Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeździ ktoś od nas do warszawy?

trzeba bylo predzej pytac bylam wczoraj:kwasny:

no pytałem wczoraj:decayed:

eee cofnij dzień prędzej :facepalm::grin: wczoraj u domina byłam kurcze no żebym prędzej wiedziała

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widze ze chetnych nie ma do odpowiedzi ;p zadaje te pytanie ponownie gdzie mozna sie z wami soptkac kogos poznac itp ;)

Opublikowano

Kolego śledź wątek zawsze we wtorek się tu ludzie umawiają na spota i albo jest on u Olka w warsztacie w Pruszczu albo na Matarni jeżeli wiesz gdzie to...a co do wyścigów hmm chyba się chłopaki w takie rzeczy nie bawią:decayed:

Opublikowano

W pierwszym poscie masz info:decayed: Jesli bedzie inaczej np. na Matarni dajemy znac w tym watku wczesniej :wink:

Opublikowano

Dzieki wielkie hmm jezeli mysle o tym samym "AZ" to miedzy orunia dolna a traktem pracowalem u nich jako lakiernik jakies 2 lata temu ale wtedy sie nie interesowalem wlasciwie tym wszystkim ;p ale mam swoja Ade od roku juz powoli zaczyna wygladac no i pomyslalem o takim temacie jak wlasnie zloty ;p

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

no i nie znam wlasnie miejsca matarni mozna o info ? ;p

Opublikowano

Parking podziemny w C.H. Matarnia sektor B8 :wink:

Opublikowano

no i bomba mega dziekowka napewno sie pojawie jak cos bedzie rzucone w temacie ;D

Pozdrawiam ;) i do zobaczenia.

Opublikowano

hejahej!

Któż to tu u Was się czarną eSą avant powozi? Tablice GDxxxxxxx . Ktoś z forum?

Opublikowano
hejahej!

Któż to tu u Was się czarną eSą avant powozi? Tablice GDxxxxxxx . Ktoś z forum?

nie leciałeś czasami na wlocie od Łysomic do Toronto z piątku na sobotę coś po 0.00 leciałam od domina i zdaje mi się, że to ty byłeś:whistling:

Opublikowano

nie leciałeś czasami na wlocie od Łysomic do Toronto z piątku na sobotę coś po 0.00 leciałam od domina i zdaje mi się, że to ty byłeś:whistling:

nieeeee, w piatek to na dyżurku pijane mordy szyłem ;)), a eSa grzecznie stała na parkingu :grin:

btw. o tej godzinie z tamtych okolic wracaja tłumy samochodow po scigankach okolicznych ;) (niedaleko jest miejscówa) :decayed:

Opublikowano

nie leciałeś czasami na wlocie od Łysomic do Toronto z piątku na sobotę coś po 0.00 leciałam od domina i zdaje mi się, że to ty byłeś:whistling:

nieeeee, w piatek to na dyżurku pijane mordy szyłem ;)), a eSa grzecznie stała na parkingu :grin:

btw. o tej godzinie z tamtych okolic wracaja tłumy samochodow po scigankach okolicznych ;) (niedaleko jest miejscówa) :decayed:

no widzialam ze wiele ich latalo o tej porze :wink::naughty:

Opublikowano

na JUŻ, pilnie potrzebuje mechanika/serwisu w gdansku bo k**wa stoje przy S6 unieruchomiony... tel do mnie 693432588 bede wdzieczny za pomoc. Prawdopodobnie alternator wyzionął ducha i się zatarł...

Opublikowano

wysłałem Ci właśnie nr. do Ola :wink:

Opublikowano

Dzwonilem,ale nie odp tel.

Opublikowano

dzięki WIELKIE. umowilem sie w AZ serwis. Assistance w drodze. Napisze po sprawie ;)

Jeszcze raz dzieki ! :)

Opublikowano

O ktorej bedziesz u nich?Ja sie wybieram po pracy za pol godzinki.

Gdzie stoisz dokladnie?

Opublikowano

stoje na 338km prz S6 jadac w stronę torunia, po zjechaniu na szadółki (udało mi się stanąć zaraz za zjazdem). Widac mnie z S6. Asisstance ma byc za ok 25-40min, wiec jak mnie tylko pozbieraja to się tam udaje :)

Opublikowano
stoje na 338km prz S6 jadac w stronę torunia, po zjechaniu na szadółki (udało mi się stanąć zaraz za zjazdem). Widac mnie z S6. Asisstance ma byc za ok 25-40min, wiec jak mnie tylko pozbieraja to się tam udaje :)

qrcze, widziałem Ciebie, nawet przejeżdzałem obok (czarne B7 sedan) ramek klubowych nie widziałem

Opublikowano

będzie ktoś jutro u Ola?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.