Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobisz taki środek jak zapodał Reggi to będzie mega rozpierdol :)

Opublikowano

Gratki Szymon :naughty:

Opublikowano

Gratuluje, świetny zakup swego czasu rownież sie przymierzal do zakupu niestety plany rodzinne wymusiły suca(q7 ale za to 4.2tdi :) )

Opublikowano

Graty Szymek:kox::kox:

tak coś czułem, że wybierzesz GT-R'a :wink::wink:

myślisz może nad Plasti Dipem ew. folią na aucie ? Czy zostawiasz go w standardowym kolorze ??

Opublikowano

Taki zwykły GTR :naughty:

Opublikowano

Witam,

Ciekawy jestem czy temat o GTR będzie tak samo nudny jak ten o S6 bo prawda jest taka, że we wspomnianej S6 dopiero zaczęło się coś dziać jak Szymon we współpracy ze Sportmile wprowadzał mody na 700KM, a do tego momentu (grubo ponad 100 stron) to niestety ale nic a nic ciekawego się nie wydarzyło.

Szymon, jestem w podobnym wieku co Ty, możesz zdradzić jaki interes jest tak dochodowy, że w wieku 25 lat stać Cię na zabawki za taką kasę? Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

Opublikowano
  • Autor
Witam,

Ciekawy jestem czy temat o GTR będzie tak samo nudny jak ten o S6 bo prawda jest taka, że we wspomnianej S6 dopiero zaczęło się coś dziać jak Szymon we współpracy ze Sportmile wprowadzał mody na 700KM, a do tego momentu (grubo ponad 100 stron) to niestety ale nic a nic ciekawego się nie wydarzyło.

Szymon, jestem w podobnym wieku co Ty, możesz zdradzić jaki interes jest tak dochodowy, że w wieku 25 lat stać Cię na zabawki za taką kasę? Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

1. Kup fajna furę, załóż temat, zmodyfikuj popatrzymy ocenimy, może nawet ktoś Ci coś odpisze

2. Możesz mi napisać co miałem pomodzić w aucie za 400k do którego nawet serwis miał problemy się zabrać, bo jak WRC podłączył się do niego w Bukowinie to się za głowę złapał ile tam jest modułów bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli, zresztą poza brakiem NightVis i HeadUp to było tam dopakowane po dach więc WTF ?

3. Jak byś uważnie czytał poprzedni temat to byś wiedział jak doszedłem do dużych pieniędzy

Opublikowano

3. Jak byś uważnie czytał poprzedni temat to byś wiedział jak doszedłem do dużych pieniędzy

podobno nastepna "tasma wprost" jest o Twoim deal'u z Rostowskim :wink:

Opublikowano
  • Autor

3. Jak byś uważnie czytał poprzedni temat to byś wiedział jak doszedłem do dużych pieniędzy

podobno nastepna "tasma wprost" jest o Twoim deal'u z Rostowskim :wink:

Gabriel miałeś nie mówić, a teraz to szykuj się jutro na 5.45 panowie w kominiarkach przyjadą Ci zrobić śniadanie :wink:

Opublikowano
Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

uwielbiam takich bohaterów. masz chłopie, powinno pomóc i poruszyć Twój malusieńki móżdżek, a nóż coś w końcu w życiu ugrasz:

genajeba.jpg

Szymon, plany na popołudnie? :hi:

Opublikowano
  • Autor
Chyba ze to zasługa rodziców albo teściów.

Pozdrawiam,

uwielbiam takich bohaterów. masz chłopie, powinno pomóc i poruszyć Twój malusieńki móżdżek, a nóż coś w końcu w życiu ugrasz:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/22/genajeba.jpg

Szymon, plany na popołudnie? :hi:

Żadne, kisze ogóra

Opublikowano

to co, polewamy coś?

Opublikowano
to co, polewamy coś?

Jadę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Drodzy parafianie ja jestem nie pijący :wink: a tak serio to muszę być ready bo żonie zostały 3 tygodnie do terminu więc może w każdej chwili się wysypać :grin:

Do Ostrowa może wpadnę :wink:

Opublikowano
Drodzy parafianie ja jestem nie pijący :wink: a tak serio to muszę być ready bo żonie zostały 3 tygodnie do terminu więc może w każdej chwili się wysypać :grin:

Do Ostrowa może wpadnę :wink:

bierz smaxa i dawaj na gawede chociaz

Opublikowano

093453_img_41602531174664.jpeg

:decayed:

Opublikowano

Czyli nie ma już tego zapisu w gwarancji że kilka strzałów LC i gwarancją możesz sobie d... podetrzeć?

Opublikowano
  • Autor
Czyli nie ma już tego zapisu w gwarancji że kilka strzałów LC i gwarancją możesz sobie d... podetrzeć?

Nie ma, możesz strzelać tyle ile skrzynia pozwoli w razie czego sama się zabezpieczy. Natomiast jeśli dojdzie do przegrzania oleju to wyświetli Ci komunikat że należy go wymienić, wtedy do serwisu i po temacie.

Opublikowano

Jak tam Szymek emocje, na dzień przed odbiorem auta?:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.