Opublikowano 4 Listopada 20187 l Czyli co, do skrzyni o oznaczeniu JEM można lać spokojnie Ravenola MTF-2 SAE 75W-80?
Opublikowano 5 Listopada 20187 l W dniu 30.09.2018 o 12:17, jgkurczak napisał: Cześć, Pomożecie proszę z olejem do skrzyni GYA ?? Nie znalazłem w 100 % precyzyjnych danych co do niej zalać. Oczywiście skrzynia z syndromem cięzko wchodzącej dwójki. Pacjent B6 1.9 116 KM Olej wymieniony (GYA). Wybrałem Ravenol TSG 75w90. Na razie jakiejś zmiany dużej nie odczuwam .... no może ciut ładniej mi biegi wchodzą ale to wrażenie na granicy błędu "placebo" Jak widać stary olej wyglądał tragicznie ...
Opublikowano 14 Listopada 20187 l Witam. Zamierzam wymienic olej w skrzyni GBQ wyczytalem ze wchodzi ok 2.3 L . moze ktos wymienial olej w takiej samej skrzyni i by doradzil jaki olej najlepiej kupić. pozd
Opublikowano 22 Listopada 20187 l Witam. 1) Nie mogę odnaleźć jaki zastosować olej do skrzyni biegów. Posiadam A4B6 3.0 ASN QUATTRO TIPTRONIC kod GBH. A wiec jaki? Z tego co się dowiedziałem olej należy wymienić w skrzyni, dyfrze oraz przy półośce? Pzdr.
Opublikowano 24 Listopada 20187 l Jezeli ktos ma 6 biegowy manual fwd to polecam ravenol MTF-2 75W80.... zadne biegi nie haczą.... natomiast na castrolu syntrans (czy jakos tak) ciezko wchodza biegi dopoki olej w skrzyni nie rozgrzeje sie.... Na ravenolu czy zimny czy cieply jest perfekt....
Opublikowano 25 Listopada 20187 l 10 godzin temu, Marecki1 napisał: Jezeli ktos ma 6 biegowy manual fwd to polecam ravenol MTF-2 75W80.... zadne biegi nie haczą.... natomiast na castrolu syntrans (czy jakos tak) ciezko wchodza biegi dopoki olej w skrzyni nie rozgrzeje sie.... Na ravenolu czy zimny czy cieply jest perfekt.... ile oleju wlałeś
Opublikowano 25 Listopada 20187 l 10 godzin temu, marcin120383 napisał: ile oleju wlałeś Jakies 2.3L jak dobrzepamietam....
Opublikowano 26 Listopada 20187 l 22 godziny temu, Marecki1 napisał: Jakies 2.3L jak dobrzepamietam.... no ja też właśnie 2.4 a ma być podobno 3 litry
Opublikowano 26 Listopada 20187 l Witam. Przymierzam sie do wymiany olejów w moim A4 b7 3.0 tdi Asb i nie wiem jakie oleje zastosować. Kod skrzyni JAX.
Opublikowano 29 Listopada 20187 l Witam wszystkich mam prośbę sprawdzi mi ktoś jaki olej pasuje do mojej skrzyni według etki , kod skrzyni to ENL . Z góry dziękuję za pomoc.
Opublikowano 29 Listopada 20187 l W dniu 26.11.2018 o 21:02, andrzej1244 napisał: Witam. Przymierzam sie do wymiany olejów w moim A4 b7 3.0 tdi Asb i nie wiem jakie oleje zastosować. Kod skrzyni JAX. 2 godziny temu, marek7575 napisał: Witam wszystkich mam prośbę sprawdzi mi ktoś jaki olej pasuje do mojej skrzyni według etki , kod skrzyni to ENL . Z góry dziękuję za pomoc. ENL - G052911A2 - wybór na 1 stronie tematu
Opublikowano 2 Grudnia 20187 l Panowie mam oznaczenie skrzyni chyba FEC czy to możliwe?? Bo kurze nie znalazłem nikogo O takim oznaczeniu, manual 5 B, gość mi zmienił olej w skrzyni i jest jeszcze gorzej, na zimnym to jest masakra
Opublikowano 3 Grudnia 20187 l 4 godziny temu, MemberA4 napisał: Tak, jest skrzynia FEC. Na pewno masz AWXa? Tak dokładnie, jaki olej proponuje panowie
Opublikowano 3 Grudnia 20187 l 47 minut temu, gonzalez09 napisał: Tak dokładnie, jaki olej proponuje panowie Ravenol MTF-2 75W-80
Opublikowano 4 Grudnia 20187 l Witajcie, jaki będzie odpowiedni olej do skrzyni z oznaczeniem na wklejce FJP?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto