Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś ustalaliśmy, że każda pierwsza sobota miesiąca. Może warto wrócić do tej koncepcji? Informuję także tych co nie byli na ostatnim spocie, że szukamy lokalu na nasze schadzki. Nieduża klimatyczna pizzeryjka lub kawiarenka z parkingiem na około ... aut. Wrzucajcie swoje propozycje![br]Dopisany: 10 Październik 2007, 21:16 _________________________________________________Pre_pl jeżeli Tobie pasuje to sobota 17.oo jak zawsze? Może ktoś się podłączy na szybkiego mini spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre_pl[/color] jeżeli Tobie pasuje to sobota 17.oo jak zawsze? Może ktoś się podłączy na szybkiego mini spota.

Dla mnie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wjeździe w ulicę Spokojną masz taki mały sklepik z aku :

83156466zp7.png[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 13:15 _________________________________________________

wczoraj odbył się mikro spocik :thumbup:

Czy już znamy ciepłe miejsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez zrobie maly offtop i poprosze o pomoc - szukam sklepu z gazowymi amorkami kayaba na przod za cene ok 200zl sztuka... Na allegro troche ich jest ale wolalbym kupic jak najszybciej bo mam teraz pare dni wolnego i moglbym w koncu sie tym zajac... Mecze google juz od godziny i nic, jak jakis warsztat ma tanie to montaz cholernie drogi a jak montaz tani to amorki drogie ehh... Moze ktos z Was ostatnio kupowal niuni nowe amorki i moglby mi dac namiar na jakis sklep... W ostatecznosci moga byc innej firmy niz kayaba, montaz zalatwie we wlasnym zakresie wiec odpadaja warsztaty gdzie sprzedaja tylko pod warunkiem ze sie u nich zamontuje... No chyba ze zycza sobie max 100zl za sztuke za montaz. Dzieki wielkie z gory i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj zadzwonić tutaj: MK Service Elbląg, Al. Grunwaldzka 43A tel./fax: 0 prefix 55 233 66 09, kom. 0 604 22 98 36 mają dobre ceny z robocizna 90zł chyba tylko nie wiem czy od koła czy za oś.

Sprawdź też amorki czy masz czarne czy czerwone, jak czerwone to masz zawieszenie 1BE - sportowe obnizone o 20mm i amorki są droższe.

Co do netu tu mają dość dobre ceny: http://auto-moto.sklep.pl/index.php?cat_id=3 albo allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie przyjechal ale nie moge zalatwic pompy wtryskowej od 3 miesiecy :( moze ktos wie gdzie moge szukac?jak cos to piszcie na prywatny

nie bardzo kojarzę, jakie masz auto... może warto uzupełnić profil ? wtedy pomoc może być skuteczniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez zrobie maly offtop i poprosze o pomoc - szukam sklepu z gazowymi amorkami kayaba na przod za cene ok 200zl sztuka... Na allegro troche ich jest ale wolalbym kupic jak najszybciej bo mam teraz pare dni wolnego i moglbym w koncu sie tym zajac... Mecze google juz od godziny i nic, jak jakis warsztat ma tanie to montaz cholernie drogi a jak montaz tani to amorki drogie ehh... Moze ktos z Was ostatnio kupowal niuni nowe amorki i moglby mi dac namiar na jakis sklep... W ostatecznosci moga byc innej firmy niz kayaba, montaz zalatwie we wlasnym zakresie wiec odpadaja warsztaty gdzie sprzedaja tylko pod warunkiem ze sie u nich zamontuje... No chyba ze zycza sobie max 100zl za sztuke za montaz. Dzieki wielkie z gory i pozdrawiam:)

jeżeli jesteś zainteresowany to mogę zaoferować Bilstein B4-Gas

powiedzmy że dla forumowicza 360zł za parę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się chwalę :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3176.msg217066.html#msg217066

teraz mam zamiar nabyć trzecie Audi :gwizdanie: trochę starsze tą razą :thumbup:

Ale najpierw trochę w mieszkanie trza zainwestować (stół i krzesła... :disgust: ), a potem w moją A4kę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...