Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cos mi to mowi, moze gdzies to slyszalem :cool: .Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też bym się pisał na spota, tylko nie wiem czy z czasem wyrobie.

Opublikowano

postaram się też być w sumie mam zjazd ale można sobie zrobić okienko w zajęciach.

pozdrawiam.

Opublikowano

super ekipa się powiększa ja jutro odbieram auto od blacharza ... :)

Opublikowano

Termin spotu to tez zescie wymyslili do kitu. o 12? kto tam sie zjawi? chyba ludzie z liceum. 06.01 to sobota, a na dodatek pracujaca, wiec do godziny 13 jestem w pracy, a tak bardzo chcialbym zahaczyc o jakis spocik a tu lipa. Pozdrawiam i mam nadziej ze nastepnym razem lepiej wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

ee noo panie, można zmienić godzinę przecież.

Dla mnie żaden problem.

Opublikowano

jak 6 to ja nie dam rady niestety bo wracam dopiero 9:((( a moze jednak da sie zmienoic termin??

jak nie to next time:)

Opublikowano

to panowie składać propozycje:) jak nie 6 to może 13 ;) jak dla mnie to każdy termin odpowiada jeżeli odbędzie się na skwerku :)

Opublikowano
  • Autor

Gajzer, a 6 Tobie tez nie odpowiada ? Jak sie zdecydowaliśmy, to już zostańmy przy tym terminie. Chyba, że większość napisze że woli tydzień później, mi to nie robi różnicy.

jeżeli odbędzie się na skwerku

ee, no nie przesadzaj :) do Gdanska nie jest wcale tak daleko z Gdyni :582:

dałem ankietę, głosujcie proszę

Opublikowano

:)nie ze odpowiada:)ale 6 chyba nie będę miał furki:(ale spotkać się mogę.Jak nic nie wypadnie:) więc mi termin nie robi:) byle godzina nie była "pracująca" :) a ze skwerkiem chodziło mi ze i nawet bez furki bym podjechał jak już pisałem troszkę wcześniej:)oddaje do lakiernika:(w 1 środę nowego roku:) więc nie wiem kiedy będę miał z powrotem no i czy znów nie powie " no w tym tygodniu nie dam rady,za tydzień" wiec ja dalej obserwuje i najwyżej się dostosuje :)

Opublikowano

witam wszystkich po świętach no mi też tak nie za bardzo... w czwartek 4. stycznia odbieram dopiero auto od lakiernika także do 6 musiał bym go złożyć i zarejestrować a to raczej nie wykonane, więc jak nie da rady przełożyć to do zobaczenia następnym razem...

Opublikowano

no to chlopaki kiedy w koncu???to moze 12-13??kto za???moze najpierw termin a pozniej miejsce a zeby wszyscy mieli blisko to moze w sopocie??? :027:

Opublikowano

dla mnie miejsce jest bez znaczenia aby było 13. i tak będę jechał z Malborka to czy zrobię 10 km więcej czy mniej to mnie nie zbawi...

Opublikowano
  • Autor

dla mnie miejsce też nie ma znaczenia... i tak codziennie robie trase Gdynia-Gdansk-Gdynia :)

Ale dopiero 5 głosowało .... łłłłiiii, coś mało aktywni są ludzie z trójmiasta...

Opublikowano

Trzeba będzie wpaść. A jaki termin - obojętnie. Poczekam na rozwój wydarzeń :) . Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

no dobra.. widzę, że większość chce 13 stycznia.

Ok, także nie spotykamy się w tę sobotę, tylko za tydzień (13.01.2007)

Piszczcie godziny, ja wolałbym popołudniowo-wieczorną ;)

Opublikowano

ktoś tam pisał że by chętnie wpadł ale o to 12 lipa bo pracuje to pewnie o 14 też lipa :) ale 15.00 powinna być ok. Co Wy na to ??

Opublikowano

MI PASUJE KAZDFA GODZINA MOZE BYC 15 NO DOBRA CHLOPAKI ALE GDZIE??? :027:

Opublikowano
  • Autor

pod Multikinem w Gdansku, miejsca nie zmieniamy

Opublikowano

ja już pisałem że dla mnie miejsce nie ma znaczenia także melduję się pod Multikinem w Gd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.