Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sąsiad ostatnio skręcał licznik takiej z 430tys, na 170, wymieniał siedzenia, przyciski, kierę itd.

Nowy klient zachwala że auto tak aksamitnie chodzi, że aż się płynie..

a potem ktoś pojeździ trochę.. przekroczy 200 tys silnik zacznie się sypać i zacznie narzekać ze samochód który ma wiecej niz 200tys to syf... to przykre, że trzeba krecic liczniki... bo inaczej ludzie nie kupią autka z wiekszym przebiegiem

znajdź mi w GST auto na handlu które ma poniżej 200kkm :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na liczniku każde ma poniżej 200kkm. Ostatnio nawet widziałem jak jacyś ludzie oglądali a4 b6.. z ciekawości zatrzymałem się żeby też obejrzeć...niestety po moich komentarzach zrezygnowali...samochód bym masakrycznie zajeżdżony... plastiki powycierane...tylko dach nie lakierowany... no ale przebieg oczywiście ~160kkm. heh a jak kiedyś ktoś zobaczył że w 1.9 mam podwójny wydech to stwierdził że pewnie po wielkim dzwonie i pewnie cały tył przespawany z innego, dlatego podwójny wydech :wallbash: no i jeszcze ze mam "za duże hamulce" to pewnie przodem też był walnięty :polew: no ale niektórym nie da sie nic wytłumaczyć.

Opublikowano

siema

dawno mnie tu nie bylo :P

mam pytanko, znajomy szuka B5 AFN AVANTa nie obiło wam sie jakies autko godne polecenia ??

znalazl takie cos otomoto

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-110km-klimatronik-abs-C21106045.html

jak by ktorys z was przejezdzal obok mogl by spojrzec czy warto sie wogole ruszac po nie??

pozdro :hi:

Opublikowano

Jak znajomy szuka samochodu którym będzie jeździł do końca życia no to może 96 mu przypasi, ale jak kiedyś ten samochód zamierza jeszcze sprzedać za godne pieniądze, no to polecam poszukać 98 + :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Panowie!!

Robimy dzisiaj spot?? Czy znowu nikogo nie będzie??

Ja będę na 19.30 bo o 19 kończę robotę...

Opublikowano

Ja bym może w końcu wpadł :naughty:

Opublikowano

:hi: Panowie!!

Robimy dzisiaj spot?? Czy znowu nikogo nie będzie??

Ja będę na 19.30 bo o 19 kończę robotę...

Robimy!Ja bede do 19:30 :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: Panowie!!

Robimy dzisiaj spot?? Czy znowu nikogo nie będzie??

Ja będę na 19.30 bo o 19 kończę robotę...

Robimy!Ja bede do 19:30 :decayed: :decayed:

nie ściemniaj :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja jeśli nie będę musiał w robocie do późna zostać to też wpadnę.

Opublikowano

ja zobaczę, jak się wyrobie to będę

Opublikowano

moze bym i ja sie wybral ale z pustek na orunie to mi sie nie widzi zapierdzielac :tongue4:

Opublikowano

właśnie,daruj sobie :cool1:

Opublikowano

tomasz a ty nie jedziesz??

Opublikowano

właśnie wchodzę,do zobaczenia :cool1:

Opublikowano

moze bym i ja sie wybral ale z pustek na orunie to mi sie nie widzi zapierdzielac :tongue4:

To dawaj za tydzień :kox: jakoś Cie zgarne :mysli:
Opublikowano

no mozna by razem, ale trzeba Mateusza jeszcze namowic ;P

Opublikowano

Jettsonem będzie się bał :polew:

Roczek mi na forum strzelił :drunk:

roczeke.jpg

Opublikowano

no mozna by razem, ale trzeba Mateusza jeszcze namowic ;P

Ja byłem w zeszłym tygodniu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.