Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje


guardian

Rekomendowane odpowiedzi

kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)

wlasnie nie czerwone (jak u wszystkich) tylko pomarańcz lambo :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________w pierwszym poscie dodany filmik z trąbkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego furka za***ista ale te zaciski czerwone wszystko błocą uwierz mi:)

wlasnie nie czerwone (jak u wszystkich) tylko pomarańcz lambo :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________w pierwszym poscie dodany filmik z trąbkami :)

to brzmi jak polska lokomotywa ale jak lokomotywa i to jest to :kox: skad wziales wszystkie czesci zeby to sklecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajna ta pupa :decayed: :gwizdanie: Mi się podobuje i to bardzo :good: Gratuluję! A ten klakson to musi robić robotę :kox: Jak kobitki reagują na takie coś jak się na nie trąbi :gwizdanie: :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty bazowe sciagalem ze stanów. upgrade wg mojego projektu zrobilem na czesciach kupionych w PL

co do efektu to mysle ze jest on zblizony do tego:

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 20:11_________________________________________________zmodyfikowana pierwsza strona - dodano miniaturki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... fura kozacka bo inna niz wiekszosc

i czarna

bardzo mi sie podoba .... swiatla ciekawie wyrezane

jestem ciekaw co wykombinujesz z tylnimi lampami

jak mozesz napisz mi na priv ... jaki jest koszt zrobienia takiego klaksonu i ile kosztuje taka zabawa.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guardian przyjedz na spota jak dasz radę bo muszę ten klakson in live usłyszeć :decayed:

Furka jedna najładniejszych na forum, graty za mody :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miażdźy, a ten klakson, zawsze o czyms takim marzyłem i widzę, że jest to realne.

guardian bardzo cie proszę, podaj mi swój numer gg lub adres mailowy, mam do Ciebie parę pytań, bo naprawdę mnie zainspirowałeś:)) Czekam

Pod sygnaturką jest moje gg;] pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 19" to nadal rozwazam - oczywiscie nie na zime tylko na lato..kto powiedzial ze sie nie da u nas na 19 smigac? Sa jakies udokumentowane przypadki czy tylko pogloski?

obecnie jestem w posiadaniu baaardzo solidnych 19" bucików ze stajni ABT <model SP - monoblock> (chyba nikomu nie musze tlumaczyc czym sie w ABT zajmuja) > u niektorych moga budzi pozytywne a innych negatywne odczucia ale to klasyk.

Wygladaja tak:

13et9.th.jpgthpix.gif

tyle ze moje sa w takim kolorze:

2092vmwq2.th.jpgthpix.gif

Z innej beczki > dotarl juz zestaw FMIC ktory mozna obejrzec tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_projekt_fmic_instalacja_wlasna_graty_juz_doszly-t44465.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 19" to nadal rozwazam - oczywiscie nie na lato a na zime..kto poewiedzial ze sie nie da u nas na 19 smigac? Sa jakies udokumentowane przypadki czy tylko pogloski?

noo taaaa... :decayed: szacun :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 19" to nadal rozwazam - oczywiscie nie na lato a na zime..kto poewiedzial ze sie nie da u nas na 19 smigac? Sa jakies udokumentowane przypadki czy tylko pogloski?

Jak zaczniesz jezdzić na 19' w zimie to pewnie Trzeniek też się skusi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...