Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Żaba quattro <3


quattro_1991

Rekomendowane odpowiedzi

Myśli bardzo dobre, pomyśl jeszcze do tego nad wiekszym IC, bo będzie bardzo potrzebny gdy chcesz w pełni cieszyc się uzyskana mocą (zwłaszcza w ciepłe dni) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśli bardzo dobre, pomyśl jeszcze do tego nad wiekszym IC, bo będzie bardzo potrzebny gdy chcesz w pełni cieszyc się uzyskana mocą (zwłaszcza w ciepłe dni) :)

Teraz juz wszystko wiem co i jak , wytlumaczyl mi duzo kolega booster70 ( piwko dla Niego ) :P

Kolektor juz zamowiony ( SHARANowski ) , o flansze napisalem do Kolegi Frimusia bo dorabial je , czekam na odpowiedz czy tez bym sie nie zalapal :P

216stki tez beda zalatwione ;)

pozostaje turbina AWX i wlasnie pytanie czy nie wie ktos z Was o takim turbo , zeby bylo pewne i w dobrej cenie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego auto super ;) a widze w podpisie , że planujesz flaty to bedzie już kox ;) wyposażenie masz takie jaki mi sie marzy noi Q. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego auto super ;) a widze w podpisie , że planujesz flaty to bedzie już kox ;) wyposażenie masz takie jaki mi sie marzy noi Q. :)

Dzieki .

Co do felg to taa , na tych dolatac bo i tak juz zima idzie a na nowy sezon albo flaty albo ...

...9512e21df0745b908a110f4c142b7d31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i to koło nie jest brzydkie co mam , ale to z a8 mi sie juz dawno widzialo i mialem na nie chrapke : D takze moje abt beda na sprzedaz jak by ktos chcial to w komplecie z oponami bo tam w tych z a8 felga 7,5 to trzeba bedzie zalozyc 205 .

Co do modow wpadly nowe glosniki bose , moje juz harczaly , i jak sie okazalo na przodzie to juz nawet nie bylo bosow tylko oryginalne audi vw blaupunkty , teraz muzyczka fajnie leci ;) takze nowa zmieniarka wpadla bo stara juz zmarla :)

Jeszcze w tym tyg musze termostat wymienic bo jak teraz temp spadla na zimowa to żaba nie chce trzymac 90 :)

Edytowane przez quattro_1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie kierunki bez odbłyśnika to chyba słabo świecą co ?
Kolor furki super i fajny wypas w środku :D
Flaty polecam z doświadczenia, ale oponę na nie to tak maks 215 :P ja dałem 225 i trochę teraz pluję sobie w brodę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i oklepane, ale są piękne i łatwe w utrzymaniu w czystości :P
Te co kolega ma w Żabie też są fajne moim zdaniem, tylko tarcze trzeba większe dać i jakieś mega zaciski, żeby wypełnić puste przestrzenie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie , kiepskawo to wyglada jak sa duze luki :) dlatego szukam cos pelniejszego . Te wintery z a8 mi sie podobaja np. w polerce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie , kiepskawo to wyglada jak sa duze luki :) dlatego szukam cos pelniejszego . Te wintery z a8 mi sie podobaja np. w polerce ;)

Dobrze kombinujesz :rolleyes:

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie kierunki bez odbłyśnika to chyba słabo świecą co ?

Ee tam nie ma źle , pomaranczowe to nie biale , jakos daje rade ;)

Co do felg no z rantem tez sa fajne ale raczej inne niz te bym wybral ;) cos sie przez zime wymysli , jak sprzedam moj letni komplet to mysle , ze cos fajnego wpadnie .

Dzisiaj wpadly klipsy odboje bo juz mialem dosyc wyginania blotnika na swoje miejsce haha :D

Na rownym nie bylo problemu ale przy skreconych kolach na nierownosciach czy przy wyjezdzie na jakis prog czesto kolo zabieralo ze soba blotnik i musialem go wginac spowrotem : D zalozylem po jednym klipsie na strone i bylem pojezdzic tam gdzie przycieralo - jest wielka roznica :)

513da29e84822e780009d054e1d559cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...