Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie może tylko nie zapodajmy Alonie wszystkiego na jeden raz, bo od króla marchewki, przez fotografa, czarusia i CWeLa, to może być za wiele na pierwszy raz :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Towarzyszkę zlotu zimowego dla Alvara :decayed::wink4:

Alv,polecam się :decayed:,w Sobieszewie mydlo nie narzekał :gwizdanie:,do dzisiaj mi majtek nie oddał :embarrassed:

Opublikowano

No to dziewczyna powinna się cieszyć bo ma 185 stron zawartych w kilku postach :polew:

Opublikowano

Alv,polecam się :decayed:,w Sobieszewie mydlo nie narzekał :gwizdanie:,do dzisiaj mi majtek nie oddał :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

Twierdzisz, że zostawił je sobie jako trofeum :naughty:

Opublikowano

tomeks32 a nie masz jakieś ekspedientki dla mnie ? Albo drugi z osiedlowych królów marchewki (Mr. Fa) ?? :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Panowie może tylko nie zapodajmy Alonie wszystkiego na jeden raz, bo od króla marchewki, przez fotografa, czarusia i CWeLa, to może być za wiele na pierwszy raz :decayed:

mam się bać??? hahaha

Alona przyjedź z portfolio koleżanek bo ja robię casting na Towarzyszkę zlotu zimowego dla Alvara :decayed::wink4:

tylko zimowego?? a później wymiana na nowy model?? :no:

Ciekawe czy Ta jedna się nie wykruszy do środy :gwizdanie:

jak się postaracie, to może nie :tongue4:

Opublikowano

Alona

tylko zimowego?? a później wymiana na nowy model??

Who knows ?? :naughty::polew:

Opublikowano

a później wymiana na nowy model?? :no:

Prędzej poznasz rodziców ALVa jak Cię wymieni :naughty: wiesz co mam na myśli ta pierwsza i ostatnia :naughty:

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 23:16_________________________________________________tak na marginesie

Tomek był mało dostępny przez dwa może trzy dni czyżby rezanko lampek :mysli:

Opublikowano

wiesz co mam na myśli ta pierwsza i ostatnia :naughty:

LOOOOOOOOOOOOOOL :polew:

Opublikowano

my tu gadu,gadu,a Olo cichutko siedzi :gwizdanie:

Olo,30 na karkubdaycakewa8.gif :wink4:,sto lat :good::hi:

Opublikowano

Chwile mnie nie było i tu takie wywody na mój temat.

UWAGA NA KOŁA PODCZAS SPOTU!!!!!!!!!!!!

tylko zimowego?? a później wymiana na nowy model??

Alvaro już celuje w B10 :polew:

Po wypowiedziach obywateli z 3-m widze że każdy bedzie chciał zaimponować koleżance na spocie łahahaa

my tu gadu,gadu,a Olo cichutko siedzi :gwizdanie:

Olo,30 na karkubdaycakewa8.gif :wink4:,sto lat :good::hi:

No prosze, stara doopa z Ciebie Olo :naughty:

Najdłuższego, najtwardszego :wink4:

Opublikowano

Olo wszystkiego najlepszego ! :wink4:

Opublikowano

wsztskiego naj OLO :hi:

Opublikowano

Alvaro już celuje w B10 :polew:

to za długo będzie trwało, a wymiana na nowy model już na wiosnę hahahaha :tongue4:

no dobra, zaczynam rozumieć co tu się dzieje :naughty:

Opublikowano

no dobra, zaczynam rozumieć co tu się dzieje :naughty:

uwazaj, bo kto nas raz zrozumie juz nigdy nie bedzie taki sam :polew: :polew:

dzieki za zyczonka :hi: chlopaki. starosc nie radosc :wink4:

Opublikowano

Najlepszego OLO!! :hi:

Opublikowano

Najlepszego OLO :good:

Opublikowano

tomeks32 ten twój z avatarka to jakiś leszcz , to jest siła, masa, rzeźba

11206007378354rn0as.jpg

Opublikowano
  • Autor

ten z avatarka Tomeksa, to Tomek zimą...

Opublikowano

dzieki za zyczonka :hi: chlopaki. starosc nie radosc :wink4:

mlodosc nie wiecznosc :decayed:

Rowniez przylaczam sie do zyczen :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.