Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.


dzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paczka doszła. Wszystko wg umowy. Dzięki.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie!

Zrób mi wycenę:

olej Motul 507,00 5l+ filtr MAN nr HU726/2x;

termostat a4 awx silnik z 02r;

wycieraczki komplet na przód i tylną (coś dobrego, co polecasz)do a4 z 02r;

amory sachs tył nr 312784;

Pozdrowienia z Augustowa Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Proszę o cenę oleju do silnika 1,9 BRB WAUZZZ8E56A153653 to chyba MOTUL SPECIFIC VW 507.00 MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30 i filtr Oleju

i na póżniej proszę też o wycenę sprzegło komplet: tarcza docisk koło dwumasowe i możliwe że też łożysko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie :)

Poniewaz prosiles o to aby Ciebie poinformowac ze mozna gdzies kupic taniej wiec informuje.

Olej MOTUL 8100 X-cess 5W40 5l jest w granicach 100 zl na allegro.

Jedna z firm to nawet jak widze Twoj ziomek (kobieta) ze Szczecina z oferta 97zl za banke 5l.

Podobno oryginal z Francji.

http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-promocja-do-7-04-i1526163605.html

Nastepna oferta to firma ze Slaska, Mysłowice 5L za 99zl.

http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1594429154.html

Jest jeszcze pare ofert w tej cenie, dlatego chcialam zapytac jaka jest obecnie cena u Ciebie na ten olej.

Pozdrawiam serdecznie Dana :)

ps. wiem ze allegro to nie zabardzo lubiana strona internetowa jesli chodzi o kupowanie szczegolnie oleju. Ale jesli pojde do sklepu lub hurtowni to rowniez nie mam gwarancji ze dostane dobry olej.

Natomiast z tego co widze u pani ze Szczecina Malgorzataa2 sa setki kupujacych od lat i wszyscy zadowoleni. Poniewaz jestes rowniez polecany przez kolegow na forum dlatego chetnie cos kupie wazna jest tylko cena. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie :)

Poniewaz prosiles o to aby Ciebie poinformowac ze mozna gdzies kupic taniej wiec informuje.

Olej MOTUL 8100 X-cess 5W40 5l jest w granicach 100 zl na allegro.

Jedna z firm to nawet jak widze Twoj ziomek (kobieta) ze Szczecina z oferta 97zl za banke 5l.

Podobno oryginal z Francji.

http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-promocja-do-7-04-i1526163605.html

Nastepna oferta to firma ze Slaska, Mysłowice 5L za 99zl.

http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1594429154.html

Jest jeszcze pare ofert w tej cenie, dlatego chcialam zapytac jaka jest obecnie cena u Ciebie na ten olej.

Pozdrawiam serdecznie Dana :)

ps. wiem ze allegro to nie zabardzo lubiana strona internetowa jesli chodzi o kupowanie szczegolnie oleju. Ale jesli pojde do sklepu lub hurtowni to rowniez nie mam gwarancji ze dostane dobry olej.

Natomiast z tego co widze u pani ze Szczecina Malgorzataa2 sa setki kupujacych od lat i wszyscy zadowoleni. Poniewaz jestes rowniez polecany przez kolegow na forum dlatego chetnie cos kupie wazna jest tylko cena. :>

Danu przykro mi ale cena jest dla mnie nie do ugryzienia z allegro.

Kup na allegro w Szczecinie a póżniej proponuje byś zrobiła dla forumowiczów małą fotorelację i wkleiła tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0

Napisz także co było dla Ciebie przy zakupie najważniejsze by przestrzec użytkowników forum.[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 17:28_________________________________________________

Witam

Prosze o cene kompletnej półosi z przegubami do audi a4 b5 1.9 tdi , silnik 1Z , prawa strona.

Prosiłbym o ceny firm najwyzszej jakosci i średniej , o ile takie są.

Pozdrawiam serdecznie :>

w zamienniku brak - szukaj proszę w używce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,interesuje mnie zakup oleju do mego autka 1,9 TDI 2003 r 100 KM(może to ważne jest ) + filry paliwa,powietrza oraz filtr kabinowy jaki -z racji tego iz bede je wymieniał pierwszy raz co pan poleca ? nazwy i wycenę chciałbym otrzymac od pana w wolnej chwili ,planuje wymiane na czerwiec za poswiecony czas serdecznie dziekuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o przygotowanie oferty dla A4 AVF 1,9 TDI 2004r na:

- olej silnikowy - jaki najlepszy?

- filtr oleju

- filtr kabinowy

- filtr powietrza

jakie koszty dostawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie PW panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już opróżniona Panowie, przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam...zakupy robilem i jestem bardzo zadowolony :notworthy:

zadbam by nikt nigdy nie miał innego odczucia pozakupowego niż Ty Arturze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...