek zmienił auto, żeby wsadzić te koła bo do A4 ki się nie mieściły :)

Przecież sam o tym napisał :P a teraz wszyscy każą mu koło zmieniać :facepalm: znów auto na sprzedaż :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A4 sie nie miescily ,a tutaj jeszcze z lekkim dystansem by weszly :wink:

Na fotkach to szalu rzeczywiscie nie robi ,na zywo jest o wiele lepiej ,a szczegolnie jak auto jest w ruchu.

P.S.Chyba z tego samego zrodla co Ty bralem taki sam komplet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne kola :good: :good: :good: Ja też chcę takych, tylko nie chcem sprzedawat samochod :facepalm:

Miron, jak znas ze masz zalozone H&R -40mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oginaly rotor zawsze robi robotę !

To zaleta A5 ze tam ladne wchodzi wszystko od RS ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Majki poupalał troszkę furacza a ja miałem okazję popatrzeć na prezencję - powiem tak - jest bosko i idealnie pod każdym względem

Wiedziałem że te kółka sa przepiękne na żywo - że też wcześniej nie pomyślałem że wystarczy auto zmienić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Majki poupalał troszkę furacza a ja miałem okazję popatrzeć na prezencję - powiem tak - jest bosko i idealnie pod każdym względem

Wiedziałem że te kółka sa przepiękne na żywo - że też wcześniej nie pomyślałem że wystarczy auto zmienić :grin:

Teraz juz wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście uważam że lepszego połączenia Miron nie mogłeś wybrać :naughty: - dla mnie ogień że aż suty parują:grin: własnie poszukuję identycznej a5 i bede robił podobny projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironek graty furmanki bo dopiero teraz zauważyłem wszystko piękne ładne szkoda ze nie czarne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber - coś co mnie cieszy najbardziej to właśnie kolor - biały jest super a czarny już mi uszami wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja na tych alu:)) tez bede czekal na taka okazje nic innego jak rotory u siebie nie widze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6eaab1f68a0978ccm.jpg

59418fe753ee4bcbm.jpg

0ca38640f9ff750cm.jpg

12919e2101cb82c0m.jpg

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Uporządkowałem w 1 poście najważniejsze elementy wyposażenia

Pewnie nie wszystko wypisałem ale głównie to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...