Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1


dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Ta zmiana za wiele tak naprawdę Ci nie da... Jeśli masz już odpowiednio przycięty wkład lampy z przedliftami to polifta przykręcisz P&P ?

Wiem że zmiana nic nie da. Chodzi mi jedynie o odświeżenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Przeczytałem cały temat i znalazłem tylko informację że włącznik świateł masz od Q3. Masz może jakiś numer części? Coś przerabiane było? Wszystkie włączniki które znajduje to jakieś dziwne wynalazki.
Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Denis napisał:

Cześć! Przeczytałem cały temat i znalazłem tylko informację że włącznik świateł masz od Q3. Masz może jakiś numer części? Coś przerabiane było? Wszystkie włączniki które znajduje to jakieś dziwne wynalazki.
Dzięki!

Zdj pewnie wygasly

Włącznik mam poskładany z 3

Pokretło z q3, obwodka z a8, bebechy b7

DSC_0371.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziąłem się za montaz isofix. Z przodu miałem je już w fotelu, teraz dorezałem tył i mam full. 

Dodatkowo zmieniłem soczewki w bixach z przedlift ów na polifty. 

Muszę przyznać że jak na 6 lat użytkowania przedlift ów zużycie /wypalenie odbłyśników jest znikome. Jedynie soczewka była mocno zakurzona. 

Teraz po sprawdzeniu jakość światła delikatnie się poprawiła

DSC_1855.JPG

DSC_1856.JPG

DSC_1857.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2020 o 10:39, kamil-vag napisał:

Ta zmiana za wiele tak naprawdę Ci nie da... Jeśli masz już odpowiednio przycięty wkład lampy z przedliftami to polifta przykręcisz P&P ?

Powiem Ci ze aż tak p&p, nie było. Żałuję że nie ma adapterów od Łukasza. Bo mam takie adaptery takie,, pierwszyej '' produkcji na forum. 

Dołożyłem po śrubce 6 na str i udało się ją ułożyć we wkładzie. Teraz tylko to wypoziomować i bd ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zdjęcie jak soczewka siedzi w lampie od strony klisza? Ja kupiłem adaptery zamontowalem to soczewka prawie styka się z ta czarna obudowa w środku. Niby adaptery miały wkręcone dystansy po 1 nakrętce ale nie wiem czt to nie za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przycinales trochę we wkładzie lampy? Trzeba trochę podciąć żeby soczewka ładnie pasowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil-vag napisał:

A przycinales trochę we wkładzie lampy? Trzeba trochę podciąć żeby soczewka ładnie pasowała

Tak przyciełem. Soczewka siedzi ładnie ale wydaje mi się ze za blisko trochę. Ori mialy luz patrzac na lampe z przodu a te sa na styk. I nie wiem czy tak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz dołożyć jeszcze po dwie podkładki i powinien zrobić się dystans... Trzeba mieć na uwadze, że to nie są ori soczewki i to nie będzie idealnie, sam fakt, że z bliska widać metal wokół soczewki, kilka mm średnica mogła by być większa... No ale rekompensuje to wszystko świecenie tych projektorów ?

W dniu 17.02.2020 o 00:20, dydek1 napisał:

Powiem Ci ze aż tak p&p, nie było. Żałuję że nie ma adapterów od Łukasza. Bo mam takie adaptery takie,, pierwszyej '' produkcji na forum. 

Czyli masz jeszcze pewnie te adaptery z mocowania soczewki B8 ? te dorabiane, metalowe są o wiele lepsze ? a teraz widziałem w ofertach, że Łukasz ma chyba z plexi wycięte... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

To możesz dołożyć jeszcze po dwie podkładki i powinien zrobić się dystans... Trzeba mieć na uwadze, że to nie są ori soczewki i to nie będzie idealnie, sam fakt, że z bliska widać metal wokół soczewki, kilka mm średnica mogła by być większa... No ale rekompensuje to wszystko świecenie tych projektorów ?

Czyli masz jeszcze pewnie te adaptery z mocowania soczewki B8 ? te dorabiane, metalowe są o wiele lepsze ? a teraz widziałem w ofertach, że Łukasz ma chyba z plexi wycięte... 

Dajcie namiar na Łukasza. Kupię sobie je chyba. Może coś się polepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Dzięki za namiar Kamil

52 minuty temu, Olgierd93 napisał:

Ładne autko nie ma co!

A dziękować. Jeszcze parę modów przed wiosna czeka ale o tym za jakieś 2-3tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się na zmianę hamulcy tył. 288<

 

Szukalem jarzm od a6 c6 z 3.2 fsi 330 

I o to co mi przysłali... 

Jarzma od c6 ale 302 mm

Szukam dalej. Jakby ktoś miał namiar na jarzma od c6 330 w niedużych $$$ proszę o kontakt?

 

DSC_1863.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem od nich 

JARZMO-PRAWY-TYL-A6-C7-330MM-QUATRO-KOMB
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - JARZMO PRAWY TYŁ A6 C7 330MM QUATRO KOMBI (8762982401). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

zadzwon powinni miec tez od a6 c6

Edytowane przez kkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kkam napisał:

ja brałem od nich 

JARZMO-PRAWY-TYL-A6-C7-330MM-QUATRO-KOMB
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - JARZMO PRAWY TYŁ A6 C7...

zadzwon powinni miec tez od a6 c6

Dzięki Krzysiu, dzialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć a co z tymi jarzma i 302mm? Podpasuje do nich zacisk z T5? Bo szukam czegoś na 300mm w dobrej cenie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sebek1093 napisał:

Cześć a co z tymi jarzma i 302mm? Podpasuje do nich zacisk z T5? Bo szukam czegoś na 300mm w dobrej cenie... 

Te jarzma co wyżej, zaciski od 288,klocki od 288,oslony od a6 c6 i tarcze od a6 c6 z wersji 3.2 nie wentylowane lub 3.0 tdi i wszystko Ci śmiga. 

Dużo taniej to wychodzi niż 300 z s4 b6 czy swap na 330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sebek1093 napisał:

Trzeba przegwintowac zwrotnice? Nie wentylowane, czyli 12mm grubość? 

12, nie wentylowana. 

Rozwiert lub użyć śruby m10x1, 5 i tulejek m12 1, 5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...