Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż hebli 312 mm lub 320 mm


kamdaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, te zaciski wystepowaly tylko w A6C5, blokowanie zacisku wzgledem jarzma na drucie.

http://images49.fotosik.pl/368/26ec8a2ba7fdfd15med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev jak moge Cie prosic odezwij sie na pw, mam kilka pytan i sprawe do Ciebie a nie chce zasmiecac tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie. Mam do wymiany wszystkie heble, tył + przód, tarcze + klocki.. Mam 1.9tdi 143km.. docelowo 170km.. Zastanawiam się nad przejściem na 312, ale jest ale.. Budżet, więc:

1. Lepiej kupić dobre markowe tarcze + klocki 288

2. Szukać jarzm i robić swap na 312, ale wtedy już gorsze tarcze i klocki, bo budżet się zmniejszy..

No i czy ogólnie warto przeskakiwać z 288 na 312.. Samochód użytkowany codziennie, sporadycznie ostrzejsza jazda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani to ani to nie hamuje
nie spodziewaj sie cudow po przejsciu na 312 jak juz chcesz szalec to cos grubszego szczegolnie jak szczypiesz sie z kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi czy jest mocno odczuwalna różnica przy normalnej jeździe między 288 a 312, czy warto dopłacać 200 za jarzma i około 100 na tarczach 312.. Czy warte to jest ponad 300zł między 288...? Powyżej 312 nawet nie myślę, aby iść...

Aaaa.. i jeszczcze osłony przydałoby się wymienić, a to dodatkowy koszt..

Edytowane przez sk8rudex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oslony te same jesli masz czujniki zuzycia
wedlug mnie nie warto lepiej uzbierac kase do czegos lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony jednak też.. Zobacz jaka jest różnica między 288, a 312..

abe78fdf6293e9f9med.jpg

OK. Mnie nie interesuje coś lepszego\większego, więc raczej zostanę przy 288, chyba że wyrwę w miarę tanio od nieświadomego sprzedawcy jarzma 451...

W sumie dla mnie jedynym argumentem jest ze 312 ciut lepiej wygląda niż 288.. i chyba nie warte te kilkanaście mm jest tych paru stówek..

Edytowane przez sk8rudex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jarzma kupilem za 60 zl kpl :) podjedz na szrot bo na allegro wiedza do czego je ludzie kupuja :)

W moim przypadku hebel jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony jednak też.. Zobacz jaka jest różnica między 288, a 312..

abe78fdf6293e9f9med.jpg

OK. Mnie nie interesuje coś lepszego\większego, więc raczej zostanę przy 288, chyba że wyrwę w miarę tanio od nieświadomego sprzedawcy jarzma 451...

W sumie dla mnie jedynym argumentem jest ze 312 ciut lepiej wygląda niż 288.. i chyba nie warte te kilkanaście mm jest tych paru stówek..

Np w S4 B5 osłony tarcz (320mm) sa takie same jak te na dole.

Wydaje mi się, że im nowsze auto to bardziej kombinowali z tymi osłonami.

Edytowane przez omzig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony jednak też.. Zobacz jaka jest różnica między 288, a 312..

abe78fdf6293e9f9med.jpg

OK. Mnie nie interesuje coś lepszego\większego, więc raczej zostanę przy 288, chyba że wyrwę w miarę tanio od nieświadomego sprzedawcy jarzma 451...

W sumie dla mnie jedynym argumentem jest ze 312 ciut lepiej wygląda niż 288.. i chyba nie warte te kilkanaście mm jest tych paru stówek..

zarowno jedne i drugie byly czy to w 288 czy w 312

kwestia tego czy byly czujniki zuzycia klockow, wtedy oslony czesciej byly wieksze a jak nie bylo czujnikow oslony byly takie jak te ponizej

wieksze oslony z 288 pasuja idealnie pod 312mm a nawet 320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czujniki... Zobaczę jaką mam osłonę, ale wydaje mi się, że tą małą, chociaż mogę się mylić.. :) dzięki za wszelkie info! Poszukam jarzm przez 2 tyg. jeszcze.. jak wyrwę w miarę tanio przerzucę się na 312, jak nie, zostaje przy 288 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Panowie czy w poliftowych a6c5 2.5tdi są alu zwrotnice? Bo mam możliwość podmianki całego zawiasu (zwrotnice, półosie, wahacze dół, klocki, tarcze) z takiego właśnie auta za free i sie zastanawiam czy warto? Wiem że do hebli 312 wystarczą jarzma 451 no ale z tego co zrozumiałem to alu zwrotnice otwierają droge do większych hebli w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które z tych alusów upcham na hebel 320?

alufelgi-felgi-aluminiowe-16-audi-a4-b5-

felgi-alufelgi-16-audi-a4-a6-c5-5x112-vw

237521827_3_644x461_sprzedam-alufelgi-z-


najbardziej by mi odpowiadały te pierwsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...