Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nastepny MISZCZUNIO ...


Rekomendowane odpowiedzi

link nie działa:whistling:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

już ok:decayed:

brak słów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ujowi zrobisz ??

dobrze ze koles z naprzeciwka mial dobry dzien, pelen milosierdzia

inaczej znowu zajawka w tvn24 by byla .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis mocny zj**, nie dość że pcha się z ryjem to jeszcze jezdzi autem z zepsutym ABSem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam serie Polskie Drogi na youtubie:) co kilka tygodni pojawia się nowa kompilacja sytuacji na polskich drogach.

Pierwszy odcinek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debiluf nie brakuje ,ja to chyba taką kamerke musze kupić bo już 2x był zarobił za całe auto ale że mi szkoda tego trupa to go wybroniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam serie Polskie Drogi na youtubie:) co kilka tygodni pojawia się nowa kompilacja sytuacji na polskich drogach.

Pierwszy odcinek:

Sytuacja z rondem.. standard w wawie.. nikt za wuja nie pomysli ze jak z wewnętrznego pada zjezdza to nie ma pierwszeństwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem sobie, pełna kultura 90 widzę większy ruch skrzyżowanie, nie było żadnych znaków, aby zwolnić. A tu nagle wyjeżdża z podporządkowanej jakiś debil i tylko dzięki temu , że odbiłem teraz żyje. No, ale nic się nie stało, samochód cały, bez ryski, no ale za to dzisiaj podchodzę do samochodu i jest porysowany, albo jakiś debil parkował, albo coś innego ale co? to już nie ma znaczenia.

Dlaczego nasz kraj jest tak po...., że możesz przyjść a samochód porysowany, a niszczyciel ma wszystko w d*pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mentalność polaczków, że jak coś spie**olisz to oglądasz się czy nikt tego nie widział... Parkując na osiedlowych parkingach można się liczyć z tym, że samochód będziesz miał obstukany z każdej strony i w każdym kolorze :/

Najgorsze jest to, że Ty zawsze uważasz, ale inni mają to gdzieś. Tylko co pozostaje, będziesz robił fotki każdego dnia kto stoi obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam odpwiiedzi na pytanie jaką trzeba mieć psychikę żeby tak niszczyć samochód stojąć w miejscu jak ten kierowca czerwonego bmw powyżej na filmiku i nie znajduje .... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenie nie jest juz dostepne.

chyba wysłali mu link z filmikiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem sobie, pełna kultura 90 widzę większy ruch skrzyżowanie, nie było żadnych znaków, aby zwolnić. A tu nagle wyjeżdża z podporządkowanej jakiś debil i tylko dzięki temu , że odbiłem teraz żyje. No, ale nic się nie stało, samochód cały, bez ryski, no ale za to dzisiaj podchodzę do samochodu i jest porysowany, albo jakiś debil parkował, albo coś innego ale co? to już nie ma znaczenia.

Dlaczego nasz kraj jest tak po...., że możesz przyjść a samochód porysowany, a niszczyciel ma wszystko w d*pie.

Mnóstwo jest zawistnych polaczków. Złapać takiego i też porysować. Gdyby tylko właściciele mogli bezkarnie zrewanżować się na takich.

Każdy z nas musi zwracać uwagę na to co inni robią. Nie wolno popuszczać komuś kto obstukuje nam samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...