Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS.mateo,jest już u nas w sprzedaży Lech Pils,ten złoty :drinks:

Co znaczy u nas? Gdzie?

na w Gdyni :decayed:

(a dokładnie,to w euroceschu :naughty:)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rzucam propozycję zorganizowania środowego spota o godz. 18 ze względu na finał ligi mistrzów (20.45) :mysli:

co Wy na to DZIEWCZYNY :kox:

też jestem za, miało mnie nie być, bo o 20 impreza urodzinowa mojego Tatulka :decayed:

więc akurat po pracy mogę wpaść :kox: :kox: :kox:

chociaz może w sumie sobie odpuszcze, żebyście troche zatęsknili :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jaka liga ? co to jest ? :beach:

Opublikowano

jaka liga ? co to jest ? :beach:

22 baranów lata za kawałkiem świńskiej skóry i próbują trafić między 2 deski :kox:

Opublikowano

2 deski :kox:

3 deski :tongue4::kox:

Opublikowano

2 deski :kox:

3 deski :tongue4::kox:

Kiedyś tych dwóch stojących baranów nie miało tak łatwo :decayed: musieli być bardzo skoczni :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmm.. barany ? to jakiś sport górski ? deski to narty ?

Opublikowano

no dobra, a co z tą godziną spotu Dziewczynki?? :P

Opublikowano

18-22 :?: :kox:

Opublikowano

18-20 :P

Opublikowano

18-22 :?: :kox:

trzeba zabrać kanapki i zrobic przerwę na sikanie;];]

Opublikowano

Dzisiaj w godzinach popoludniowych w pruszczu kierowca granatowego b6 z naklejka klubowa mi machal, niestety nie zdazylem zobaczyc twarzy wlasciciela.

Równiez pozdrawiam :hi:

Opublikowano

pewnie antonio :cool1:

Opublikowano

Tez mi sie tak wydawalo ale nie bylem pewny :wink4:

Opublikowano

właśnie DZIEWCZYNY co ze spotem,odpowiada godz. 18-20 ?

Opublikowano

Dzisiaj w godzinach popoludniowych w pruszczu kierowca granatowego b6 z naklejka klubowa mi machal, niestety nie zdazylem zobaczyc twarzy wlasciciela.

Równiez pozdrawiam :hi:

a może patrzyłeś na twarz pasażerki :decayed:
Opublikowano

Dzisiaj w godzinach popoludniowych w pruszczu kierowca granatowego b6 z naklejka klubowa mi machal, niestety nie zdazylem zobaczyc twarzy wlasciciela.

Równiez pozdrawiam :hi:

TAK TO BYŁEM JA :paker:

Opublikowano

Dzisiaj w godzinach popoludniowych w pruszczu kierowca granatowego b6 z naklejka klubowa mi machal, niestety nie zdazylem zobaczyc twarzy wlasciciela.

Równiez pozdrawiam :hi:

TAK TO BYŁEM JA :paker:

Jarząbek :polew: :polew: :polew:

łubu dubu łubu dubu ...

Opublikowano

Witam wszystkich.

Jest to w sumie mój pierwszy post jako posiadacza Audi.

Wcześniej udzieleałem sie tylko namietnie w dziale zakup kontrolowany.

Przez ponad 2 miesiace szukałem auta i oto jest :-)

Od miesiąca jestem dumnym posiadaczem A4 B6 z 2004 roku z silnikiem AFV.

NIe bity, z udokumentowanym pochodzeniem i serwisowany w polskim ASO.

Chciałbym sie przywitać i jednocześnie poprosić o rade bo mam taki oto kłopocik z niunią:

W sobotę byłem w swoim stałym warsztacie w celu naprawy blokujacego się lekko przedniego zacisku hamulcowego.

Chłopaki rozebrali zacisk, okazało się że tłoczek jest skorodowany.

Wyjęto i wyczyszczono tłoczek. Zmontowano zacisk i odpowietrzono układ w standardowy sposób.

Niestety efekt jest taki że pedał hamulca jest miękki i łapie dopiero w połowie zakresu skoku.

Jak się go podpompuje to robi się twardy, ale wystarczy przytrzymać dłużej wciśniety pedał

i wpada on powoli w podłogę.

Mechanik mówił że efekt jest taki jakby pompa przepuszczała między sekcjami. Ale przecież przed rozebraniem zacisku była dobra.

Spotkał sie może ktoś z Was z podobnymi objawami ? Czy układ z ABS odpowietrza się w jakis specjalny sposób ?

Kusi mnie żeby pojechać do ASO, ale obawiam się że panowie zaproponuja wymiane pompy hamulcowej za ileś tak kPLN.

Może ktoś zna dobry warsztat gdzie mozna by z tym podjechać.

A jeżeli w grę wchodzi ASO to które polecacie ? Groblewskiego czy Gajosa ?

REGARDS

Dreamer

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.