Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Żaba quattro <3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak zdjecia napewno beda ;) ogarne lustrzanke to pykne cos , cudow nie bedzie ale pewnie lepiej niz telefonem ;)

Misiek95 - poszlo pw

..............................

Hot Spot :)

sprzet do zdjec lepszy , ale fotograf ten sam marnota :lol:

DSC02668.jpg

DSC02651.jpg

DSC02653.jpg

DSC02667.jpg

DSC02669.jpg

DSC02670.jpg

DSC02671.jpg

DSC02672.jpg

Opublikowano

ładnieeee

Opublikowano

Pięknie się prezentuje ! Na ten kolorek to się nie mogę napatrzeć :D Chyba przemaluje swojego furacza :D :D

Opublikowano

no normalnie kosa :kox: felga marzenie ale miał bym dylemat czy nie iść w 19"

Opublikowano
  • Autor

Mierzylem 19tnastki z tej b7mki niebieskiej ze zdjec , ale wedlog mnie do b5tkowej budy 19 to tak troche dziwnie wyglada ;)

Dzisiaj wkoncu wpadla klubowa ramka na rejke :)

podobno +10 do predkosci hehehe

Opublikowano

Mierzylem 19tnastki z tej b7mki niebieskiej ze zdjec , ale wedlog mnie do b5tkowej budy 19 to tak troche dziwnie wyglada ;)

Dzisiaj wkoncu wpadla klubowa ramka na rejke :)

podobno +10 do predkosci hehehe

10954768_913968931981196_309012127675482

:wink:

Opublikowano
  • Autor

Osz Ty w pyte O.O

Moze zmieniam zdanie jednak hahaha

Nie no tak jak mowie mierzylem na zimowy kozim setupie moze dlatego

Oo takie ..

cd760a3d02d92c928deb28f5182363c8.jpg

Opublikowano

na kozie to nic nie wyglada jak trzeba :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wpadł i tylny znaczek w chromie ;) no i klubowe ramy tez juz na aucie :)

05c4f96872f2dfc27edc00e8883323d2.jpg

Opublikowano

koleżko auto zacne ale jak już masz tył esowy to teraz i przód będziesz musiał


żeby to ładnie razem wyglądało

Opublikowano

Wpadł i tylny znaczek w chromie ;) no i klubowe ramy tez juz na aucie :)

05c4f96872f2dfc27edc00e8883323d2.jpg

Kolego, co za końcówki wydechu masz założone? Bardzo fajnie siedzą w s-zderzaku :)
Opublikowano
  • Autor

koleżko auto zacne ale jak już masz tył esowy to teraz i przód będziesz musiał

żeby to ładnie razem wyglądało

No napewno wpadnie i progi tez :)

Ale narazie jest jak jest .

Kolego, co za końcówki wydechu masz założone? Bardzo fajnie siedzą w s-zderzaku :)

Takie o

http://allegro.pl/koncowki-nakladki-ozdobne-okragle-80mm-buzzer-i5212244111.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Części+samochodowe-620_Tuning-8695_Optyczny-8697_Końcówki+tłumików-9010

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Coś ciekawego dzieje się z autem? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.