Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam dość tracenia czasu na ogladanie tych wszystkich zajeżdżonych gówien co w Polsce mi chcą sprzedać...

w niemcowni też trzeba się naoglądać ,nie ma tak że stoi ładny, tani i czeka na nas ,obecnie zdecydowana większość jest po korekcie przebiegu i coś tam miała w swojej historii nagrzebane ,jeżeli jest w miarę tani (co przy obecnym kursie € mało realne ) i dobrze utrzymany to jest po dużym przelocie ,to takie minimum niskiej ceny

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Widziałem to auto jakiś miesiąc/ półtora temu w Galerii B. jest :kox: mat robi robotę

Opublikowano

"Bi-xenon oryginalny + xenon na długich" :naughty: :naughty:

Ciekawe jak działa biksenon bez długich ? :kox:

No i to S4 w tytule aukcji.......

Opublikowano

Wpisują S4 żeby było większe zainteresowanie i klikanie w aukcje.

Ty też przecież wpisałeś jak sprzedawałeś swoją b5-tke : Rs4 łonabi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wpisują S4 żeby było większe zainteresowanie i klikanie w aukcje.

Ty też przecież wpisałeś jak sprzedawałeś swoją b5-tke : Rs4 łonabi :polew: :polew: :polew:

Ty na smarcie miałeś naklejkę "not gay łonabi" :polew:
Opublikowano

mr.Fa,prosiłbym żebyś poczęstunek urodzinowy zorganizował na jutrzejszym spocie :cool1:

...bo później wywiniesz się świętami,że ruch,że roboty dużo itd. :gwizdanie:

Opublikowano

mr.Fa,prosiłbym żebyś poczęstunek urodzinowy zorganizował na jutrzejszym spocie :cool1:

...bo później wywiniesz się świętami,że ruch,że roboty dużo itd. :gwizdanie:

nie pitol bo co roku sie jakos nie wywijam

Opublikowano

mydło,nie dość że zużyłeś 3 śmietanki,to jeszcze kubka nie umyłeś :kwasny:

...przywiozę go na spota,to umyjesz :decayed:

Opublikowano

Moj Tata mnie dzis na spocie zastapi :kox: ja z Sewerynem wlasnie do Pana Roberta dojezdzamy :gwizdanie:

Opublikowano

Z TYM Sewerynem? aka "prosty daszek" ? :shocked: :shocked: :>

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

aka mala pala :polew:

Opublikowano

Jop to mojeee :P

"Bi-xenon oryginalny + xenon na długich" :naughty: :naughty:

Ciekawe jak działa biksenon bez długich ? :kox:

No i to S4 w tytule aukcji.......

A co tu niezrozumialego ... ? nie dosc ze jest Bixen to jeszcze na dlugie dolozony xen ...

A z zewnatrz to niemal ze S4 :P przeciez silnika nie widac :D

Opublikowano

Z TYM Sewerynem? aka "prosty daszek" ? :shocked: :shocked: :>

Prasowany Macieju, prasowany :decayed:
Opublikowano

kto się wybiera na spota?

Opublikowano

ja nie :wink4:

wczoraj spociłem się 5h naprawiając fuszere łapy i tego drugiego :wallbash:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z 3M także też odpadam :decayed::polew: (to taki joke) :kox:

Opublikowano

aka mala pala :polew:

Oj Bieniek, widze ze masz kompleksy z powodu swojej malej "stopy" :D

Opublikowano

kto się wybiera na spota?

jak kto?

przecież mydlany impre robi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.