Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi (R)S4 Limo by Savo


Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Szczęka opada :D

Na tych zdjęciach od Braci Pietrzak wymiata!

Kawał pięknej roboty!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak fura. Nie jedna nowa się umywa do tego wozu. Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie przepadam za sedanami,ale Twoje RS4 jest po prostu piękne.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pochlebne komentarze. Autko jest teraz u mechanika i robimy kompleksowy servis mechaniczny przy czym pare rzeczy z elektryki jest do poprawki . 

 Auto chce jeszcze ostatecznie zmienic troche w srodku w najblizszym czasie. Pomyslalem ze czas drewna biorac pod uwage charakterystyke auta sie skonczyl . 

 Plan jest taki zeby zamontowac wszystkie listwy piano black z RS4 plus kierownica jak i galka z RS4 b5 lecz z szara alakantra . Kierownica rowniez bedzie cala szara 

 Prosze o Wasze opinie co sadzicie o tej zmianie

Jezeli chcecie moge podeslac aktualne zdjecia srodka

Pozdrowionka

Edytowane przez Savo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black piano na twoim miejscu nie zastanawialbym się długo idealnie będzie pasować do kolorku i będzie to ładnie się prezentowało co do Galki rs4 to będzie koks oczywiście jeżeli skrocisz gwint bo na ten moment nie widzę jej tam. kierownica z rs4 będzie dobra jeżeli naprawdę chcesz zrobić wszystko pod rs4 ale na twoim miejscu zastanowiłbym się czy nie założyć jakiejś kiery z funkcjami pod navi może coś nowszego tylko pytanie czy navi będzie współpracowac z Kiera:hi::hi:

 

 

 

Aleeeeeee.... Panie najważniejsze pytanie które każdego nurtuje...

 

 

Kiedy ta ślicznotka wkoncu wyjedzie na miasto na blachach :) bo przeciez to ma jeździć a nie być pucowane chuchane i trzymane tylko w garażu :)

Edytowane przez BlackHazelAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozje*ales system. Nie jedno nowe auto wysiada przy Twoim. Szykuj polki na nagrody ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pochlebne komentarze. Autko jest teraz u mechanika i robimy kompleksowy servis mechaniczny przy czym pare rzeczy z elektryki jest do poprawki . 
 Auto chce jeszcze ostatecznie zmienic troche w srodku w najblizszym czasie. Pomyslalem ze czas drewna biorac pod uwage charakterystyke auta sie skonczyl . 
 Plan jest taki zeby zamontowac wszystkie listwy piano black z RS4 plus kierownica jak i galka z RS4 b5 lecz z szara alakantra . Kierownica rowniez bedzie cala szara 
 Prosze o Wasze opinie co sadzicie o tej zmianie
Jezeli chcecie moge podeslac aktualne zdjecia srodka
Pozdrowionka
Bardzo dobre posunięcie, w takim wydaniu wnętrze będzie wymiatać tak jak zewnątrz. Szacun za ogrom pracy i gratulacje efektu który jest mega za***isty.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Savo podrzuć pls foto wnętrza.

Jeśli zamierzasz iść w sricte sportowy look to może jednak listwy w carbonie ?

Na piano niestety każdą ryskę widać... 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie zaraz kochani smigac :-)

Tak piano black bylo w niektorych Rs4 lecz znacznie żadziej niz carbon. Myslalem juz nad tym i szczerze wiem ze carbon nadaje typowo sportowy charakter ale jakos nie robi na mnie wrazenia wiec chce sprobowac piano black. Na dzien dzisiejszy mam juz prawie caly kaplet z Rs4 procz popielniczki  i rzeczywiscie nie wyszlo to tanio.  Ciekawy jestem jak to wyjdzie wraz z szarym wnetrzem.

 Co do kierownicy czy gałki jestem zwolennikiem pozostania przy oryginalnych gadzetach, przeciez mogl bym wydziwiac juz dawno np z navigacja i wogole ale nie chce. 

 Biorac pod uwage ze wnetrze kapletowalem w sumie 3 lata, kolor jasny szary Musly bo tak on sie nazywa . Wszystko szare w raz z gorna czescia pulpitu , dodatkowo znalazlem szare zapiecia pasow, plus szare klipsy z pasow plus polka tylna z roleta, lusterko wewnetrzne i wszystko co bylo mozliwe. Niemowiac juz o recaro ktore cholernie ciezko znalezc w tym kolorze.

 Na dzien dzisiejszy poprostu za duzo wlozylem w to czasu i chce narazie przy tym kolorze pozostac plus te zmiany ktore nadejda. 

 Ocencie sobie sami jak to wyglada aktualnie  z drewnem i czy piano black plus kierownica, galka alkantara zrobia robote

Prosze zdjecia

DHGVH9.jpg[/IMG]

GVV6fO.jpg[/IMG]

WELpaZ.jpg[/IMG]

wq3I9P.jpg[/IMG]

zvM2d3.jpg[/IMG]

 

Edytowane przez Savo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Kurczę ten setup w drewienku żle nie wygląda...

Skórki są piękne...

Zdecydowanie carbon tu nie pasuje... jest ok ale do ciemnych wnętrz...

Jeżeli już na coś innego zmieniać to ewentualnie piano black, zwłaszcza, że masz komplet,

Dawaj znać jaka decyzja :D

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust, drewno pasuje ale kierownica cala szara.

Piękne auto, tvn turbo jeszcze nie dzwoniło?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki może mi umklo ale skąd masz tunel w skórze? :o

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel w skorze robilem Juz wczesniej. To byla jedyna rzecz ktora chcialem zrobic pomijajc ze tego oryginalnie nie bylo . Co do wnetrza zgadzam sie ze kierownica tutaj najmniej pasuje. Sprawa wyglada tak ze ja ten setapik sobie zostawie ale na teraz wpada :

- ori caly set Piano black ( brakuje mi popielniczki) 

- kierownica cala szara z b6 ( jest identyczna jak w rs4 ) plus do tego obszycie szare w alakantrze i ori znaczek Rs4 

- galeczka z Rs4 w edycji z alakantara lecz obszyjemy ja jeszcze raz na szara

To sie napewno zmieni i ocenimy :D mysle ze bedzie fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2017 o 05:51, BlackHazelAudi napisał:

A w lampach masz samopoziomowanie?  To też fajny bajer ;)

ma,przeciez to s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje jedna rzecz. Czemu znaczek airbag jest od wewnętrznej strony fotela?691f9f3443b48f990174fb0fb65a947c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Houdini napisał:

Mnie nurtuje jedna rzecz. Czemu znaczek airbag jest od wewnętrznej strony fotela?691f9f3443b48f990174fb0fb65a947c.jpg

Bo zapewne fotele ma od Europejczyka i zatem o to taki efekt Houdini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zapewne fotele ma od Europejczyka i zatem o to taki efekt Houdini
Ale uchwyt pasa bezpieczeństwa jest po dobrej stronie, podobnie jak sterowanie fotelem. Poza tym fotele od angola chyba się niczym nie różnią od Europy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicer się machnął przy składaniu foteli i zamienił oparcia :grin:.

Tak fotele angol i eu są takie same. Jedynie może być różnica jak kierowcy jest w pełnej regulacji a pasażera nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...