Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uważajcie na płyn z Biedronki !


jospethe

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to na dłuższą metę wygląda ze będzie test ale lakiernikow i szklarzy. ☺

W tym przypadku tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem dlaczego mam zatkane spryskiwacze. U mnie rozszczelniło mi zbiorniczek od płynu. Na każdej gumowej uszczelce ciekł płyn.........

Ktoś powinien za to wszystko beknąć. :doh::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebyscie widzieli co ja mam z autem a jeszcze pare godzin temu zastanawiałem sie z kumplem co to moze byc :facepalm: mam zj***na cała szybe i dach w plamach :facepalm: wyglada to jak plamy oleju jakies tragedia :facepalm: nie mowiac ze po tygodniu od czyszczenia dysz jedna mi sie zatkała całkowicie :kox: wczoraj kupiłem polerke zobaczymy czy ogarne temat mam preparat do polerowania szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... do audi, płyn do szyb w biedronce ????

Nie jestem bogaczem , ale w biedronce to mleko i pieczywo kupuję ( bo mam blisko ) .

Wiem , wiem - zaraz się "posypią" uwagi :facepalm:

Edytowane przez PIXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie za bzdury gadacie, haha:) audi jezdzicie i jakiś płyn za parę zł kupujecie, i to jeszcze z biedronki :P i później płaczecie :)) masakra jakąś heh

Wysłane z - -NOTE 3- -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż tak juz jest. jak za 4 litry plynu płaci sie 5 zł.

Ja place 2.99 ;] I nigdy problemow nie mialem ,zawsze biore najtanszy bo nigdy sie nie spotaklem by drozszy byl choc troche lepszy od tego najtanszego, obadow czy innego dziadostwa nic nie wymyje wiec nie przeplacam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna słuszna droga to reklamować płyn. Jak koledzy wcześniej pisali jak reklamacja uznana to do rzeczoznawcy na oględziny i pisemko do sklepu za zwrot za uszkodzone części. A potem pewnie sprawa w sądzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie takich głupot jak LUKAS231 jezdzicie Audi a płyn kupujecie najtanszy bo on nie wie co to zycie pewnie jest kawalerem i probuje zablysnać ze go na drozsze auto stac. :facepalm: . Kolego jak dorobisz sie dzieci to też zaczniesz płyn za 5 zł kupywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem szybe wysuszyłem i zrobiłem zdjecia jak wyglada szyba po umyciu zeby ktos nie pomyslał ze szyba popraostu brudna

k6Iwxhs.jpg

QW4Zyv9.jpg

juccajK.jpg

KosRbIE.jpg

niestety lakieru obiektyw nie jest w stanie uchwycic jak wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wlalem ten plyn ale do sluzbowego auta :D Plam zadnych nie widzialem ale dysze sa zatkane bo przestalo leciec, tylko troche piany na pare centymetrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie takich głupot jak LUKAS231 jezdzicie Audi a płyn kupujecie najtanszy bo on nie wie co to zycie pewnie jest kawalerem i probuje zablysnać ze go na drozsze auto stac. :facepalm: . Kolego jak dorobisz sie dzieci to też zaczniesz płyn za 5 zł kupywac.

Bez obrazy ale pier... jak potłuczony.

Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają

Sry za OT ale po tym poście już nie wytrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady żeby kupować płyn do starszego B5 za 30 złotych. Polecam płyn z Lidla. Kosztuje niewiele i żadnych problemów nigdy nie było. To nie olej silnikowy, że musi być z górnej półki. Nie ma co sie spinać. Jeden leje płyn za 30 zł a drugi za 3 złote. I tym umyje szybe i tem umyje szybe. W tym przypadku trafiła sie po prostu hu....a patria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak posiadałem Audi A4 B5 to nigdy na nim nie oszczędzałem, a płyn do spryskiwaczy kupowałem firmy Autoland i do tej pory kupuję. Cena od 14-18 zł. Nigdy mnie nie zawiódł.
Według mnie to jest optymalna cena za płyn do spryskiwaczy dobrej jakości, a kosmetyki, oleje czy płyny najdroższe są na stacja benzynowych dlatego szkoda przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają

Jak byś czytak watek od początku to byś wiedział ,ze to nie ja kupiłem ten płyn tylko moja kobieta bo jej sie poprostu skączył .

a co do podzespołow to ich w to nie mieszaj bo nici ma sie to do płynu z biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowcow, nie popadajmy w skrajnosci. Mysle ze nie chodzi o to czy ktos zyje jak bogacz czy biedak, po prostu dla wiekszosci osob plyn do spryskiwaczy po prostu ma byc, wiekszosc pachnie ladnie a kazdy jest ciecza wiec wystarczy zeby nie szorowac na sucho. Moim zdaniem kupowanie plynu na stacji to glupota jesli nie jest ostatecznoscia. Jak juz ktos nie chce najtanszego to w markecie mozna kupic porzadny plyn za parenascie zlotych. Na stacji wszystko ma taka marze ze szkoda gadac.

Chociaz plynu z biedronki juz nie kupie skoro dzieja sie takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze autem juz 6 lat i jakoś nie przykładawem wiekszej wagi do tego jakiej marki jest płyn i czy on pachnie czy nie bo mnie to nie interesowało . miał on spełniac swoje zadanie i tyle . kto by sie spodziewał ze sa cyrki z tym płynem z biedronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie takich głupot jak LUKAS231 jezdzicie Audi a płyn kupujecie najtanszy bo on nie wie co to zycie pewnie jest kawalerem i probuje zablysnać ze go na drozsze auto stac. :facepalm: . Kolego jak dorobisz sie dzieci to też zaczniesz płyn za 5 zł kupywac.

Bez obrazy ale pier... jak potłuczony.

Sztuką jest nie kupić samochód tylko go utrzymać a jak na coś mnie nie stać... to po prostu tego nie kupuję. Założę się że części też kupujesz najtańsze bo na droższe Cię przecież nie stać co? Trzeba było sobie kupić fiata a nie pisać innym, że jak się ma rodzinę to kupuje się najtańsze bo na droższe nie ma kasy. A ten tekst "pewnie jest kawalerem i próbuje zabłysnąć, że go na droższe auto stać" to chyba bardziej ty próbujesz zabłysnąć skoro masz jedną z droższych w utrzymaniu marek i nie stać Cię żeby ją utrzymać na dobrych podzespołach (tak tak choćby głupi płyn do spryskiwaczy kupić np. na BP za 29 zł a nie w biedronce za 2 zł). Pixi dobrze napisał. W biedronce to się spożywkę kupuje a nie rzeczy do auta albo tą ich cudowną elektronikę co czasami mają

Sry za OT ale po tym poście już nie wytrzymałem.

Jeśli kupujesz płyn do spryskiwaczy za 29zł z BP a nie za 5zł z Biedronki to dlaczego nie kupiłeś Ferrari tylko stare Audi?

Bez obrazy, pytam z czystej ciekawości :wink:

Edytowane przez mariuszbazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...