Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znowu zaczynacie :?: :decayed:

Opublikowano

Fazy, działa podświetlenie :?:

Opublikowano

mydlo i Cristoforo miałem dziś dla was kalendarze :gwizdanie:

Za tydzień będzie je miał na spocie Fazy :cool1:

Jak ktoś nie chce/nie potrzebuje dajcie znać, już są inni chętni :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Witam kolegów z pomorza :)

Wybieram się do Was po to autko : http://moto.allegro.pl/item927872206_audi_a4_1_9_tdi_lift_czarny_sedan_navi_chromy.html

może ktoś już je oglądał?? możecie coś doradzić??

Z góry dzięki za pomoc

auto z forum :gwizdanie:

Opublikowano

a tak tak zgadza się kolega z Czerska

Opublikowano

Witam kolegów z pomorza :)

Wybieram się do Was po to autko : http://moto.allegro.pl/item927872206_audi_a4_1_9_tdi_lift_czarny_sedan_navi_chromy.html

może ktoś już je oglądał?? możecie coś doradzić??

Z góry dzięki za pomoc

a gdzie spryskiwacze ksenonów?? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

a gdzie spryskiwacze ksenonów?? :mysli: :mysli: :mysli:

a gdzie w aukcji mowa o ksenonach?

Opublikowano

a gdzie spryskiwacze ksenonów?? :mysli: :mysli: :mysli:

a gdzie w aukcji mowa o ksenonach?

hahaha, może mi sie coś przewidziało, ale myslałam, że to ksenon... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a gdzie spryskiwacze ksenonów?? :mysli: :mysli: :mysli:

a gdzie w aukcji mowa o ksenonach?

hahaha, może mi sie coś przewidziało, ale myslałam, że to ksenon... :kox: :kox: :kox:

wyje*ali Cię z listy na zlot, widziałaś??

Opublikowano

wyje*ali Cię z listy na zlot, widziałaś??

to co antonio,też rezygnujesz?

Opublikowano

wyje*ali Cię z listy na zlot, widziałaś??

to co antonio,też rezygnujesz?

książke piszesz ?? :gwizdanie:

Opublikowano

wyje*ali Cię z listy na zlot, widziałaś??

to co antonio,też rezygnujesz?

książke piszesz ?? :gwizdanie:

romansidło :kox:

Opublikowano

wyje*ali Cię z listy na zlot, widziałaś??

34. 57,58 - Bart-S + Gosia

37. 63,64 - xxxSzYbAxxx + 1

74. 128,129 - nippo83 + 1

78. 135,136 - Alona + 1

91. 156,157,158 - kuuuuba + Karolina + Tomek

Nie mam żadnej informacji od tych osób co z ich wpłatami i chęcią przyjazdu na zlot.

Czekam do wieczorka i wykreślam...

Opublikowano

Obczajcie ten motyw :> Od jakiegoś czasu coś mi wyje w aucie, brzmi jak stary odkurzacz. Im szybciej jadę tym głośniej (przy małych prędkościach nic nie słychać, zaczyna się tak od 60-70 km/h) nie ważne czy dodaje gazu czy jadę na luzie. ALE jak wciskam hamulec wycie ustaje, puszczam to znów się zaczyna. Mam wrażenie że ten dzwięk dobiega z przodu, z prawej strony. Szukałem na forum ale nie znalazłem nic pdobnego, różne wycia są ale nikt nie miał takiego, które ustaje w czasie hamowania :polew:

Opublikowano

A Ty jak zwykle zarzucasz pytanie techniczne tutaj a nie w odpowiednim dziale :gwizdanie:

Może tarcza trze cały czas. Jeśli dźwięk dobiegałby z tyłu stawiałbym na łożysko.

Opublikowano

Ja obstawiam łożysko : im szybciej tym głośniej

Opublikowano

No tak ale łożysko huczy a nie wyje, to przypomina odkurzacz - jakiś mały silniczek na wysokich obrotach.

Opublikowano

Moze jakas blaszak,sprezynka w zacisku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.