Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kolego już wszystko wiem. Jeszcze tylko odboje pasuje znaleźć i będzie przekładka ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maksymalne dopuszczalne obciążenie osi przedniej i tylnej 1075kg/1075kg. Które Eibachy pro kit wziąć te 1165/1135?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maksymalne dopuszczalne obciążenie osi przedniej i tylnej 1075kg/1075kg. Które Eibachy pro kit wziąć te 1165/1135?

http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-(8e2,-b6)-e10-15-003-02-22-pi-2266.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maksymalne dopuszczalne obciążenie osi przedniej i tylnej 1075kg/1075kg. Które Eibachy pro kit wziąć te 1165/1135?

http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-(8e2,-b6)-e10-15-003-02-22-pi-2266.html

Dopuszczalna wartość tylnej osi przekracza więc to nie te springi

http://eibach.suspensiondirect.co.uk/Eibach-Audi-A4-8E5B6-Avant-1.9-TDi-Pro-Kit-E10-15-003-08-22_15968_2_134_645.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może numery oryginałów odboi amortyzatorów, tych krótszych do zawiasu 1BE/BV? Mam zawias 1BA a w drodze zestaw Eibach Pro-Kit, a w tym zestawie odboi nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może numery oryginałów odboi amortyzatorów, tych krótszych do zawiasu 1BE/BV? Mam zawias 1BA a w drodze zestaw Eibach Pro-Kit, a w tym zestawie odboi nie ma.

przejedz sie do aso i tam dostaniesz numery i od razu jak cos to odboje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przejedz sie do aso i tam dostaniesz numery i od razu jak cos to odboje

Niestety Audi w Gorzowie nie ma. Mam w Gorzowie salon VW, a w nim mogą mi tylko po VIN-ie podać to, co miałem załozone fabrycznie. Dziwi mnie to, że nie chcą poszukać tych krótszych odbojów, tym bardziej, że kilka gratów u nich zamawiałem.

Ewentualnie, może ktoś z Was mi na priva swój VIN auta z fabrycznym 1BE/BV podesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale vw to audi wiec nie powinno byc problemu ja do siebie kupuje wlasnie w salonie vw podaje tylko ze to 1be/1bv zawieszenie podaje silnik i oni dobieraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banan: , Panowie jutro wpada do audi eibach pro kit - 30 mm i amorki 1be. Autko to avant 1.8T z butlą gazową w miejscu koła zapasowego, chciałbym żeby tył był z 1-2 cm wyżej od przodu. Mam nowe kupione podkładki na sprężyny na dziurawe drogi. Czy zakładać od razu te podkładki przy wymianie sprężyn??? żeby nie robić 2 razy tej samej roboty a trochę z tyłem jej jest. Doradzcie coś Koledzy. . . :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zalozyl z podkladkami na pewno z gazem bedzie nizej, a zawsze mniej uzerania z ich wkladaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczoraj cały zestaw Eibach Pro Kit. Po długich analizach sugestii i doświadczeń użytkowników zdecydowałem się od razu założyć podkładki na złe drogi. Po założeniu przód siedzi na 65cm a tył na 66cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Audiczka w końcu zglebiona :naughty: konfiguracja jaka wpadła na auto to EIBACH SPORTLINE + AMORY 1BV tak to się prezentuje:

1BA+ORI SPRINGI

DSC_0429.jpg

1BV+ SPRINGI EIBACH SPORTLINE
DSC_0427_eibach.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos malo usiadlo, mysle ze trzeba przejechac 1tys km i ladnie sie polozy :)

klasa to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos malo usiadlo, mysle ze trzeba przejechac 1tys km i ladnie sie polozy :)

klasa to wyglada

Powiem Ci że jeszcze z centymetr by się przydał ale patrząc na to co było : przód 70 cm jest 65cm, tył 69cm jest 64 cm to i tak nie jest źle :decayed: No i da się do garażu wjechać nawet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales pewnie slabe amory 1BA skoro tak to stalo...seria 68cm

mi na -30 mam okolo 63cm na wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales pewnie slabe amory 1BA skoro tak to stalo...seria 68cm

mi na -30 mam okolo 63cm na wszystkich

A fele jaką masz założona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...