Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż hebli 312 mm lub 320 mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zadna roznica, ktora wynika zwykle po prostu z tego ze ludzie wymieniaja stare zajechane 288mm na nowe już 312mm

Opublikowano

Dzíeki za info ;) w takim razie wraz z kołem letnim wlatuje 312 :D tylko jarzma musze skombinowac, bo tarcze i klocki to raczej nowe :)

Opublikowano

bo tarcze i klocki to raczej nowe :)

TYLKO

Opublikowano

Dev a jakie tarcze i klocki byś polecil? A nie masz moze przypadkiem jarzm pod 312? ;)

Opublikowano

tarcze i klocki ferodo

Jarzm nie mam

Opublikowano

Okey, wielkie dzieki za info :);)

Opublikowano

tarcze i klocki ferodo

Jarzm nie mam

ile u ciebie komplet tarcz z klockami ferodo 312mm ? żeby pod b5 podeszło

Opublikowano

nie pamietam ok 420zł

Opublikowano

Do 345mm tylko zwrotki od eski wystarczą, nie trzeba półosi z przegubami ?

Opublikowano

Do Ciebie tylko zwrotnice

Opublikowano

Wierze na słowo !

zmylił mnie ktoś znany na innym forum OOOO mówiąc że na pewno w S4 jest inna średnica półosi, szerszy wieloklin na przegubie i co za tym idzie sama zwrotnica to połowa w modzie z heblem.

Opublikowano

wszystkie V6-tki oraz 1.8T AJL mają takie same przeguby zewnetrzne jak S4 wiec nie ma problemu z montazem

ktos Ci źle podpowiedział bo nie miał o tym zwyczajnie pojecia

Opublikowano

Panu przy zakładaniu jarzma 451 myślę nad zeszlifowaniem z korozji tych prowadnic co klocki się po nich slizgaja, bo są nie równe. Ma ktoś patent jak to potem zabezpieczyć przed korozją ?

Opublikowano

Smarem litowym albo niektórzy dają pastę miedzianą bądź "aluminiową".

Edytowane przez omzig

Opublikowano

wszystkie V6-tki oraz 1.8T AJL mają takie same przeguby zewnetrzne jak S4 wiec nie ma problemu z montazem

ktos Ci źle podpowiedział bo nie miał o tym zwyczajnie pojecia

Najdziwniejsze, że był to ========> mail

Opublikowano

Myślałem nad jakąś farba antykor. Lub lakierem tak aby było to sliskie i gładkie na długo. Jak robilem na tyle to dałem trochę smaru miedzianego ale nie wiem czy się powinno bo pewnie syf się do niego przykleja

Edytowane przez disem

Opublikowano

wszystkie V6-tki oraz 1.8T AJL mają takie same przeguby zewnetrzne jak S4 wiec nie ma problemu z montazem

ktos Ci źle podpowiedział bo nie miał o tym zwyczajnie pojecia

Najdziwniejsze, że był to ========> mail

Mail od kogo? Rozwiń.

Myślałem nad jakąś farba antykor. Lub lakierem tak aby było to sliskie i gładkie na długo. Jak robilem na tyle to dałem trochę smaru miedzianego ale nie wiem czy się powinno bo pewnie syf się do niego przykleja

Niektórzy malują Hammeritem, a inni lakierem/farbą do zacisków np Motip, Foliatec... Ale tak czy srak, trzeba dawać pastę/smar na jarzma, tam gdzie osadza się klocki. :wink:

Opublikowano

ja bym nie dawal, bo z czasem pyl z klockow skleja sie z taka papka i robi się łajno, dobrze oczyscic i tyle, zostawic na sucho, a farba to juz najgorsze co moze byc w tym miejscu

a jak są wżery na prowadniczkach mozna papierkiem deko wyrownac ale nei za duzo bo moze zrobic sie luz na jarzmie i nic z tym dalej juz nie zrobisz

Opublikowano

Ja tam zawsze daję smar/pastę, ale delikatnie, bo wg mnie klocek ma tą "swobodę" w jarzmie i po jakims tam okresie uzytkowania można łatwo je wyjąć - nic sie nie zapieka, czy tam blokuje od rdzy i brudu.

A wracając do tej papki... Co jakis czas można sobie odkręcić zaciski wyjąć klocki, odkręcić jarzma, wszystko oczyścić i posmarować na nowo, a przy okazji ocenić stan techniczny układu hamulcowego i nie tylko. :wink:

Opublikowano

Sie szpeszjalis zrobił...

Klocki w zaciskach powinny byc skladane na sucho, smar ciagnie pył i piach a ptem robi syf z jarzm. Wiec nie warto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.