Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC


Rekomendowane odpowiedzi

Wezcie pod uwage ze w tych wszystkich directach w przypadku ac nie ma opcji wziecia stalej sumy ubepieczenia. Jesli nawet nie bedzie problemow z wyplatami to na wartosci auta poplyniecie. IMO tylko PZU z klauzula niezmiennej wartosci pojazdu przez caly okres umowy. Przynajmniej skladke placi sie od tego co maja wyplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie na AC w AXA'ie. Kolega tam mial wkupione AC I OC , zajumali mu auto, i bujal sie ponad pol roku zeby kase wyplacili, ciagle musila dzwonic bo ciagle cos dla nich bylo nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AXY to brat brał AC i OC na opla insignie 1.8, 24 lata, 1300zł przez neta minusy to wkład własny 15% i min 600zł szkody. Wiadomo z wypłatą zwykle są problemy.. najpewniejsze wg mnie AC to w PZU. Jeśli chodzi o OC to dla młodych ciekawą ofertę ma Hestia You Can Drive. Zwykle ubezpieczyciele chwalą się poszczególnymi opcjami ale żeby faktycznie mieć dobre ubezpieczenie trzeba dobrze poczytać. Polecam kalulatory OC i AC bo znacznie ułatwiają sprawę ale warunki ubezpieczenia i tak trzeba dokładnie poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze że mu w AXA wypłacili mi w interrisku nie wypłacili wcale..

W AXA mam teraz oc+ac od kradzieży i spalenia za 630 zł z "udziałem własnym"

Jak na 3 litrowy samochód to 600 z groszem za OC i AC to uważam że dobra stawka mam nadzieje że nie będę musiał korzystać z tego... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat brałem pierwszy raz AC, trafiło na Proame zniżki na OC miałem 55 to podciągnęli do - 70 i przenieśli te zniżkę na AC, bez żadnych wkładów własnych składka na dwie raty po 740 . Auto ubezpieczone na 30 koła i na części oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto zapominamy, że oprócz ceny istotne jest jak układa się współpraca z ubezpieczycielem już po zaistnieniu szkody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej polowie roku orygnaly beda juz obowiazkowe przez ubezpieczycieli :) Ale i OC pojdzie w gore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone PZU, Hestia i MTU(dawne, na poczcie), nigdy nie było problemów z naprawą czy też wypłatą z AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją Audi A4 mam OC w Allianz przy 60 % za 650 zl i to na 3 raty. AC MINi mam w MTU ale tylko dlatego ze PZU zrobiło sie nie korzystne w AC Mini. Dodam że A4 jestem współwłaścicielem z kims kto ma 60% i Allianz nie patrzy na wspołwłaścicela pod kątem wieku i wgl. Polecam rankomat.pl bo po długim poszukiwaniu ubezpieczenia tylko na siebie w przypadku Lupo żony wyszło 520zł w Proama i brali pod uwagę, to że jestem współwłaścicielem auta (moje audi) z kims kto ma 60% znizek, a że nie było zadnej szkody to dali 70% i wyszło najtaniej. Lupo akuart 1.7 SDi. Tutaj Rankomat sie sprawdził, tylko trzeba podać szczegółowe dane dotyczące posiadanych aut np. jako wspołwłaściciel itp. Jedynie przy odrębnym Ac dla auta powzyej 10 lat jest problem bo oni tylko maja w pakietach z OC. Jeśli ktoś szuka, czegoś pokroju MINI AC bez pakietu z OC to chyba tylko MTU. Tylko to jest od kradzieży i od szkody pow 70%, cena 500zł na rok, a spokouj ducha bezcenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mtu i nigdy żadnych problemów.

Teraz wichury mi drzwi zamknęły na auto i pomalowali mi drzwi tylne i błotnik z AC bez problemu.

Składka OC,AC,NNW 1280zl rok za auto 2002 i 60% zniżek.

Brat też za skarby firmy nie zmieni.

A tu dlaczego nie Liberty

http://www.wykop.pl/artykul/2367378/jak-liberty-ubezpieczenia-wycenia-szkody-z-oc-sprawcy-liberty-oc-skandal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU to przeszło samo siebie. Auto na mnie, współwłaścielem jest rodzic (pełne zniżki), za B5'tkę z '97 w standardzie z silnikiem 1.9 AHU policzyli mi...850 zł :o Ile Wam wychodzi? Gdzie warto ubezpieczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładowo będę brał OC u kolegi mecenas. w Proamie.

Aktualnej ceny PZU nie znam, moje stare ubezpieczenie które kończy się za kilka dni w PZU wynosiło 498zł (60% zniżki), w PZU od lat 90tych i cały czas bezszkodowa jazda, pakiet komfort czyli tak na prawdę nic... jakiś tam hol do 150km...

Kolega mecenas. zaproponował mi w Proamie za 270,70zł na rok.

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bralem auto z profilu w wieku 22 lat to wzialem brata jako wlasciciela(tylko 20% wtedy) i siebie jako drugiego, wszedzie byly kosmiczne sumy od 1400 w gore, a w Allianz Direct nie brali pod uwage moich zwyzek i wyszlo 950zl z NNW, a teraz przy 40% bylo 750zl, chodz powinno juz byc 50% ale brat mial na swoim aucie stluczke. W tym roku wezme tylko na siebie bo juz nie mam zwyzek tylko znizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ubezpieczyłem w link 4 b5 z 1997r. ja 24 lata wiec zwyżka za wiek współwłaściciel pełne zniżki i wyszło mnie 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 980 zł Pzu + mini casco.60% zniżek.Samochód wyceniony na 28k w razie kradzieży.Ac obejmuje także gradobicia,zalanie,samozapłon,zwierzyna na drodze,akty wandalizmu.Laweta do 150km free + zapewnienie transportu dla wszystkich pasażerów.Dodatkowo NW.Najlepsza oferta jaką znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...