Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakas perelka malo rozpowszechniona. Skoro masz poloz i zrob test z opisem i fotami dla potomnych. Gdyby ludzie tego nie robili Sonax BSD nie bylby krolem

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 279,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co wybrać do polerowania szyby przedniej..chodzi mi o narzędzia i preparaty do tego?

Opublikowano
  • Autor

słyszałem żeby wypolerować przednią szybę trzeba mieć sporo pojęcie i wprawę :whistling:

Opublikowano

Wiem ze to nie takie proste jest..ale mam z kolega na czym się uczyć..i pytam co potrzeba kupić

Opublikowano

Dzieki Griffe za pomoc.

P.S. Doszla ci wiadomość ode mnie na pw?

Opublikowano

koledzy jaki szampon do mycia auta w dobrej cenie polecacie?

Opublikowano

jaka cena dla Ciebie jest "dobra" ?

Opublikowano

no zebym nie placil za szampon 200 zl bo to przesada. Ogolnie jaki szampon jest godny polecenia nie patrzmy na kase?

Opublikowano

http://showcarshine.pl/67-szampony ,do wyboru, do koloru ;)

Opublikowano

Ja od siebie polecę ten;)

Meguiar's Gold Class

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

dzieki wielkie za pomoc

Opublikowano

Megs Gold Class to slaby szampon.

Warty zainteresowania z budzetowgo punktu widzenia Presta Sudzz *nawet on jest lepszy od megsa :)

Dodo Juice Born To Be Mild, Duragloss seria 900, Gtechniq G-Wash.

Opublikowano

dzieki kolego za pomoc pewnie skorzystam z twoich propozycji

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Krótki pytanie - co spie...yłem? :) Auto umyte dokładnie, potem glinka na mokro, mycie, no i cleaner (Zymol) i wosk. Maska (zwłaszcza) ma pełno drobnych białych kropek. Wydaje mi się że są to jakieś drobne uszkodzenia od piasku, kamyczków itp. Chociaż jak przejadę ręką po lakierze to wydaje się być bardzo gładki, glinka tam nie miałą problemów.Po nałożeniu cleanera chyba te wszystkie drobinki w ubytku lakieru wypełniły się właśnie cleanerem. Ni nie mogłem tego ręcznie za hu hu wypolerować. Nałozyłem na to mimo wszystko wosk. Czy mogę sam jakoś to poprawić, czy może polerka mechaniczna pomoże czy jednak zakład lakierniczy/detainlingowy? Z daleka auto i tak prezentuje się o niebo lepiej. Przypuszczam że auto nie miało takiej pielęgnacjo od 6 lat :) Taka jest moja teoria ale pewniej by było gdyby jakiś profesjonalista na to spojrzał. Będę wdzięczny za pomoc lub wskazówki.

Opublikowano

Megs Gold Class to slaby szampon.

Warty zainteresowania z budzetowgo punktu widzenia Presta Sudzz *nawet on jest lepszy od megsa :)

Dodo Juice Born To Be Mild, Duragloss seria 900, Gtechniq G-Wash.

Od długiego czasu stosuje Megs Gold Class i jestem mega zadowolony. Fajnie nabłyszczał auto.

Giffe czy te szamony co ty podałeś np. Dodo Juice Born To Be Mild też nabłyszcza auto. Może warto spróbować skoro mówią że są lepsze.

Problem ma tylko z wycieraniem auta. Raz że ręcznik nie chce się slizgać po lakierze tylko muszę go mocno ciągnąc. A dwa to to że nie zbiera dobrze wody.

Może coś polecićie.

Edytowane przez MaciejK

Opublikowano

Zasada jest taka, że ręcznikiem nie jeździsz po lakierze tylko kładziesz, podnosisz i kładziesz w kolejne miejsce.

Opublikowano

Spróbuj tych co podałem, a sam stwierdzisz, że gold class jest od nich gorszy.

Jak ręcznik mało chłonny to pora na zmianę.

TrollGun ma oczywiście rację w kwestii osuszania.

Opublikowano

Ale recznik jest nowy i jak podłoszę to karoseria i tak jest mokra.

Opublikowano

Ale recznik jest nowy i jak podłoszę to karoseria i tak jest mokra.

To spróbuj go uprać, niektóre tak maja że dopiero po pierwszym praniu zaczynają pochłaniać wodę jak trzeba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.