Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlaczcie sobie TVP 1 i se kabarety poogladajcie a nie pierdolami sie zajmojecie :P

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja cały czas oglądam Opole ,tyle ,że mnie to nudzi ;(

Opublikowano

Fazy w środę namów Giliego na spota to się z nim zabierzesz i wypijemy :kox:

Opublikowano

no ja tez ogladam, tez mnie troche nudzi, ale niektore teksty sa dobre :kox: :kox:

ps. moment monet wasza erekcjo :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:notworthy: pozdrowienia z Bułgari :hi:

:cool1:

PS. S5 stoi tu na co drugim rogu, na tych pozostalych na zmiane Q7 i X6 ... w porcie stał tez nowiutki rolls... normalnie bieda.... :polew:

Opublikowano

:notworthy: pozdrowienia z Bułgari :hi:

:cool1:

PS. S5 stoi tu na co drugim rogu, na tych pozostalych na zmiane Q7 i X6 ... w porcie stał tez nowiutki rolls... normalnie bieda.... :polew:

Olo ty jesteś w Bułgarii ,czy na lazurowym wybrzeżu :mysli:
Opublikowano

:notworthy: pozdrowienia z Bułgari :hi:

:cool1:

PS. S5 stoi tu na co drugim rogu, na tych pozostalych na zmiane Q7 i X6 ... w porcie stał tez nowiutki rolls... normalnie bieda.... :polew:

mówisz o swojej posiadłości czy dzielnicy :kox:

Opublikowano

:notworthy: pozdrowienia z Bułgari :hi:

:cool1:

PS. S5 stoi tu na co drugim rogu, na tych pozostalych na zmiane Q7 i X6 ... w porcie stał tez nowiutki rolls... normalnie bieda.... :polew:

a są tam Tirówki?

Opublikowano

:notworthy: pozdrowienia z Bułgari :hi:

:cool1:

PS. S5 stoi tu na co drugim rogu, na tych pozostalych na zmiane Q7 i X6 ... w porcie stał tez nowiutki rolls... normalnie bieda.... :polew:

a są tam Tirówki?

nie ma...

wszystkie są w polsce :polew: :polew: :polew:

a z tymi furami to całkiem serio na lazurowym wybrzezu nie widuje takich egzemplarzy jak tu.

fakt ze to na maksa turystyczna miejscowosc (nessebar) ,

ale auta sa na maksa wypasione - jak audice to same rs6, s5, s8 itp, merce to same AMG - s , ml, itp... X6 jezdzi chyba wiecej niz golfow w Polsce...

i to nie tak ze czasem sie zdazy. zawsze w zasiegu wzroku jest co najmniej jedno auto takie ze zapominam jakies zabytki ogladac;] ;]

jest pelno moich ulubionych G-class ;] a nawet ML ktorego nie cierpie w wersji AMG 63 zrobil wrazenie... czarny z dymionymi lampami z przodu, z tylu, czarnymi felami i ogolnie wyglada jakby wjechal do kubla z farba ... gangsterka pełną gębą. :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

OlO fotki rob!!Tez chcemy popatrzec :cool1: :cool1:

Opublikowano

antonio skąd ty bierzesz te awatary :>

Opublikowano

Czołem 3M.

Wpadłem bezinteresownie ze sprawą :decayed:

Myślicie, że jest jeszcze szansa, żeby jakieś noclegi wyhaczyć na Haineken Open'er?

Coś możecie podpowiedzieć gdzie skutecznie szukać?

Dziękuję :hi:

Opublikowano

A stad wszystko zajete :?: :cool1:http://www.opener.pl/pl/info/noclegi

W sumie to gdzie bys sie nie ulokowal w Gdyni to dojazd bedzie latwy :wink4:

Opublikowano

OlO fotki rob!!Tez chcemy popatrzec :cool1: :cool1:

normalnie bieda panie... :polew:

c8b0e5dd61000cc1med.jpg

Opublikowano

Olo, jak jestes w nesseberze to zajedz na Marine Dinevi.

Tam jak zobaczyłem autka to dopiero osłabłem. (a było to 2 lata temu)

Najsłabsze na parkingu pod 6-cio gwiazdkowym hotelem były chyba Infinity FX - takie suvy.

Ogólnie nad całym wybrzeżem auta kosmiczne. W Sozopolu, czy na złotych piaskach to samo.

Ale jak pojedziesz sobie dalej od wybrzeża to widać 2gi świat.

p.s. dalej reklamówki Wyborowej przy drodze na bilboardach :)

pozdro

Opublikowano

No nie OLO z tą twoją furą to ty jesteś mały olek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A stad wszystko zajete :?: :cool1:http://www.opener.pl/pl/info/noclegi

W sumie to gdzie bys sie nie ulokowal w Gdyni to dojazd bedzie latwy :wink4:

Dzięki za podpowiedź, ale to nie takie proste.

Tym bardziej, że w tym samym czasie jest zlot żaglowców :no:

Opublikowano

No nie OLO z tą twoją furą to ty jesteś mały olek :polew: :polew: :polew:

samolotem tu sie przyleciałem to luzik. bo tak to wstyd by bylo podjechac na bulwar :polew: :polew: ;] ;]

nawet jak babka odjezdzala nową C-classa spod domu to spojrzalem na klape a tam C350 :D:D

ale oni tu jezdza jak poje^%$*%i to i mocy potrzebuja ;]

Opublikowano

To co Bułgaria już nie jest przystępna dla przeciętnego polaczka ... sie wyrobili chyba jakąś ropę musili znaleść :mysli:

Opublikowano

To co Bułgaria już nie jest przystępna dla przeciętnego polaczka ... sie wyrobili chyba jakąś ropę musili znaleść :mysli:

nie rope tylko tysiace turystow wydajacych kase na lewo i prawo... :wink4:

pewnie ze takie fury to tylko tutaj , nad samym morzem. jak sie ruszyc pare kilometrow w glab kraju to widac ze bieda miejscami okrutna...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.