Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 11.07.2023 o 09:23, Ziewal napisał(a):

przecież DES skasuje go kilka setek a my to zrobimy za darmo tylko trzeba się spotkać na Matarni 

No właśnie o to mi chodziło? ale najważniejszy temat czyli s/s wyłączony. Pozostał temat spolszczenia mmi i map... chętnie na taki spot bym sie wybrał

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, ozi58 napisał(a):

No właśnie o to mi chodziło? ale najważniejszy temat czyli s/s wyłączony. Pozostał temat spolszczenia mmi i map... chętnie na taki spot bym sie wybrał

spolszczenia i map ci nie ogarniemy niestety sam bym chciał uaktualnić mmi i mapy a to już nie znajdziesz za darmo 

Opublikowano

Akurat tego nie oczekiwałem że na spocie to się zrobi?.  Chodziło mi o spot, że fajnie by było kiedyś zawitać. Temat spolszczenia ogarniam właśnie, można kupić na allegro plik wraz ze wsparciem telefonicznym  który się instaluje z kart sd. Mapa, lektor pl i spolszczenie 200zl lub można zaryzykować ściągnąć z chomik.pl ale krążą plotki że uwala MMI. W Pruszczu AZ za 350 robią 

 

Opublikowano

Ktoś dziś pod makiem będzie bo jestem :) 

Opublikowano
55 minut temu, dRACoNIx napisał(a):

Ktoś dziś pod makiem będzie bo jestem :) 

mnie minimum do 4 sierpnia nie ma w mieście. wrócę to chętnie sie pojawię jak będzie chwila wolna.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć ekipa, ktoś chętny na spota jutro pod Makiem?

jestem chętny ja i @lewiatan1989 jak coś.

dajcie znać.

Opublikowano
10 minut temu, MaTeo85 napisał(a):

Cześć ekipa, ktoś chętny na spota jutro pod Makiem?

jestem chętny ja i @lewiatan1989 jak coś.

dajcie znać.

Ja wpadnie o 20:00 pod maka 

Opublikowano
3 godziny temu, dRACoNIx napisał(a):

Ja wpadnie o 20:00 pod maka 

Również będę.

@MaTeo85, @lewiatan1989 o której będziecie?

Opublikowano

Panowie jutro w ciągu dnia dam znać, chociaż może być ciężko w ten czwartek :s

Opublikowano

ale ekipa się szykuje a ja jutro wyjeżdżam ?

Opublikowano

chyba bedziemy celowali w okoloce 20:00 może 1930 się uda.

Opublikowano

Dzień dobry ?

Dla mnie 20 jest ok :) 

Opublikowano

IMG_7131.thumb.jpeg.0417209af62b1944573ef2286e30f2ff.jpegDzięki za miły wieczór , było bardzo fajnie poznać nowe osoby,

 

Edytowane przez dRACoNIx

Opublikowano

20230810-225932.jpg

Opublikowano

Czułem się jakbym z wami tam był już wiele razy, będę wpadać fajna ekipa ?

Opublikowano

dzięki panowie i do następnego :)

Opublikowano

Fajne te spoty pod Makusiem - szybkie kobiety, piękne samochody - czego więcej chcieć do szczęścia ;)

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał(a):

Fajne te spoty pod Makusiem - szybkie kobiety, piękne samochody - czego więcej chcieć do szczęścia ;)

Zapomniałeś wspomnieć o bezpieczeństwie, patrol policji po sąsiedzku. :decayed:

Edytowane przez george

Opublikowano

Op

W dniu 12.08.2023 o 20:18, george napisał(a):

Zapomniałeś wspomnieć o bezpieczeństwie, patrol policji po sąsiedzku. :decayed:

No racja... Zapomniałem 

Opublikowano

Panowie kto jest dzisiaj?

 

@dRACoNIx Olek jak coś to @lewiatan1989 podrzucił by te graty co rozmawialiśmy.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.