Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi (R)S4 Limo by Savo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja coś czuję, że to koło to tylko przejściowe i prędzej czy później wpadnie coś grubego (jak w avatarze) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie zaprzeczam , w przyszlosci moze cos byc na show :D

Zestaw śruba i nitonakretka do montażu progu

SgEGoU.jpg
RoRoPZ.jpg

Sa to nowe zamienniki, zostały przetoczone na grubość progu koszt przetoczenia 5 zł 20 sztuk

Jshyuq.jpg
UnELsI.jpg

W tym projekcie nitonakretka jest zanitowana i wbita do progu 2mm po czym zacynowana od góry to pozwala na płaska powierzchnie, szczelina między drzwiami a progiem wynosi 5 mm więc nie ma mowy by ocierały :roll:

6r5Nu7.jpg
HHbDgo.jpg
WfF8Tm.jpg

Nitonakretke można zanitować też od góry bo grubość powierzchni płaskiej wynosi 1.1mm i tez nie będzię ocierac

Pozdrawiam

10oIHT.jpg
1Rk9EF.jpg


Huraaa \Autko juz na 4 łapkach , teraz widac jaki jest szeroki Tył d przodu

aqg3VT.jpg
ZtWGQm.jpg
rGSK4z.jpg


X9dlMO.jpg
l5PfvN.jpg

Opublikowano

Przez ten tył mam wrażenie, że przód wygląda jak seria ze zwykłej A4 :kox:

Opublikowano

Bedzie mega kox :kox:

Opublikowano

Profi robota, będziesz miał co wypychać, bo nawet fele z x5 tutaj wydaje mi się, że zginą.. Pozostaną Ci customy :kox:

Opublikowano

Przez takich ludzi jak ty kasa ucieka z portfela 2 godziny po odebraniu wypłaty. Mega kocur i wielki szacun za czas, i kasę połozoną w projekt. :)

Opublikowano

Fajne auto,Powodzenia w modach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiec Panowie dzieje sie i to caly czas . Bylem ponad 2 tygodnie w pl wiec nic nie pisalem . Auto widzialem na zywo, nawet musialem ją pomacac przed malowaniem . Powiem tylko tak - Zdjecia nie odzwierciedlaja tego jak to auto wyglada na zywo ! Wyglada za***iście szeroko !

Wiec działalismy nad wydechem, dorobilismy nowe obejmy i wspawalismy ori rs4 rurki tyl . Po dlugich rozmysleniach postanowilem zmienic klape tyl, tylko z tego wzgledu ze przy rejestracji B5 KOX bylo by mega zólto i pusto z tylu . Jestesmy w takcie modyfikacji tylnej poliftowej klapy pod KOXA . Na zywo wyglada mega.
P.S Nie pytajcie mnie o klape US, nie musialem jej sciagac do UK - sprzedalem ja w PL za 800 pln ! :mrgreen:

Jakies fotki
5NeXvV.jpg
IKdjfr.jpg
j9BoOv.jpg
hUPImJ.jpg

Opublikowano

W tych nadkolach felga szeroka na 10 cali bedzie sie jeszcze pewnie chować ;) niektorzy i ja rowniez mozemy tylko pomarzyc o takim modzeniu auta. Konkret projekt ;)

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje chlopaki za komentarze

To fakt co do szerokosci felg , porobilismy pomiary i wychodzi ze wstepnie beda 4cm dystanse tyl i 3,5cm przod

Opublikowano

nie chcial bys tak klapy avant zrobic na US ? :D

Opublikowano

Obserwuję od dawna temat i jestem pod mega wrażeniem!
Auto dopracowane w każdym calu.

Mógłbyś podrzucić przybliżone wymiary końcówek tłumika rs4? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Klape Avant moze zrobic Slawek ale nie teraz bo przez najblizsze 12 miesiecy ma prace :)

Co do koncowek musialbym zmierzyc ale bede chcial sprzedac caly tyl box

Wiec ostatni element blacharski w tym aucie ukonczony
Tylna klapa :)

Jutro Auto pakujemy na lawate i leci do najlepszego Lakiernika w okolicy :)

fTif7T.jpg
v07Zbr.jpg
n0Xjuw.jpg

Opublikowano

No no, najbardziej wyczekiwany moment :naughty:

Opublikowano

auta to wiadomo ze zazdroszcze :lol: ale za te warunki bym zabił :grin:

Opublikowano

Wiesz plus minus kiedy będzie pomalowana ? Czekam na foty

Opublikowano

A kto nie czeka... :decayed::decayed::decayed::hi:

Opublikowano

Będzie sztos :D co ja mowie, juz jest ;)

Opublikowano

Chyba wszyscy czekaja :)

Opublikowano
  • Autor

No i baj baj Audi
Wałki do malowania zakupione , rozmyslalismy nad Duluxem ale decyzja padla na Śnieżke ! :mrgreen:

Czas na malowanie i na zdjecia lepszej jakosci

3bUuG6.jpg
657ez9.jpg
TbbiFU.jpg
gmV4VA.jpg
noPlTQ.jpg

Audi bedzie sie troche malowac - do 2 miesiecy . Powoli i do celu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.