Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem dlaczego wcześniej nie wskoczyła ta fotka

dcd0bc1c3d8c90c7m.jpg

Opublikowano
  • Autor

trochę szkoda bo chromik w eSce jest bardzo wskazany :P

Opublikowano
dcd0bc1c3d8c90c7m.jpg
Opublikowano
  • Autor

coś nie widać Twojego posta Vario :gwizdanie: Fotosik robi sobie jaja, kumpel też przysyła mi niewidoczne linki :disgust:

Opublikowano

te bbsy co je przymierzales nie sa przypadkiem kolegi

sowa z forum a4 ?

bo on ma takie same z 235/35R19 i jakis czas temu byly na sprzedaz

chcialem kupic ale ..... potem nie byl przekonany czy sprzedawc wiec kupilem z rs6 ;)

wzor kozacki

ale ... jednak 20" by bylo lepiej

i wieksza opona

i troszke gleby

Opublikowano
  • Autor

tak to jego koła i nawet mi nie chce ich sprzedać :baseball:;)

Opublikowano

Wyobraz sobie tą BBS z ET25... Tak na odsadzenie będą siedziały te ASA :) Bo malo jasno napisałem :)

Czyli jak załozysz tamte to tak jakby te bbs ci wyszly jeszcze 10-11 mm

http://www.1010tires.com/WheelOffsetCalculator.asp i po co ja sobie glowe łamałem :wallbash::)

Opublikowano
  • Autor

uratowałeś mnie tym kalkulatorem :good:

i jasno mówi, że ASA wysuną się na zewnątrz o 11 mm, tak samo jak wg moich obliczeń popartych rysunkiem technicznym :decayed::

et.jpg

Opublikowano

Wiadomo ze to wszystko sobie mozna w głowie policzyc ( jak mi szlo to widac :embarrassed::tongue4: ) ale w kalkulatorku to w moment jest ;) To co ? ASA ? :)

Opublikowano
  • Autor

ciężki wybór mam, nadal jestem za BBSami bo to jednak ori ale to zależy czy kumpel będzie chciał je sprzedać :)

Opublikowano

dcd0bc1c3d8c90c7med.jpg

mam nadzieję, że teraz wypali

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładny RONIN na nowych felach :good:

Opublikowano

Auto Rewelka :hi: szacuneczek :hi: Czarno Czarny Manual Rzadzi :hi:

Jeśli to nie tajemnica to ile Euro kosztowała?

Ja wciąż walczę sam ze sobą B6 TDI czy D2 S8 - z jednej strony 5 lat młodsze B6 a z drugiej mega S8 z V-Maxem jakiego TDI nie osiągnie choćby go z Kasprowego zrzucić :kox: :kox: :kox:

Koła polecam oryginały S8.

Pozdrawiam

Adrian

Opublikowano
  • Autor

BBSy zostają, w tym tygodniu przyjdą kapcie 245/40 i na razie wsio z przyjemnościami bo eSa domaga się nowego sprzęgła :)

Opublikowano

Fajnie masz z tymi alu-felgami :)

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci, że duże auto z wielowahaczem ma swoje plusy i minusy :)

zaletą jest to, że na 19" przy kapciu 235/35 komfort ucierpiał tylko odrobinkę, na 245/45 to będzie i tak kanapa.

wadą jest to, że 19" wyglądają na małe :wallbash:

Opublikowano

bardzo mi się podoba i... ma klasę króla, hmm, księżniczki

Opublikowano

grejt Piter BBS'y robią robotę ale teraz z -40mm by się przydało i by było cudnie :decayed::naughty:

Opublikowano

Śliczna Pani, pozazdrościć. A mnie jej wielkość nie przeraża, wcześniej jeździłem Audi 100 i jak teraz się do A4 przesiadłem to jakaś taka malutka ta moja Pani i tęsknię za tą przestrzenią.

Na pewno nie będziesz żałował, najwyższa klasa, tylko to spalanie, dla mnie sie liczy ekonomika i dlatego A4 mi pasuje, bo 100km kosztuje mnie 15-20zl :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.