Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy mam male pytanko czy zakladal ktos do amorkow z 1BV sprezyny weitec -35??

numery amorkow:

amory przod: 8EO 413 031 DJ(od b7)

amory tyl:8EO 513 036 AC(od b7)

jak audi siedzi w takiej kombinacji?? moze ktos podesle fotki??

Opublikowano

Ja dzisiaj odbieram auto po wymianie Eibach pro kit na zawieszeniu 1BA z odbojami z 1 BE.

Wrzucę fotkę jak siedzi na 16".

Wczoraj już bym odebrał ale mój mechanik przez cały dzień wymienił 3 sprężyny :-/

Podobno jakaś długa śrubę odrecal 4 godz bo jeszcze seryjna,zapieczona itp...

Opublikowano

To ja coś skrobne nt zawieszenia :)

Poprzedni sezon jeździłem na gwincie H&R wrażenia super - nisko, sztywno, mega prowadzenie. Niestety zmuszony zostałem sprzedać go. Teraz szczęśliwy jeździ Zieluu :D

Teraz mam nowego Eibach Pro Kit -30 na zawieszeniu 1BA. Zdziwiłem się po załozeniu. Prowadzenie na duży plus. Oczywiśćie jest dużo wyżej niż gwint. Różnica jest taka że pro kit na łagodnych wybojach jest bardziej komfortowy, za to na konkretnych dziurach jest ciut gorzej. Wydaje mi się, żę amorki od gwintu lepiej takie rzeczy znosiły. Ogólnie bardzo polecam oba rozwiązania ;P

A teraz szybkie pytanie. NIby Pro Kit dobrany do auta itd, tył jest miodzio idealnie a przód jest 1 cm wyżej, Jeżdze z 2 tyg i się nie chce ułożyć dlatego pytanie o odboje (zostawiłem seryjne ). Jeśli zastosuję odboje podane w linku przez marcinch001 http://kayaba.istore.pl/pl/odboj-vw-amort-p-passat-a4-96-meyle-1004120030.html?partner=1992to siądzie nizej o ten cm ? co myślicie?

Opublikowano

moze siasc nizej.

Wszedzie chwala te eibachy, fakt jest komfort ale mi siadlo tak ze mam okolo 62-63cm, dobierane przez eibach.pl i w katalogach tez to samo

Opublikowano

koledzy czyli jakbym chcial kupic sprezyny weitec lub eibach to musze ich dobierac do mojej klasy wagowej?? czy wystarczy kupic pod 1.9 tdi sedan??

Opublikowano

Ja w końcu dziś odebrałem :-)

Na szybko mierzone to teraz siedzi na 64 cm na 16" 205/55.

Zmieniłem odboje seryjne na te z 1 BE.

Siadł równo 3 cm bo było 67.

Przejade trochę to zobaczę jak siadzie i zmierze na pełnym baku.

Ogólnie wrażenia z jazdy na plus :-)

Wygląd to wiadomo.

Zmiana u mnie jednak droga była bo 240zl (robota) tyle ze jeszcze odboje były wymieniane.

Edytowane przez boguc

Opublikowano

koledzy czyli jakbym chcial kupic sprezyny weitec lub eibach to musze ich dobierac do mojej klasy wagowej?? czy wystarczy kupic pod 1.9 tdi sedan??

Wystarczy kupić do 1.9 tdi

Opublikowano

Ja brałem od kolegi dzika :)
wszystko dopasował jak należy i cena także dobra była :)

Opublikowano

siadzie ci jeszcze 1cm po paru tysiacach

Opublikowano

marcinch001 dzieki kolego za info :)

Opublikowano

mi siadlo tak ze mam okolo 62-63cm

A ile Ty byś chciał?

Opublikowano

Mi po zmianie spręzyn na eibach -30 z zawieszenia 1BA siadł na 65 cm przy tych samych amorkach . koło 18/40/225

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Mi po zmianie spręzyn na eibach -30 z zawieszenia 1BA siadł na 65 cm przy tych samych amorkach . koło 18/40/225

U mnie zaraz po wymianie 64,5 a po kilku tys 64 i przód i tył, te same parametry koła

Ja z przodu w ogóle koze miałem przed wymianą. Zdjęcia zaraz po wymianie

Przed

przoacuted%20przed._zps4lxh8nbu.jpg

Po

przoacuted%20po._zpsehdwdsci.jpg

Edytowane przez _quattro_

Opublikowano

tutaj fotki jak a4 wyglądało na ori zawieszeniu:

2015%5C05%5C24%5Cbikepics-2742480-800.jp

po:

2015%5C05%5C24%5Cbikepics-2742481-800.jp

Opublikowano

słuchajcie mam a4 b6 tyle że po swapie na 1.9 TDI z 2.5 TDI to pod co brać sprężyny?

Opublikowano

słuchajcie mam a4 b6 tyle że po swapie na 1.9 TDI z 2.5 TDI to pod co brać sprężyny?

Dobierałbym pod 1.9

Opublikowano

też tak myślę, ale może niech jeszcze się ktoś wypowie :wink:

Opublikowano

Dobieraj pod 1.9 bo to od silnika zależy jaką masz klasę wagową .

Opublikowano

czyli nie patrzeć nawet na naklejkę w kole?

Opublikowano

czyli nie patrzeć nawet na naklejkę w kole?

Na niewiele się zda skoro założyłeś lżejszy motor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.