Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlepka w książce serwisowej lub pod tylną kanapą 

Opublikowano
5 godzin temu, bird71 napisał:

Panowie szybkie pytanie :

Który olej będzie najlepszy do skrzyni manualnej 5 biegowej :

FUCHS TITAN SINTOFLUID 75W80


CASTROL SYNTRANS TRANSAXLE 75W90 1L

MOTUL GEAR 300 75W-90 1L

?

Ravenol MTF2 75W80 :decayed:

Opublikowano
38 minut temu, Dev napisał:

Ravenol MTF2 75W80 :decayed:

Tak ale mocno droższy :)

Opublikowano
52 minuty temu, greg2505 napisał:

Wlepka w książce serwisowej lub pod tylną kanapą 

Tam może gdzie jest oznaczenie lakieru ?

Opublikowano
1 minutę temu, bird71 napisał:

Tak ale mocno droższy :)

jakosc ma swoja cenę

kup, nie bedziesz żałowac

Opublikowano
1 minutę temu, bird71 napisał:

Tam może gdzie jest oznaczenie lakieru ?

tak

daj nr VIN to Ci zdekoduje całe auto

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Panie a ile to będzie kosztować to zdekodowanie ? :D

Wstawię później ten Vin

Opublikowano
Teraz, bird71 napisał:

Panie a ile to będzie kosztować to zdekodowanie ? :D

Wstawię później ten Vin

masz mennicę panstwową w oczach ?

dawaj Vin bo zaraz ide szlafen

Opublikowano

Podaję VIN:

WAUZZZ8E34A279197

Opublikowano
14 minut temu, bird71 napisał:

Podaję VIN:

WAUZZZ8E34A279197

olej G 052 911 A2

 

Bez-nazwy.png

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Czyli wg ciebie zamiast tego ravanola który byś wziął 

Opublikowano

Dziękuję za informację

Opublikowano
Teraz, bird71 napisał:

Dziękuję za informację

jak chcesz wszystkie kody wyposazenia to daj mail

Opublikowano
Opublikowano
6 minut temu, bird71 napisał:

poszło

Opublikowano

Panowie kod skrzyni to HFD

Opublikowano
W dniu 16.01.2019 o 23:45, kamil-vag napisał:

ja mam JEM, też zalalem Fuchsa i jest OK.

Również wymieniłem olej na Fuchsa 75w80, do skrzyni GYY 6b weszło 3.5l a stary widać że był już dosyć brudny.

2ex0lg5.jpg

14tbpep.jpg

Opublikowano

Panowie, zapytam się tutaj zamiast do takiej drobnostki zakładać nowy temat. Skrzynia FRE, niby są dwa korki spustowe, odkręcić oba przy wymianie oleju czy jeden starczy? Są jakoś połączone?

Opublikowano
12 godzin temu, Langista napisał:

Panowie, zapytam się tutaj zamiast do takiej drobnostki zakładać nowy temat. Skrzynia FRE, niby są dwa korki spustowe, odkręcić oba przy wymianie oleju czy jeden starczy? Są jakoś połączone?

Musisz odkręcić dwa bo jak tego nie zrobisz to ci 0,5L oleju z torsena nie spłynie. Później przy wlewaniu też musisz to robić tak aby olej przelewał się do torsena czyli nie za szybko i z chwilowymi przerwami bo inaczej wlejesz 2L i się zdziwisz że tak mało bo olej zacznie się korkiem przelewac a do torsena wpłynie tyle co nic.

Wniosek taki że najlepiej na siłę wlać o jakieś 100ml więcej oleju niż powinno być, odczekać z 5min aby olej wypełnił wszystkie komory i później odetkac otwór wlewowy i nadmiar sam sobie spłynie i ustabilizuje się na dolnej krawędzi otworu.?

Edytowane przez MemberA4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.