Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uważajcie na płyn z Biedronki !


jospethe

Rekomendowane odpowiedzi


ale dobrze ze nie wlalem go

ja latem wlewam pur,fery i inne dobre płyny + woda destylowana .lepiej działa jak te wszystkie ciulate płyny do sprysków ,ale fakt ze ten z biedronki sie z&ebał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają

Jak byś czytak watek od początku to byś wiedział ,ze to nie ja kupiłem ten płyn tylko moja kobieta bo jej sie poprostu skączył .

a co do podzespołow to ich w to nie mieszaj bo nici ma sie to do płynu z biedronki

Nie rozchodzi mi sie kto kupił tylko o to co napisałś w poście, który zacytowałem

Nie piszcie takich głupot jak LUKAS231 jezdzicie Audi a płyn kupujecie najtanszy bo on nie wie co to zycie pewnie jest kawalerem i probuje zablysnać ze go na drozsze auto stac. :facepalm: . Kolego jak dorobisz sie dzieci to też zaczniesz płyn za 5 zł kupywac.

Bez obrazy ale pier... jak potłuczony.

Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają

Sry za OT ale po tym poście już nie wytrzymałem.

Jeśli kupujesz płyn do spryskiwaczy za 29zł z BP a nie za 5zł z Biedronki to dlaczego nie kupiłeś Ferrari tylko stare Audi?

Bez obrazy, pytam z czystej ciekawości :wink:

To przeczytaj jeszcze raz tylko tym razem powoli i ze zrozumieniem to sam sobie odpowiesz na pytanie

Bez obrazy ale nie będę się powtarzał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka w czarnej beemce też się nacięła na ten płyn.

Zniszczona maska i dach. :facepalm:

"Była bluzka,ni ma bluzki.

No bo proszek był od ruskich"

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze ze nie wlalem go

ja latem wlewam pur,fery i inne dobre płyny + woda destylowana .lepiej działa jak te wszystkie ciulate płyny do sprysków ,ale fakt ze ten z biedronki sie z&ebał

Pur, fery do do mycia naczyń. Strasznie się pienią. Musisz mieć piane na samochodzie po spryskaniu szyb takim roztworem ;)

Edytowane przez jospethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zlalem caly plyn do spryskiwaczy bo milem z biedry...dach raczej nie ucieprial bo nie widze nic, ale szyba ma lekka tecze w kolo... moze da sie to z szyby jakos domyc? problowa juzz ktos?


i czy teraz ktos beknie za to ze taki plyn puscili na rynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wlałem zimowy z biedronki taki do -22 st. Zamarzł przy -14 jak wracałem z Niemiec. Masakra, co drugi parking i czyszczenie szyb a jak na złość pogoda była parszywa. Jak pisałem o tym to ludzie odpowiadali że są zadowoleni z tego płynu. Teska, biedronki itp omijam szerokim łukiem jeśli chodzi o płyny. Wystarczy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mnie też do dotknęło,maska dach,błotniki szyba wszędzie tam gdzie płyn pociekł...masakra,jak tylko będę miał chwile czasu to będę próbował usunąć to glinką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale u mnie te plamy dało sie usunac płynem do mycia i szmatka. widocznie moj nie był az tak szkodliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandamix uważaj tylko żeby przed glinkowaniem lakier był czysty, żebyś sobie więcej biedy nie narobił

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na szybie tylko :-(

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze brałem Aure :)

Tyle szczęścia że w Czerwcu płyn kupiłem przypadkowo gdzieś indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było mycie,glinkowanie,mycie i uc megsa i lakier doprowadziłem wmiarę,choć miejscami jeszcze widać tęcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie sama Biedronka zrezygnuje już z Aury na kogoś innego producenta bo już towar nie będzie tak schodził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura to nie producent tylko marka płynu. I z tego co kiedyś widziałem to nie jeden producent dla nich ten płyn robił juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plamy z szyby spokojnie doczyścicie, jest dobry środek AUTOGLYM CAR GLASS POLISH. Usunąłem nim zacieki po twardej wodzie, które nie chciały od żadnej innej chemii zejść.

Lakier można spróbować jakimś APC, glinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lakier spolerowalem pasta do polerki g3 za 25zł a szybe wyczysciłem srodkiek sonax do polerki szyb

Edytowane przez karol18183
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pur, fery do do mycia naczyń. Strasznie się pienią. Musisz mieć piane na samochodzie po spryskaniu szyb takim roztworem

zadnej piany nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...