Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!! Chce samemu pomalować felgi aluminiowe lepiej oddać do specjalistycznego zakładu czy dam rade w domu, malował już ktoś ? Jak to zrobić jakie farby i lakiery kupić ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Żeby to było zrobione jak należy, to trzeba je wypiaskować i pomalować proszkowo, czyli samemu raczej nie da rady.

Opublikowano

Piaskowanie to slaby pomysl.

Opublikowano

Alu nie piaskuje sie tylko szkiełkuje.

Pytanie tylko czy warto ???

Opublikowano

Tez sie nie powinno szkielkowac alu. Stare powloki zdejmuje sie w kapielach chemicznych, bez ingerencji w strukture w alu.

Nie wszystkie felgi alu nadaja sie do malowania proszkowego, zaleznie od wielkosci, stopu i wzoru.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja osobiście mogę polecić firmę renowacjafelg.pl Sam robiłem u nich 2 lata temu i jestem zadowolony w 100% czas oczekiwania jest dosyć długi w sezonie letnim, ale w pełni profesjonalnie podchodzą do tematu.

Opublikowano

Jak masz smykałkę do malowania to samemu zrobisz.

Ja już tak kilka kompletów sam malowałem.

Żadna sztuka.

Opublikowano

Ja kiedyś malowałem sam ale felgi stalowe , alusy dałbym odpowiedniej firmie

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

piaskowanie to bardzo dobry pomysł trzeba znalesc zaklad ktory ma dobre drobne kruszywo
ewentualnie po grubym przetrzec poapierem 240 i oddac do proszku

Opublikowano

albo samemu papierem potem podklad kolor klar ale to idealnie nie bedzie a trwalosc tez wzglednie slaba tyle ze wydach 100 zl nie 500

Opublikowano

Jestem świeżo po odebraniu felg z malowania, także ja osobiście wolałem oddać felgi mimo, że mam smykałkę bo dziennie lakieruje :wink: ale jak się nie posiada sprzętu i warunków żeby zrobić to jak należy to lepiej się do tego nie zabierać.

I tak jak napisał kolega Griffe moje właśnie miały ściąganą starą powłokę chemicznie ...

Tak to u mnie wygląda po malowaniu

20150227_114201.jpg

Opublikowano

Fajne grube ziarno. Wg mnie efekt końcowy bardzo dobry

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tak.

W zależności od stanu felg i grubości portfela możesz dać do profesjonalnego zakładu i odpowiednio zapłacić lub jeżeli felgi są już trochę ''zjeżdżone" pomalowac samemu.

W drugiej opcji polecam gume przemysłową w sprayu lub pod pistolet PLASTIDIP.

Ja u siebie w zeszłym roku pomalowałem 17 czarnym matem. Felgi były porysowane i miały wgniecenia. Guma ładnie wszystko pokryła. Efekt znakomity. Poszły 2 puszki po 60 zł/szt.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Powiem tak.

W zależności od stanu felg i grubości portfela możesz dać do profesjonalnego zakładu i odpowiednio zapłacić lub jeżeli felgi są już trochę ''zjeżdżone" pomalowac samemu.

W drugiej opcji polecam gume przemysłową w sprayu lub pod pistolet PLASTIDIP.

Ja u siebie w zeszłym roku pomalowałem 17 czarnym matem. Felgi były porysowane i miały wgniecenia. Guma ładnie wszystko pokryła. Efekt znakomity. Poszły 2 puszki po 60 zł/szt.

zrobiłem na tym 2tys km do zakopca zimą i plastidip odpadł masakra nie nadaję się do felg

  • 1 rok później...
Opublikowano

Co powiecie na taką felgę. Opłaca się odnawiać? 

https://goo.gl/photos/gfbQ5o5QtW6EPBcs9

Edytowane przez mateuszeks
dodanie zdjęć

Opublikowano
Dnia 23.05.2017 o 09:20, mateuszeks napisał:

Co powiecie na taką felgę. Opłaca się odnawiać? 

https://goo.gl/photos/gfbQ5o5QtW6EPBcs9

Jeśli felgi proste i tylko te uszkodzenia są do naprawienia to myślę, że warto chociaż ich wartość nie jest jakaś powalająca. Jeśli jednak dochodzi prostowanie to lepiej poszukać innych w lepszym stanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.