Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja niestety do słupska nie za bardzo mogę jechać - żona, dzecko i te sprawy :)

a kiedy będzie cos w 3mieście

jak był ostatni zlot to byłem na nartach

Tomek

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam ja podklejam sie w Leborku, bede czekal na shellu :)Pozdrawiam

Opublikowano

No prosze to bedzie taka zbieranina po drodze :kox: a dziewczyny ze Słupska milczą.

Opublikowano

a dziewczyny ze Słupska milczą.

Może jakieś powitanie nam szykują z wielką pompą :naughty:

Opublikowano

a dziewczyny ze Słupska milczą.

Może jakieś powitanie nam szykują z wielką pompą :naughty:

nie łódź się :polew:

Opublikowano

Witam, panowie czekalem na shellu od 18:05 do 18:45 :mysli:nastepnym razem wezme czyjs nr. tel.Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, panowie czekalem na shellu od 18:05 do 18:45 :mysli:nastepnym razem wezme czyjs nr. tel.Pozdrawiam

Na shellu byliśmy o 18.00 i czekaliśmy do 18.12, pojechaliśmy bo niewiedzieliśmy czy mamy po co stać. W końcu to ty miałeś czekać na nas, a nie my na ciebie.

Obecnym dziękujemy za spota, wielki szacun dla ICE'a i Zdenia.

Opublikowano

I w domku spocik superacki.

3M dziękuje za gościnę w Słupsku.

Opublikowano

No to teraz czas na Gdynie. Nie wiem czy Mateusz słyszałeś ale goście mają być 12 kwietnia. Więc jak? Standart 17.00 na skwerze??

Opublikowano

Więc jak? Standart 17.00 na skwerze??

:th:

p.s. Powołałem się na Ciebię i czekam na aprobatę :>

Opublikowano

Więc jak? Standart 17.00 na skwerze??

:th:

p.s. Powołałem się na Ciebię i czekam na aprobatę :>

No i już Cię zaakceptowali :wink4:

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie.

Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć :)

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

Serdecznie zapraszamy :drunk:

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html

Opublikowano

a są jakieś fotki ze spota S-3M ??

Opublikowano

a są jakieś fotki ze spota S-3M ??

Nie wiele ale są :naughty:

Opublikowano

no to zapodawać zapodawać!!! :kox:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 00:21 _________________________________________________widzę że się fotek nie doczekam... :bicz: ja właśnie wróciłem ze spotu VW w Nowym Stawie pod Malborkiem (za póżno się o nim dowiedziałem bo dopiero dzisiaj, a tak to byśmy się jakoś zmotali żeby tam wpaść "grupowo" ) było tyle aut że my byśmy musieli złączyć ilość aut ze 2 Zlotów żeby im dorównać... ;( Było też kilka A4 więc nie obyło się bez wręczenia FIRMOWEGO kalendarzyka :kox: później wrzucę kilka fotek...

Opublikowano

widzę że się fotek nie doczekam...

Jak tylko uzyskam zgodę autora to podkleje...

Robimy ustawkę na 14.03., co wy na to?[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 17:53 _________________________________________________spot01rh6.th.jpgspot02lm1.th.jpgspot03uk6.th.jpg

spot04nl2.th.jpgspot05bf2.th.jpgspot07wr6.th.jpg

Zdjęcia wklejone dzięki uprzejmości Zdenia!

Opublikowano

Robimy ustawkę na 14.03., co wy na to?

Chyba 12.04 :wink4:

Opublikowano

Chyba 12.04

Wiesz, troche do tyłu jestem, ale też może być :tongue4:

Opublikowano

obiecane fotki :

http://tinyurl.com/4qcqws

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.