Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.


dzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam chcialbym zamowic olej do mojego autka i filtry oleju powietrza i paliwa,prosze o pw z wycena i dalszymi instrukcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem paczuchę kulka dni temu-wszystko się zgadza.cena konkurencyjna więc polecam i na pewno jeszcze skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...średnio wierze w te wszystkie reklamy, slogany itd itp 'najniższe ceny' 'u nas najtaniej' 'kupisz taniej niż u nas, przynieś paragon zwrócimy ci różnice ceny' ...

Ale u Marcina rzeczywiście tak jest! Sam się o tym przekonałem i byłem bardzo miło i pozytywnie zaskoczony! A obsługa rzeczowa, kulturalna i przede wszystkim po prostu ludzka...tak ludzka bo większość traktuje klienta cacy do momentu kupna a potem jak bydło...albo naciąga na niepotrzebne koszta, na które nie obeznany w temacie klient się nabiera!

Wyobrażacie sobie np. taką rozmowę sprzedawcy z klientem:

Klient: Witam. Popsuła mi się 'jakaś' część? Ile ona kosztuje i czy potrzeba wymienić obie czy jeśli jedna jest OK to wystarczy jedną?

Sprzedawca: Witam. Ta część kosztuje 100zł. Akurat w tym przypadku jeżeli druga strona jest sprawna to wystarczy wymienić tą jedną. Po co wydawać pieniądze na coś co jest nadal sprawne.

Taki jest właśnie Marcin! Wielu innych sprzedawców powiedziałoby coś w stylu 'koniecznie należy zamówić i wymienić obie' albo 'no wiem pan to pana decyzja ale ja zalecam wymianę obu...' Marcin doradza rzeczowo i faktycznie tak jak powinno być a nie naciąga niedoinformowanych klientów na niepotrzebne koszta.

Wiem co piszę bo robię zakupy u niego już od ponad roku i nie tylko filterki, oleje ale tarcze, klocki, sprzęgło i gdybym się zawiódł to bym już nie wrócił!

A że ceny ma BEZkonkurencyjne to warto się samemu przekonać.

ps. i najlepiej uderzać do niego przez gg czy tel a nie PW bo chłopak ma tylu klientów i tyle na głowie, że nie sposób każdemu odpisać w ciągu chwili..On jest jeden a Nas atakujących go z pytaniami 'jaka część, ile kosztuje, czy będzie pasować' myśle, iż codzień dziesiątki a może nawet setki.. Więc bądźcie też troche wyrozumiali...

Polecam i pozdrawiam

Ernest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killka dni temu zamówiłem u Marcina kilka części i olej, po dwóch dniach wszysko było u mnie - jakość, szybkość, kontakt no i ceny pierwsza klasa. Napewno będę dalej kupował u Marcina, pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nazywa błyskawica. W piątek się z Marcinem dogadałem , a dzisiaj z rana olej i filtr u mnie - tak to chyba nawet nie ma w ERZE (T.....e) :rolleyes:.

Dzięki Marcin , pewnie to nie ostatnie zakupy u Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

interesują mnie końcówki drążka kier. lemfordera - 2szt. do a4 b5 avant 1.9tdi - jaka cena + wysyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mnie interesuje olej do mojej padliny - 2.6 v6

ile tam tego ustrojstwa trzeba 5 l starczy?

do tego oczywiscie filtr...

tyle ze problem mam bo nigdzie zadnej etykietki co tam lane bylo...

auto mam niecaly rok i praktycznie nie bierze oleju wcale 0,5-1l na 10 tys

pali od strzala nie kopci nie dymi wszystko chula jak ta lala

wydaje mi sie ze przy przebiegu 225 tys pol syntetyk bedzie ok

ale wole sie dopytac....

jakie koszta za olej plus filterek...

pees: komplet na przod - tarcze (288) plus kolcki - cena tez by mnie interesowala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się!!! Wszyscy polecają, wychwalają i w ogóle a ja niestety też muszę to zrobić :>

Dlatego polecam Wam Marcina vel Dzika :good:

Hmmmm widocznie coś od niego kupiłem i byłem zadowolony.... :mysli:

Ach te mega dziury w mózgu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj poszukuje wizytownik+uchwyt na napoje+esp z dodatkiem chromu z możliwością podświetlenia do B7.Jestem teraz w Głogowie jak coś pomoże mógłbym odebrać osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj marcinie

chcialbym sie zapytac o ceny kompletow wahaczy lema, a takze FEBI, TRW i Ruville jesli masz tez takie i czy zawieraja koncowki drazkow te zestawy

a takze o czujnik temperatury cieczy taki co oryginalnie jest z niebieska glowka na 4 piny do 1.8T AEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, masz może przepływomierze do 2.5 AFB jeśli tak to jakie i w jakich cenach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...