Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !


s600

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze mozesz sprobowac,ross-tech to firma znana z rozprowadzania oprogramowania Vaga-wiedza co mowia,jesli cos bedzie nie tak-przyczyn szukaj w aucie,a nie oprogramowaniu

mam dostep do: A6 Anglik czesci 1998r.

Czy od niego pompka i kluczyk zadziałaja(bedzie to pasować ?)? Jeśli to przełoże? Co powinieniem wtedy przełożyć? Grot? Prosze o informacjie....

nie mam pojecia,czy to mozna skompatybilowac,ale sprobuj i daj znac na forum-zawsze mozesz pompke od a6 odeslac,jesli nie zadziala :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 09:31_________________________________________________jesli podejdzie,topewnie immo w kluczykach bedziesz musial zamienic i grot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6 nie ma sterowania pneumatycznego, tylko podobno elektryczne.

okazyjnie kupilem modol centralnego z uszkodzona pompka za 40zl na allegro:) przelutowalem plytke do mojego modulu i wymiata wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany mam taki przypadek-mam zintegrowany alarm z pilotem scyzorykiem i alarm moge bez problemu wylaczac/wlaczac pilotem, a centralny nie dziala z pilota. kluczykiem bez problemu. Jakis czas temu dzialalo tylko zamykanie z pilota, ale ostatnio tez padlo. Skoro alarm dziala to chyba kluczyki sa dobrze zakodowane? Wiec wychodzi, ze to chyba jakis pad sprzetu - modulu komfortu lub jakichs kabli. Najciekawsze, ze bagaznik otwiera z pilota (po wczesniejszym odblokowaniu zamkow). Oba piloty dzialaja tak samo - znaczy nie dzialaja :( Patrzylem na modul - tez wyglada ok - suchy itd. Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ja panowie mam taki problem. mam tylko jeden kluczyk który otwiera auto i odpala normalnie, ale otwieranie z pilota nie działa. poprzedni właściciel mówił, ze pilot działał, ale rozładowała się bateria, on jej nie wymienił tylko tak jeździł. wymieniłem baterie i nic!!! podejrzewam, ze pilot się rozkodował. mam tylko jeden wiec nie mogę zakodować w sposób "jeden w stacyjce, a drugi w zamku drzwi" i pytanie czy procedura ze strony ross-tech coś mi pomoże?

"

Chanel 021: Remote Control Matching

[select]

[46 - Comfort System]

[Adaptation - 10]

Channel 021.

[Read]

Choose the memory position you want the new key be matched on by entering it's number (e.g. "3" for memory positon 3).

[Test]

Now press any button on the remote you want to match.

The meas. block field above will change from Not Recogn. to Recognized.

[save]

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

Note: You can check the current memory positions using Meas. Block 007. "

będę bardzo wdzięczny za wszelka pomoc :)

wiec tak:

vagiem nie udalo sie zakodowac pilota :(

mam tylko jeden kluczyk, czy jest jeszcze jakis sposób??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, a co zrobi serwis czego ja nie mógłbym zrobić? dorobią drugi kluczyk i przejdą procedurę kodowania z dwoma kluczykami, jak bym miał drugi kluczyk to sam bym to zrobił. interesuje mnie czy jest jakiś sposób aby to obejść. :kox: jak ktoś o czymś wie to proszę o odpowiedź.

pozdrawiam [br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 00:02_________________________________________________

"

Chanel 021: Remote Control Matching

[select]

[46 - Comfort System]

[Adaptation - 10]

Channel 021.

[Read]

Choose the memory position you want the new key be matched on by entering it's number (e.g. "3" for memory positon 3).

[Test]

Now press any button on the remote you want to match.

The meas. block field above will change from Not Recogn. to Recognized.

[save]

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

Note: You can check the current memory positions using Meas. Block 007. "

panowie poprawka. podana wyżej procedura działa w 100% :good:

przed chwilą dokodowałem pilot i hula aż miło :naughty:

wcześniej używałem polskiego tłumaczenia tej procedury które znalazłem gdzieś w necie i tam była pomylona kolejność. :wallbash::wallbash: :wallbash:

teraz jest wszystko jak najbardziej OK!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany mam taki przypadek-mam zintegrowany alarm z pilotem scyzorykiem i alarm moge bez problemu wylaczac/wlaczac pilotem, a centralny nie dziala z pilota. kluczykiem bez problemu. Jakis czas temu dzialalo tylko zamykanie z pilota, ale ostatnio tez padlo. Skoro alarm dziala to chyba kluczyki sa dobrze zakodowane? Wiec wychodzi, ze to chyba jakis pad sprzetu - modulu komfortu lub jakichs kabli. Najciekawsze, ze bagaznik otwiera z pilota (po wczesniejszym odblokowaniu zamkow). Oba piloty dzialaja tak samo - znaczy nie dzialaja :( Patrzylem na modul - tez wyglada ok - suchy itd. Jakies pomysly?

Fajnie - ciekawe czy na moj problem to kodowanie vagiem tez by poradzilo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...