Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świeży Nabywca B6 Kilka Pytań :)


Janaszioom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kupiłem A4 b6 Avant i mam kilka pytań na które nie moge znaleźć jasnej odpowiedzi u wujka google.

1 Jak najlepiej pozbyć się uchwytu na telefon ? jest przykręcany od tyłu ?
2 Do Bagażnika należy się normalne koło zapasowe czy dojazdowe ?
3 Czy jest możliwość z oryginalnym Radiem zmiana subwoofera który jest w bagażniku na mocniejszy ? jak to zrobić ?
Chodzi mi o to czy można go wymienić na mocniejszy lub czy można podłączyć inny wzmacniacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Zależy co kto lubi.

Jedni mają dojazdówki, inni pełny wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezcze inni pompkę i piankę w spraju. Tzw. Zestaw naprawczy

Co 2 punktu... Zostaną ci dziury. Pomysl nad dołożeniem uchwytu+telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 2 punktu... Zostaną ci dziury. Pomysl nad dołożeniem uchwytu+telefon

To punkt 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam w bagaźniku tylko lewarek pompkę oraz jakiś płyn w butelce co tam jeszcze powinno być ? widze miejsce na hak i inne rzeczy hak do linki ? Mam pytanie tam wejdzie pełen wymiar felgi ? czy musze mieć dojazd bo jak podniose dywan to jest takie wyrzeźbienie jak by pod dojazdówkę i potem odkrca się tę plastikową pokrywę ale nie znam się aczkolwiek wolałbym pełen wymiar.

Czy idzie gdzieś kupić taki telefon ? na allegro nie moge znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np ebay...

http://www.ebay.pl/sch/sis.html?_nkw=Cullmann%20Adapter%20Nokia%20Handy%206100%20Audi%20VW%20Spiralkabel&_itemId=130152728023

tu masz przykładowe aukcje. szukaj co ci pasuje

ja miałem styropian ale teraz siedzi koło 17(bo kupiłem za grosze), do przymiarki wrzuciłem 18x8,5" i też spokojnie podłoga się zamykała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wystający uchwyt na telefon wieszałem gruszkę od CB. Na taśmie dwustronnej miałem przyklejony zaczep na gruszkę. To moja wersja bez demolki, w dodatku z wykorzystaniem tego uchwytu na telefon.

Też myślałem nad zakupem dodatkowego telefonu do autka, ale ostatecznie zrezygnowałem, bo miałem połączenie mojego telefonu z autem przez BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo chciałem powiedzieć na uchwycie najlepiej zamontować gruszkę od CB

co do subufera można dołożyć drugi(ktoś ostatnio sprzedał montowane w org styropian

zazwyczaj w b6 były pianki a nie dojazdówki lub koło 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do uchwytu mam zamontowane ,,plecki,, do telefonu s4 i gruszka wisi....:))

w bagażniku mam teraz 16 stalowa - pełny wymiar....

a sub 2 bo ja wiem czy warto??:) wedle upodobań...mi stanowczo wystarcza:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wywaliłem uchwyt telefonu a w miejscu mocowania bezpośrednio dałem pod gruche CB. Teraz szukam przeznaczenia dla dolnej dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kupiłem A4 b6 Avant i mam kilka pytań na które nie moge znaleźć jasnej odpowiedzi u wujka google.

1 Jak najlepiej pozbyć się uchwytu na telefon ? jest przykręcany od tyłu ?

2 Do Bagażnika należy się normalne koło zapasowe czy dojazdowe ?

3 Czy jest możliwość z oryginalnym Radiem zmiana subwoofera który jest w bagażniku na mocniejszy ? jak to zrobić ?

Chodzi mi o to czy można go wymienić na mocniejszy lub czy można podłączyć inny wzmacniacz ?

1. Wymień tunel na taki bez uchwytu, koszt około 150zł. Lub zamocuj na uchwyt telefon

2. Wychodziły różne wersje z fabryki.

3. Wrzuć wzmacniacz + sub BOSE będzie spora różnica w mocy i basie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat ponieważ też mam mocowanie telefonu nokia. Oglądając mocowanie uchwytu i próbując go wydrzeć czuć lekki luz, nie wygląda jakby miała zostać jakakolwiek dziura oprócz wygniecenia na tym plastiku z boku. Możliwe że wystarczy wyciągnąć radio żeby bezpiecznie zdjąć ten uchwyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po uchwycie niezostały żadne dziury, był zamontowant tylko jedną sróbą przykręconą nadole jak kończy sie tunel i zaczyna sie podłoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kupiłem A4 b6 Avant i mam kilka pytań na które nie moge znaleźć jasnej odpowiedzi u wujka google.

1 Jak najlepiej pozbyć się uchwytu na telefon ? jest przykręcany od tyłu ?

2 Do Bagażnika należy się normalne koło zapasowe czy dojazdowe ?

3 Czy jest możliwość z oryginalnym Radiem zmiana subwoofera który jest w bagażniku na mocniejszy ? jak to zrobić ?

Chodzi mi o to czy można go wymienić na mocniejszy lub czy można podłączyć inny wzmacniacz ?

Ad.1 Kupić tunel bez uchwytu bo z dziurami głupio jeżdzić

Ad.2 Koło zapasowe/Dojazdówka/zestaw naprawczy - najlepsze rozwiązanie w avancie to dojazdówka, w piance winny być: lewarek, klucz do kół, srubokrent, haczyk do dekielków, uchwyt do holowania oraz plastykowy trzpień do wymiany koła

Ad.3 tak można ... temat grubszy i nie w tym dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...