Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Regi z tego co pamiętam to chyba masz avanta a nie sedana. :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za miłe spotkanie :thumbup:

Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej! :a4fan:

dscn5754jv2.th.jpg dscn5757pf3.th.jpg dscn5758ow2.th.jpg dscn5763zc2.th.jpg

dscn5764ml6.th.jpg dscn5762ah2tx4.th.jpg dscn5760ma4no5.th.jpg dscn5761kz3yq6.th.jpg

dscn5765zw6bx0.th.jpg dscn5766kd7xo1.th.jpg dscn5767yt2vb8.th.jpg dscn5768mh4ki8.th.jpg

dscn5769ks7tn4.th.jpg dscn5770he4yr6.th.jpg dscn5771hi2uh8.th.jpg dscn5772iy7nt0.th.jpg

dscn5773ir9kb7.th.jpg dscn5774jk7ge9.th.jpg dscn5775nr3pj1.th.jpg dscn5776za4br1.th.jpg

Opublikowano

No pięknie panowie ;) i pani ;) No mam nadzieję że już następnym razem i mi się uda nawiedzić spocik i poznać szanowne grono trójmiejskie :)

Opublikowano

no ładne jaja

wczoraj byłem w trójmiescie a co lepsze o 17 byłe w centrum Kwitkowskiego czyli pare kroków dalej

no ale tak to jest jak sie forum nie odwiedza :embarrassed:

Opublikowano

No i pierwsza sesja mojej czarnuli na stronce :> :a4fan:

No to Zdeniu masz dużego minusa takiego jak z Gdyni do Słupska ;)

Opublikowano

U kogo mogę zamówić podkładki pod tablice??? Z góry dzięki za informacje :quattro:

Opublikowano

mydlo jako że nie dałem rady wpaść na spota a obiecałem Ci ramkę (a nie przywykłem robić z mordy d*p....) to proszę o Twój adres na PW a jutro Ci ją wyślę... Twoja furka na fotkach wygląda pięknie ! zakładaj posta o tej niuni i dawaj więcej fotek !!! :thumbup:

Opublikowano

Cóż ale pogoda to nie dopisała

Opublikowano
  • Autor

alvaro, Ty jeszcze nie możesz nic mówić, wsiądziesz do fury mydla to wtedy zobaczysz.

K.O.S.M.O.S. chłopie !

regi, ramki zamawiamy tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16532.0.html

Ale ! Zamówienie już zgłosił mateogda, ja proponowałbym żeby może pisać do Mateusza (jeśli nie masz nic przeciwko) jak ktoś chce ramki i on będzie zwiększał stan zamówienia. W ten sposób niewiele zapłacimy za przesyłkę.

Matego, jakbyś mógł to dorzuć moje zamówienie do swojego.

Zdeniu, żałuj że Cię nie było, bo pomimo deszczu i pijanego marynarza było bardzo przyjemnie :)

Opublikowano

alvaro, Ty jeszcze nie możesz nic mówić, wsiądziesz do fury mydla to wtedy zobaczysz.

K.O.S.M.O.S. chłopie !

Gdzie ten kosmos? Normalne wnetrze B6/B7 :) Nawet RNS-E nie ma :tongue4:

Opublikowano

Nawet RNS-E nie ma

Niedługo bedzie :>

mydlo jako że nie dałem rady wpaść na spota a obiecałem Ci ramkę (a nie przywykłem robić z mordy d*p....) to proszę o Twój adres na PW a jutro Ci ją wyślę... Twoja furka na fotkach wygląda pięknie ! zakładaj posta o tej niuni i dawaj więcej fotek !!! :thumbup:

Alvaro spoko nic się nie stało ;)

Opublikowano

mydlo a to nie Twoja a4 bywa często koło klifa? Zazwyczaj jak w klifie jestem to podziwiam czarną a4 i tak teraz jak zdjęcia oglądam to się zastanawiam czy to aby nie Twoja jest? ;)

Opublikowano

co do wnętrza B7 to racja tylko inna Kiera i tyle... no ale B7 to B7 :th:

Opublikowano
  • Autor

co do wnętrza B7 to racja tylko inna Kiera i tyle... no ale B7 to B7 :th:

no niestety nie :)

ma bardzo przyjemne siodełka oraz podsufitówkę, nie każda wersja S-Line ma takie cuś

Dla mnie własnie kiera jest zwyczajna :D

Opublikowano

mydlo[/color][/b] a to nie Twoja a4 bywa często koło klifa? Zazwyczaj jak w klifie jestem to podziwiam czarną a4 i tak teraz jak zdjęcia oglądam to się zastanawiam czy to aby nie Twoja jest?

No raczej nie, bo w klifie bywam raz na rok :decayed:

Opublikowano

Przemas mówimy o różnicy w B6 i B7 (to tylko chyba kiera) a że mydlo ma S-line to i wypas ma z S-line (ale wnętrze z S-line B6 wygląda tak samo...) choć dalej twierdzę że B7 to B7 :D:thumbup:

Opublikowano

ma bardzo przyjemne siodełka oraz podsufitówkę, nie każda wersja S-Line ma takie cuś

Self-made s-line moze nie, ale fabryczny raczej tak :) Bynajmniej ja mam i juz nie raz widzialem :naughty:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o ramki to niema problemu, piszcie na PW kto ile chce to domówię.

Pre_pl czy ty chcesz coś więcej niż te które jestem tobie winien???

Opublikowano
  • Autor

tak, chciałbym mieć dodatkowe dwa komplety (jeden zapas + drugie na..... a to niech będzie tajemnica :D )

czyli w sumie 4 ramy

dziękuję :hi:

Opublikowano

a to niech będzie tajemnica

Chyba tą tajemnice znam :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.