Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

noo co jesst ? tak mało było osób ? :>

Na kiełbachę oczywiście się piszę :) Jakby coś było wcześniej w 3city, to tyż

Alvaro, już Coza ma wyjętą nawi, pomogły wyjmaki ori hyhyhy

No ale pokaż się czasem u nas :evil:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No siemasz pre ! coś Cię rzadko widzę na forum... Wy w ogóle jedziecie z nami ? [br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 13:52 _________________________________________________już przeczytałem PW... :bicz: :bicz3: :wallbash:

Opublikowano

czeslaw555 a co Ty masz 555 lat że uważasz się za starszego ?? :polew:

no nie mam 555 lat, tylko 48 :hi:

Opublikowano

BARDZO WAŻNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZIMOWEGO ZLOTU W WISLE TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

Opublikowano

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Witam chciałem zaprosić na Mini spot TKA w czwartek o 20,30 na pasie startowym w gdańsku na zaspie. Pozdrawiam

Marek

Opublikowano

KTÓRY CZWARTEK ???

Opublikowano

czeslaw555

no nie mam 555 lat, tylko 48 hi
Panieee daj Pan spokój :polew: jesteś kolega z forum i tle nie ważne czy masz 18 czy 48 lat, także jak się w końcu nasze 3M zbierze na spota to i ja zalecę i Ciebie zapraszam !

Druga kwestia - co za wstyd ! żeby z całej północy na zlot pojechał tylko jeden samochód :bicz3: :bicz::bag:

Opublikowano

Alv zanim bedzie spot w 3M bedzie wyjazd do Słupska :wink4:

Opublikowano

ale czy was/nas Zdeniu przyjmie jak już nie jest w klubie ? Mateusz mam coś dla Ciebie nowego okrągłego z dopiskiem 08 :decayed:

Opublikowano

ale czy was/nas Zdeniu przyjmie jak już nie jest w klubie

Klub klubem a obietnica obietnicą :wink4: Obiecaliśmy to pojedziemy, tylko trzeba się z Nim skontaktować.

nowego okrągłego z dopiskiem 08

oooo chipsy na które czekam :decayed::kox:

Opublikowano

mydlo

oooo chipsy na które czekam decayed kox

hyhy dobre - fakt chipsy z Wawy przyszły już jakiś czas temu :wink4:

Opublikowano

KTÓRY CZWARTEK ???

Czesławie w kazy czwartek miesiąca :cool:

Opublikowano

Czesławie w kazy czwartek miesiąca :cool:

Ciekawe co miałeś na myśli :mysli:

Opublikowano

grafi zjedz do strony 88 to się dowiesz

Opublikowano

To to wiem jestem na bieżąco bardziej mi się rozchodziło o to czy strzeliłeś gafę i zapomniałeś dopisać 'pierwszy'

W każdy pierwszy czwartek miesiąca czy po prostu co tydzień w czwartek.

Opublikowano

Co tydzień w czwartek :tongue4: oile oczywiscie pogoda dopisze

Opublikowano

No ja niewiem co to z tego Słupska będzie, lekka załamka jak tacy zawodnicy rezygnują :no:

Opublikowano

Mateusz nic "do bani" :polew: - Zdeniu dorosły chłop i wie co robi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ciebie nowego okrągłego z dopiskiem 08

eno, co jest - również chętnie przyjmę panie kolego :tonguemad:

warto pojechać do Słupska, może się wiele wyjaśni (albo i nie...) - czasem takie gadanie "forumowe" to gówno warte ;)

Lepiej osobiście...

Ja bym się przejechał (oczywiście na doczepkę, bo ani auta ani dziengów do tej pory, uwaga : foch)

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.