Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zamienniki błotników ?


maf

Rekomendowane odpowiedzi

Dopadł mnie problem dość powszechny w naszych autach tj rdzewiejące ranty błotników. Cena w ASO jest powalająca więc postanowiłem kupić zamienniki. Jakiej firmy blachy polecanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienników nie kupuj. Ciężko spasować i kiepska blacha. Lepiej poszukaj ori używki tak jak pisze kolega wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupach przez internet zacząłem jeździć i oglądać towar. Zjeździłem już ponad 300km oglądając używki i każdy błotnik miał rudą. Mniej lub więcej ale każdy. Szkoda czasu kasy i nerwów. Wolę kupić dobry zamiennik i dać porządnemu specowi do pomalowania. Speca już mam ale dobrej klasy zamiennika jeszcze nie. Przecież muszą takie być a nie same chinole na sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Czarny błotnik dwa tygodnie temu znajomy kupił za 90 zł.Co prawda do Passata B7 ale to podobna kasa.Firma żadna a skąd - czort wie pewnie china.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Czarny błotnik dwa tygodnie temu znajomy kupił za 90 zł.Co prawda do Passata B7 ale to podobna kasa.Firma żadna a skąd - czort wie pewnie china.

Mam u siebie taki blotnik.dokladnie jak piszesz chinol spasowal sie dobrze .ale jest taki mieki ze jak sciagalem kolo i sie tylko oparlem to wgniutl sie lekko na przetloczeniu .wiec jakosc slaba .ja i tak bede szukal ori .mimo tego ze mam ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukał bym ori. Kupisz używkę, zakonserwujesz,pomalujesz i będziesz miał satysfakcję że to ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadł mnie problem dość powszechny w naszych autach tj rdzewiejące ranty błotników. Cena w ASO jest powalająca więc postanowiłem kupić zamienniki. Jakiej firmy blachy polecanie ?

Swoich nie da się naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo rudej.

Brał ktoś może gotowe pomalowane z allegro ? Jak z jakością powłoki lakierniczej i spasowaniem ? Są też niby wersje ocynkowane.

Dziury są? Jak nie to dać do piaskowania, dobry podkład antykorozyjny, od wewnątrz wysmarować czymś tłustym i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie błotnik wygląda tak jak poniżej na zdjęciu. Raz już był szpachlowany a i tak wyszła rdza. Mam już kupiony używany ori i czeka na malowanie. Nie popisali się z tymi gąbkami pod nadkolami. :facepalm:

http://obrazki.elektroda.pl/3060931400_1400231234.jpg

http://obrazki.elektroda.pl/6015703400_1400231769.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy uzywany ori niz zamiennik ktory potrafi byc bardzo slabej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalu, który ostatnio zmienił nazwę na O*X wrzucają dziennie po kilkaset ogłoszeń z częściami do aut, przeważnie rozbitki ale trochę chęci i na pewno dostaniesz coś w zadowalającym Cię stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szrotach też nic nie ma??

koło Bielska Białej ( JASIENICA) jest wielki szrot z częściami, zadzwoń do nich. Może coś dostaniesz

O firmie | Auto Części Kurniki Jasienica

18-768x1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ori , przy B6 ciężko spasować idealnie te zamienniki

jak jakieś małe ogniska rudy to wypiaskować i na gołą blache preparat który hamuje rdze

sprawdzony z APP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie kupiłbym oryginały bez rdzy i do tego najlepiej pod kolor ale jak dotąd nie mam farta. Pozostaje ASO albo zamiennik do malowania.

Kolego ja też szukam i nie mogę nigdzie dostać praktycznie na każdym jest ruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan24 , wiem kto ma błotniki w twoim kolorze:), wogole ma całe auto

zamienniki sie gna jak błotniki plastiki w lagunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik kupisz już za 100 zł używkę i jak dobrze poszukasz masz w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...